Lygos lentelė
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Tbilisio „Spartaki“   2:2
2:3
2:1
3:1
2:1
2:0
2:1
1:1
2:1
3:1
1:1
4:0
5:0
2:0
2:0
2:1
3:1
3:0
3:0
2:0
2:1
4:1
1:0
1:0
1:0
3:1
26 22 3 1 60 18 +42 47 browse
2. Kutaisio „Dinamo“ 2:2
3:2
  1:1
1:1
0:0
0:2
0:0
5:2
2:1
1:1
1:1
1:0
3:0
0:0
1:0
2:1
3:2
0:4
2:1
1:0
3:0
2:0
5:2
2:0
13:0
4:2
26 16 8 2 58 25 +33 40 browse
3. Vilniaus „Spartakas“ 1:2
1:3
1:1
1:1
  1:0
2:2
2:2
2:1
4:0
3:0
4:1
1:3
4:1
3:1
0:2
2:0
4:2
1:2
1:0
3:0
1:0
3:0
3:0
8:0
6:0
4:0
26 17 4 5 66 24 +42 38 browse
4. Taškento DO 1:2
0:2
0:0
2:0
0:1
2:2
  0:2
1:0
3:0
0:1
2:2
1:0
3:0
5:1
0:0
1:3
1:1
3:0
3:0
2:1
1:0
0:0
3:3
5:0
3:1
3:0
26 13 7 6 45 22 +23 33 browse
5. Tbilisio DO 1:2
1:1
0:0
2:5
2:2
1:2
2:0
0:1
  2:3
2:1
0:1
3:0
0:2
5:0
1:1
2:1
2:1
2:1
6:0
4:1
0:0
0:0
3:0
4:1
8:0
5:1
26 13 6 7 58 27 +31 32 browse
6. Rygos DO 1:2
1:3
1:2
1:1
0:4
0:3
0:3
1:0
3:2
1:2
  4:1
2:4
1:3
3:2
1:2
1:4
1:0
3:0
3:2
7:3
3:0
3:1
0:1
2:0
3:1
5:2
26 13 1 12 52 48 +4 27 browse
7. Minsko „Spartak“ 1:1
0:4
1:1
0:1
1:4
3:1
2:2
0:1
1:0
0:3
1:4
4:2
  0:3
1:1
1:1
1:2
1:2
1:1
3:2
4:1
2:1
0:0
2:2
4:0
7:1
1:0
26 9 8 9 42 42 0 26 browse
8. Jerevano „Dinamo“ 0:5
0:2
0:3
0:0
1:4
1:3
0:3
1:5
2:0
0:5
3:1
2:3
3:0
1:1
  1:2
1:1
1:1
1:0
6:0
3:2
1:2
1:0
2:1
3:3
1:0
7:1
26 10 5 11 42 48 -6 25 browse
9. Almatos „Dinamo“ 0:2
1:2
0:1
1:2
2:0
0:2
0:0
3:1
1:1
1:2
2:1
4:1
1:1
2:1
2:1
1:1
  1:2
1:1
1:3
1:1
2:0
1:2
1:0
0:2
1:2
3:0
26 9 6 11 33 32 +1 24 browse
10. Minsko DO 1:3
0:3
2:3
4:0
2:4
2:1
1:1
0:3
1:2
1:2
0:1
0:3
2:1
1:1
1:1
0:1
2:1
1:1
  2:1
1:1
0:0
1:0
2:1
3:2
0:0
0:2
26 9 6 11 32 39 -7 24 browse
11. Kišiniovo „Dinamo“ 0:3
0:2
1:2
0:1
0:1
0:3
0:3
1:2
0:6
1:4
2:3
3:7
2:3
1:4
0:6
2:3
3:1
1:1
1:2
1:1
  6:3
2:1
1:0
5:1
2:1
2:1
26 7 2 17 36 64 -28 16 browse
12. Talino „Kalev“ 1:2
1:4
0:3
0:2
0:1
0:3
0:1
0:0
0:0
0:0
0:3
1:3
1:2
0:0
2:1
0:1
0:2
2:1
0:0
0:1
3:6
1:2
  1:1
3:1
0:0
1:1
26 3 8 15 17 41 -24 14 browse
13. Ašchabado „Lokomotiv“ 0:1
0:1
2:5
0:2
0:3
0:8
3:3
0:5
0:3
1:4
1:0
0:2
2:2
0:4
1:2
3:3
0:1
2:0
1:2
2:3
0:1
1:5
1:1
1:3
  0:2
1:1
26 2 5 19 22 67 -45 9 browse
14. Frunzės „Zenit“ 0:1
1:3
0:13
2:4
0:6
0:4
1:3
0:3
0:8
1:5
1:3
2:5
1:7
0:1
0:1
1:7
2:1
0:3
0:0
2:0
1:2
1:2
0:0
1:1
2:0
1:1
  26 3 3 20 19 85 -66 9 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.

Apie

1949 m. TSRS II grupės Centrinė zonaTSRS 2 lygmens varžybos, 7 TSRS I lygos sezonas. 14 komandų varžybos prasidėjo 1949 m. ir tęsėsi iki 1949 m.

Prieš šį sezoną organizuotos 1952 m. TSRS B klasės varžybos, kitą sezoną - 1950 m. TSRS B klasė.

Statistika

Iš viso šį sezoną buvo sužaistos 182 rungtynės, įmuštas 581 įvartis.

Ilgiausia pergalių seka – 19 rungtynių (Tbilisio „Spartaki“ - nuo 1949 m. iki 1949 m.)
Rezultatyviausios sezono rungtynės – 13 : 0 (1949 m. Kutaisio „Dinamo“ - Frunzės „Zenit“)