Lygos lentelė
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Maskvos „Metalurg“   1:0
2:1
1:0
0:0
2:1
2:2
0:0
2:0
4:1
0:3
1:2
2:0
3:1
0:2
3:0
0:1
0:0
1:0
2:2
2:2
2:1
2:1
1:0
3:1
2:0
2:1
1:0
2:0
28 18 6 4 43 22 +21 42 browse
2. Rygos „Dinamo“ 0:1
1:2
  0:1
3:2
1:2
2:1
3:1
4:1
2:1
2:1
1:0
3:1
1:1
5:0
3:0
1:2
3:1
5:1
0:0
2:4
2:0
2:2
1:0
0:1
0:0
2:0
5:0
3:1
28 17 4 7 57 27 +30 38 browse
3. Maskvos MVO 0:1
0:0
1:0
2:3
  0:2
2:3
1:3
0:1
4:0
1:1
3:0
1:0
3:1
1:2
1:0
3:2
2:0
2:2
3:0
4:0
1:1
4:2
1:1
1:1
4:1
2:1
2:0
2:1
28 16 6 6 52 28 +24 38 browse
4. Vilniaus „Spartakas“ 1:2
2:2
2:1
1:2
2:0
3:2
  1:1
2:1
0:3
0:2
1:3
3:0
4:0
1:2
1:1
0:0
2:1
1:0
4:1
3:1
0:0
3:0
5:0
5:1
3:0
1:2
2:1
1:1
28 15 6 7 54 30 +24 36 browse
5. Leningrado „Sudostroitel“ 0:0
0:2
1:3
1:4
3:1
1:0
1:1
1:2
  3:2
1:2
0:3
1:0
0:0
3:1
4:1
0:0
3:1
2:0
4:0
0:0
3:2
2:2
0:0
2:0
2:0
1:0
2:0
2:1
28 14 7 7 42 28 +14 35 browse
6. Maskvos „Trudovye Rezervy“ 1:4
3:0
1:2
1:2
0:4
1:1
3:0
2:0
2:3
2:1
  1:1
0:0
1:2
2:1
0:2
2:1
1:0
1:1
1:0
4:2
1:1
0:0
2:0
0:2
2:0
4:1
0:2
3:0
28 13 6 9 41 33 +8 32 browse
7. Talino „Kalev“ 2:1
0:2
0:1
1:3
0:3
0:1
3:1
0:3
3:0
0:1
1:1
0:0
  2:1
2:1
2:0
0:0
0:3
0:2
4:0
3:2
1:1
4:3
0:1
4:1
1:1
0:0
0:0
1:1
28 10 8 10 34 34 0 28 browse
8. Rygos „Daugava“ 1:3
2:0
1:1
0:5
1:3
2:1
0:4
2:1
0:0
1:3
2:1
1:2
1:2
1:2
  3:1
0:1
0:3
0:0
1:0
1:5
2:1
1:0
2:2
1:1
2:1
0:0
3:1
1:1
28 10 7 11 31 45 -14 27 browse
9. Leningrado DO 0:3
1:0
0:3
2:1
0:1
2:3
1:1
0:0
1:4
0:0
2:0
1:2
0:2
0:0
1:3
1:0
  2:1
1:1
1:1
5:0
2:1
0:0
2:1
1:1
0:2
1:2
2:1
0:2
28 9 8 11 29 36 -7 26 browse
10. Minsko „Spartak“ 0:0
0:1
1:3
1:5
0:2
2:2
1:2
0:1
1:3
0:2
0:1
1:1
3:0
2:0
3:0
0:0
1:2
1:1
  1:3
5:1
1:2
1:0
1:0
2:1
1:1
3:0
5:0
1:3
28 9 6 13 38 37 +1 24 browse
11. Maskvos VMS 2:2
2:2
0:0
4:2
0:3
0:4
1:4
1:3
0:4
0:0
0:1
2:4
0:4
2:3
0:1
5:1
1:1
0:5
3:1
1:5
  3:0
0:2
4:0
1:2
4:2
5:2
1:0
2:1
28 9 5 14 44 59 -15 23 browse
12. Maskvos „Metro“ 1:2
1:2
0:2
2:2
1:1
2:4
0:0
0:3
2:3
2:2
1:1
0:0
1:1
3:4
1:2
0:1
1:2
0:0
2:1
0:1
0:3
2:0
  0:1
3:0
1:0
0:0
1:1
0:0
28 4 11 13 27 39 -12 19 browse
13. Minsko DO 0:1
1:3
0:1
1:0
1:1
1:1
0:5
1:5
0:0
0:2
0:2
2:0
1:0
1:4
2:2
1:1
1:2
1:1
0:1
1:2
0:4
2:1
1:0
0:3
  1:3
0:0
1:3
3:0
28 6 7 15 23 48 -25 19 browse
14. Leningrado „Spartak“ 0:2
1:2
0:0
0:2
1:4
1:2
0:3
2:1
0:2
0:1
0:2
1:4
1:1
0:0
1:2
0:0
2:0
2:1
1:1
0:3
2:4
2:5
0:1
0:0
3:1
0:0
  2:2
3:0
28 5 8 15 25 46 -21 18 browse
15. Talino „Dünamo“ 0:1
0:2
0:5
1:3
0:2
1:2
1:2
1:1
0:2
1:2
2:0
0:3
0:0
1:1
1:3
1:1
1:2
2:0
0:5
3:1
0:1
1:2
1:1
0:0
3:1
0:3
2:2
0:3
  28 4 7 17 23 51 -28 15 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.

Apie

1948 m. TSRS II grupės Centrinė zonaTSRS 2 lygmens varžybos, 12 TSRS I lygos sezonas. 15 komandų varžybos prasidėjo 1948 m. ir tęsėsi iki 1948 m.

Prieš šį sezoną organizuotos 1947 m. TSRS II grupės Centrinės zonos varžybos.

Statistika

Iš viso buvo sužaista 210 rungtynių, įmušti 564 įvarčiai.

Ilgiausia pergalių seka – 8 rungtynės (3 komandos)
Daugiausiai rungtynių nepelnant įvarčių – 4 rungtynės (Talino „Kalev“ - nuo 1948 m. iki 1948 m. ir Minsko „Spartak“ - nuo 1948 m. iki 1948 m.)

Sesonai nesurūšiuoti (programuotojų klaida)