Lygos lentelė
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Kišiniovo „Burevestnik“   2:2
3:1
0:0
1:1
2:0
3:4
2:1
3:1
2:2
3:1
4:2
1:0
2:1
0:0
2:7
3:2
1:2
5:3
6:3
1:3
4:2
2:0
2:1
4:2
3:1
3:3
6:0
6:0
7:0
3:1
30 20 6 4 86 46 +40 46 browse
2. Kalinino „Spartak“ 2:2
1:3
  4:1
0:2
0:2
3:0
0:2
1:1
1:0
1:2
5:1
2:0
1:3
0:1
0:0
0:2
3:2
2:1
2:1
1:1
1:1
1:0
2:1
1:0
1:0
3:0
5:0
1:2
2:0
2:0
30 16 5 9 48 31 +17 37 browse
3. Kijevo ODO 0:0
1:1
1:4
2:0
  0:0
1:5
2:0
1:2
3:0
0:0
1:2
1:2
3:0
3:0
0:1
0:0
2:0
0:1
0:2
2:1
2:0
0:0
1:0
1:0
4:0
1:1
2:1
4:1
1:1
5:2
30 14 8 8 44 27 +17 36 browse
4. Vilniaus „Spartakas“ 0:2
4:3
2:0
0:3
0:0
5:1
  4:0
0:0
1:2
2:1
2:0
2:0
1:1
0:2
0:0
0:3
0:3
2:1
3:2
1:1
1:1
2:0
1:1
4:0
0:0
1:1
0:0
0:1
1:0
1:0
30 13 10 7 40 29 +11 36 browse
5. Ivanovo „Krasnoye Znamya“ 1:2
1:3
2:0
1:1
0:2
2:1
0:4
0:0
  1:0
1:0
1:2
1:1
3:0
1:0
2:0
1:1
4:2
4:2
2:0
0:1
1:0
2:3
0:0
2:0
2:2
2:2
0:0
3:1
2:2
1:1
30 13 10 7 43 33 +10 36 browse
6. Stupino „Kryl’â Sovetov“ 2:2
1:3
0:1
2:1
0:3
0:0
2:1
1:2
0:1
0:1
  0:3
1:1
1:3
2:0
0:1
1:0
1:2
1:2
2:0
3:0
5:3
2:2
2:1
1:1
2:0
3:0
0:0
3:0
5:1
5:0
30 13 6 11 48 35 +13 32 browse
7. Lvovo ODO 2:4
0:1
1:5
0:2
2:1
2:1
0:2
0:2
2:1
1:1
3:0
1:1
  2:1
0:1
0:2
6:3
0:1
1:0
1:1
1:2
0:1
3:0
1:1
1:1
6:1
3:1
4:1
0:0
3:2
1:0
30 13 6 11 47 40 +7 32 browse
8. Zaporožės „Metalurg“ 1:2
0:0
3:1
1:0
0:3
0:3
1:1
2:0
0:3
0:1
3:1
0:2
1:2
1:0
  1:0
0:1
2:1
1:1
1:1
4:0
2:2
2:0
2:0
2:1
1:0
1:1
1:2
1:3
3:0
0:1
30 13 6 11 37 33 +4 32 browse
9. Charkovo „Lokomotiv“ 7:2
2:3
0:0
2:0
1:0
0:0
0:0
3:0
0:2
1:1
1:0
0:1
2:0
3:6
0:1
1:0
  0:3
2:3
1:1
0:1
7:0
1:0
0:1
1:1
4:1
0:1
5:1
1:2
0:2
3:1
30 12 6 12 48 34 +14 30 browse
10. Dniepropetrovsko „Metallurg“ 2:1
3:5
2:3
1:2
0:2
1:0
3:0
1:2
2:4
2:4
2:1
2:1
1:0
0:1
1:2
1:1
3:0
3:2
  0:2
0:4
3:0
1:5
1:1
2:0
4:0
0:1
1:0
1:2
5:1
5:0
30 14 2 14 53 47 +6 30 browse
11. Stalinogorsko „Šahter“ 3:6
3:1
1:2
1:1
2:0
1:2
2:3
1:1
0:2
1:0
0:2
0:3
1:1
2:1
1:1
0:4
1:1
1:0
2:0
4:0
  0:1
1:0
0:0
1:2
0:1
1:1
+:-
2:0
0:0
2:2
30 10 9 11 34 38 -4 29 browse
12. Odesos „Piŝevik“ 2:4
0:2
1:1
0:1
0:2
0:0
1:1
0:2
0:1
3:2
3:5
2:2
1:0
0:3
2:2
0:2
0:7
0:1
0:3
5:1
1:0
0:1
  4:0
1:3
1:0
4:0
2:1
2:0
2:0
2:0
30 11 5 14 39 47 -8 27 browse
13. Užhorodo „Spartak“ 1:2
2:4
1:2
0:1
0:1
0:1
1:1
0:4
0:0
0:2
1:2
1:1
1:1
1:1
0:2
1:2
1:0
1:1
1:1
0:2
0:0
2:1
0:4
3:1
  4:0
1:1
1:0
5:1
1:0
3:1
30 8 9 13 33 40 -7 25 browse
14. Rygos „Daugava“ 1:3
3:3
0:1
0:3
0:4
1:1
0:0
1:1
2:2
2:2
0:2
0:3
1:6
1:3
0:1
1:1
1:4
1:0
0:4
1:0
1:0
1:1
0:1
0:4
0:4
1:1
  2:1
0:0
5:0
3:1
30 6 10 14 29 57 -28 22 browse
15. Sevastopolio DOF 0:6
0:6
0:5
2:1
1:2
1:4
0:0
1:0
0:0
1:3
0:0
0:3
1:4
0:0
2:1
3:1
1:5
2:1
0:1
2:1
-:+
0:2
1:2
0:2
0:1
1:5
1:2
0:0
  0:0
5:3
30 7 6 17 25 61 -36 20 browse
16. Talino „Dünamo“ 0:7
1:3
0:2
0:2
1:1
2:5
0:1
0:1
2:2
1:1
1:5
0:5
2:3
0:1
0:3
1:0
2:0
1:3
1:5
0:5
0:0
2:2
0:2
0:2
0:1
1:3
0:5
1:3
0:0
3:5
  30 2 6 22 22 78 -56 10 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.

Apie

1955 m. TSRS B klasės 1 zonaTSRS 2 lygmens varžybos, 10 TSRS I lygos sezonas. 16 komandų varžybos prasidėjo 1955 m. ir tęsėsi iki 1955 m.

Prieš šį sezoną organizuotos 1954 m. TSRS B klasės varžybos, kitą sezoną - 1958 m. TSRS B klasės 3 zona.

Statistika

Iš viso šį sezoną buvo sužaistos 239 rungtynės, įmušti 676 įvarčiai.

Rungtynės, kuriose svečiams pavyko pelnyti daugiausiai įvarčių – 0 : 6 (1955 m. Sevastopolio DOF - Kišiniovo „Burevestnik“)
Šio sezono pralaimėjimas didžiausiu skirtumu – 7 : 0 (2 kartus)

Sesonai nesurūšiuoti (programuotojų klaida)