Lygos lentelė
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Maskvos VMS   0:0
0:0
4:1
5:0
0:1
2:2
2:0
1:0
5:1
3:0
3:1
3:2
0:0
1:1
1:0
3:0
1:2
0:0
2:1
3:0
2:1
3:0
5:1
4:1
3:0
4:0
26 18 6 2 60 15 +45 42 browse
2. Gorkio „Torpedo“ 0:0
0:0
  1:4
2:0
2:1
1:0
1:1
2:0
0:3
2:0
0:2
2:2
4:0
0:0
0:0
2:0
0:0
3:0
2:2
1:1
1:1
0:0
1:1
8:0
1:0
1:0
26 11 12 3 37 18 +19 34 browse
3. Vilniaus „Spartakas“ 1:4
0:5
4:1
0:2
  1:2
0:0
1:0
1:1
3:1
2:1
2:1
10:2
5:2
1:3
1:1
3:2
2:3
0:1
5:1
0:0
3:0
3:2
1:1
2:0
1:1
1:0
26 13 6 7 53 37 +16 32 browse
4. Ivanovo „Krasnoye Znamya“ 1:0
2:2
1:2
0:1
2:1
0:0
  3:2
0:3
0:0
1:2
2:1
0:1
1:0
2:1
2:2
0:1
2:1
0:0
1:0
0:1
1:0
4:0
2:0
1:0
2:0
1:1
26 13 6 7 31 22 +9 32 browse
5. Taškento DO 0:2
0:1
1:1
0:2
0:1
1:1
2:3
3:0
  1:1
5:1
4:2
1:3
0:2
0:0
2:0
4:0
4:0
0:1
0:0
5:2
1:1
0:0
2:0
2:2
3:1
2:0
26 10 8 8 43 27 +16 28 browse
6. Kišiniovo „Burevestnik“ 1:5
0:3
3:0
0:2
1:3
1:2
0:0
2:1
1:1
1:5
  2:2
0:1
3:2
0:1
2:1
2:3
1:0
0:0
3:3
3:1
2:1
2:1
4:1
2:0
2:2
3:0
26 11 6 9 41 41 0 28 browse
7. Čeliabinsko „Dzeržinec“ 1:3
2:3
2:0
2:2
1:2
2:10
1:2
1:0
2:4
3:1
2:2
1:0
  1:2
3:5
2:1
1:1
1:1
0:0
2:0
1:2
2:1
1:5
4:0
6:3
1:0
4:0
26 11 5 10 49 50 -1 27 browse
8. Odesos „Piŝevik“ 0:0
1:1
0:4
0:0
2:5
3:1
0:1
1:2
2:0
0:0
2:3
1:0
2:1
5:3
  1:1
2:2
3:0
0:0
2:1
3:1
1:1
1:1
1:2
0:1
0:1
0:0
26 8 10 8 33 32 +1 26 browse
9. Almatos „Dinamo“ 0:1
0:3
0:0
0:2
1:1
2:3
2:2
1:0
0:2
0:4
1:2
3:2
1:2
1:1
1:1
2:2
  0:0
2:0
9:3
1:0
3:1
0:0
0:2
4:0
1:2
1:1
26 7 9 10 36 37 -1 23 browse
10. Petrozavodsko „Lokomotiv“ 2:1
0:0
0:0
0:3
3:2
1:0
1:2
0:0
0:4
1:0
0:1
0:0
1:1
0:0
0:3
0:0
0:0
0:2
  2:2
0:3
1:1
0:1
-:+
2:0
2:1
-:+
26 6 10 10 16 27 -11 22 browse
11. Frunzės „Trudovye Rezervy“ 1:2
0:3
2:2
1:1
1:5
0:0
0:1
1:0
0:0
2:5
3:3
1:3
0:2
2:1
1:2
1:3
3:9
0:1
2:2
3:0
  1:1
2:1
2:0
0:1
2:2
+:-
26 6 8 12 31 50 -19 20 browse
12. Talino „Kalev“ 1:2
0:3
1:1
0:0
0:3
2:3
0:1
0:4
1:1
0:0
1:2
1:2
1:2
5:1
1:1
1:1
1:3
0:0
1:1
1:0
1:1
1:2
  2:1
1:2
0:0
2:2
26 3 11 12 25 39 -14 17 browse
13. Ašchabado „Spartak“ 1:5
1:4
1:1
0:8
1:1
0:2
0:2
0:1
0:2
2:2
1:4
0:2
0:4
3:6
2:1
1:0
2:0
0:4
+:-
0:2
0:2
1:0
1:2
2:1
  0:5
+:-
26 7 3 16 19 61 -42 17 browse
14. Stalinabado „Bolʹševik“ 0:3
0:4
0:1
0:1
1:1
0:1
0:2
1:1
1:3
0:2
2:2
0:3
0:1
0:4
1:0
0:0
2:1
1:1
1:2
+:-
2:2
-:+
0:0
2:2
5:0
-:+
  26 4 8 14 19 37 -18 16 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.

Apie

1950 m. TSRS B klasėTSRS 2 lygmens varžybos, 7 TSRS I lygos sezonas. 14 komandų varžybos prasidėjo 1950 m. ir tęsėsi iki 1950 m.

Prieš šį sezoną organizuotos 1949 m. TSRS II grupės Centrinės zonos varžybos, kitą sezoną - 1951 m. TSRS B klasė.

Statistika

Iš viso šį sezoną buvo sužaistos 178 rungtynės, įmušti 493 įvarčiai.

Ilgiausia sezono seka be pergalių – 11 rungtynių (Frunzės „Trudovye Rezervy“ - nuo 1950 m. iki 1950 m. ir Talino „Kalev“ - nuo 1950 m. iki 1950 m.)
Ilgiausia pergalių seka – 8 rungtynės (Maskvos VMS - nuo 1950 m. iki 1950 m.)