Lygos lentelė
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Lvovo SKVO   2:0
1:4
0:1
3:0
3:1
1:3
0:2
3:0
1:1
3:1
2:2
0:0
2:0
0:0
1:0
1:0
0:0
2:1
3:0
1:1
2:1
1:0
3:1
1:0
2:1
0:4
+:-
1:1
3:1
3:0
30 18 7 5 45 26 +19 43 browse
2. Minsko „Spartak“ 0:2
4:1
  1:0
4:0
2:2
1:1
0:1
3:0
0:2
1:0
2:0
2:1
2:1
2:1
0:2
1:1
1:1
1:2
0:0
0:2
0:1
1:0
4:1
3:0
4:1
5:1
3:0
2:0
2:0
5:1
30 18 5 7 56 25 +31 41 browse
3. Vinycios „Lokomotiv“ 1:0
0:3
0:1
0:4
  0:2
5:2
0:0
2:1
0:1
3:1
0:1
1:2
0:0
1:1
1:1
2:1
2:2
2:0
1:0
0:4
2:0
0:0
4:1
2:0
1:1
3:2
0:2
3:2
5:2
1:0
30 14 7 9 42 37 +5 35 browse
4. Užhorodo „Spartak“ 1:3
3:1
2:2
1:1
2:0
2:5
  1:1
1:0
0:0
0:0
1:1
0:4
0:1
0:1
1:1
1:0
2:1
1:0
2:1
0:0
2:2
3:1
1:0
0:0
2:2
1:2
2:1
2:0
0:0
2:2
30 11 13 6 36 33 +3 35 browse
5. Stanislavo „Spartak“ 2:0
0:3
1:0
0:3
0:0
1:2
1:1
0:1
  2:2
2:0
1:4
1:1
1:1
4:1
2:1
1:2
0:0
1:2
2:0
0:0
2:3
2:1
1:3
3:0
2:0
3:1
2:1
3:0
0:1
0:0
30 13 7 10 43 34 +9 33 browse
6. Gluchovo „Trud“ 1:1
1:3
2:0
0:1
1:0
1:3
0:0
0:0
2:2
0:2
  0:0
4:1
1:2
1:0
1:1
1:1
1:0
0:1
2:1
1:0
1:1
1:2
1:3
1:1
2:1
1:0
2:0
1:1
2:1
3:0
30 11 11 8 32 29 +3 33 browse
7. Talino „Dünamo“ 2:2
0:0
0:2
1:2
1:0
2:1
1:1
4:0
4:1
1:1
0:0
1:4
  1:0
0:2
0:2
0:0
2:1
1:1
2:3
1:1
0:1
2:0
4:2
4:1
3:0
2:2
2:2
0:2
1:1
2:2
30 10 12 8 44 37 +7 32 browse
8. Kijevo SKVO 0:2
0:0
1:2
1:2
0:0
1:1
1:0
1:0
1:1
1:4
2:1
0:1
0:1
2:0
  1:2
1:2
2:2
2:0
1:1
0:1
0:0
6:1
3:0
1:0
3:2
5:5
1:1
2:1
1:3
4:2
30 11 9 10 44 38 +6 31 browse
9. Minsko „Urožaj“ 0:1
0:1
2:0
1:1
1:1
1:2
1:1
0:1
1:2
2:1
1:1
1:1
2:0
0:0
2:1
2:1
  0:0
2:2
0:3
1:0
1:2
1:1
1:1
0:0
0:0
3:2
0:0
4:2
2:1
1:2
30 9 13 8 33 31 +2 31 browse
10. Vilniaus „Spartakas“ 0:0
1:2
1:1
2:1
2:2
0:2
1:2
0:1
0:0
2:1
0:1
1:0
1:2
1:1
2:2
0:2
0:0
2:2
  2:2
1:0
1:0
1:2
1:2
1:0
0:1
0:0
3:0
0:0
3:2
2:0
30 9 11 10 31 31 0 29 browse
11. Kalinino „Volga“ 0:3
1:1
0:0
2:0
0:1
4:0
1:2
0:0
0:2
0:0
1:2
0:1
3:2
1:1
1:1
1:0
3:0
0:1
2:2
0:1
  1:0
1:1
1:4
0:0
3:1
2:4
0:2
0:0
4:1
4:1
30 9 10 11 36 34 +2 28 browse
12. Odesos „Černomorec“ 1:2
0:1
1:0
0:1
0:2
0:0
2:2
1:3
3:2
1:2
1:1
2:1
1:0
0:2
0:0
1:6
2:1
1:1
0:1
2:1
0:1
1:1
  1:0
1:4
4:0
0:2
1:1
4:0
1:1
1:3
30 9 8 13 33 42 -9 26 browse
13. Rygos „Daugava“ 1:3
0:1
1:4
0:3
1:4
0:2
0:1
0:0
3:1
0:3
3:1
1:1
2:4
1:4
0:3
0:1
1:1
0:0
2:1
0:1
4:1
0:0
0:1
4:1
  6:0
1:2
0:0
2:5
1:0
4:2
30 8 6 16 38 51 -13 22 browse
14. Rivnės „Kolgospnik“ 1:2
4:0
1:4
1:5
1:1
2:3
2:2
2:1
0:2
1:3
1:2
0:1
0:3
2:2
2:3
5:5
0:0
2:3
1:0
0:0
1:3
4:2
0:4
2:0
0:6
2:1
  1:3
4:2
2:2
0:0
30 7 8 15 44 65 -21 22 browse
15. Kaliningrado „Baltika“ -:+
1:1
0:3
0:2
2:0
2:3
1:2
0:2
1:2
0:3
0:2
1:1
2:2
2:0
1:1
1:2
0:0
2:4
0:3
0:0
2:0
0:0
1:1
0:4
0:0
5:2
3:1
2:4
  0:0
0:1
30 5 10 15 29 46 -17 20 browse
16. Leningrado LTI 1:3
0:3
0:2
1:5
2:5
0:1
0:0
2:2
1:0
0:0
1:2
0:3
1:1
2:2
3:1
2:4
1:2
2:1
2:3
0:2
1:4
1:4
1:1
3:1
0:1
2:4
2:2
0:0
0:0
1:0
  30 5 9 16 32 59 -27 19 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.

Apie

1958 m. TSRS B klasės 3 zonaTSRS 2 lygmens varžybos, 11 TSRS I lygos sezonas. 16 komandų varžybos prasidėjo 1958 m. ir tęsėsi iki 1958 m.

Prieš šį sezoną organizuotos 1955 m. TSRS B klasės 1 zonos varžybos, kitą sezoną - 1959 m. TSRS B klasės 4 zona.

Statistika

Iš viso šį sezoną buvo sužaistos 239 rungtynės, įmušta 618 įvarčių.

Ilgiausia pergalių seka – 9 rungtynės (Minsko „Spartak“ - nuo 1958 m. iki 1958 m.)
Ilgiausia sezono seka be pergalių – 15 rungtynių (Kaliningrado „Baltika“ - nuo 1958 m. iki 1958 m.)

Sesonai nesurūšiuoti (programuotojų klaida)