Lygos lentelė
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Vinycios „Lokomotiv“   3:2
2:6
4:1
1:1
2:3
1:1
4:1
0:0
1:0
3:1
2:1
0:1
4:1
0:0
3:2
5:2
1:4
2:0
4:1
1:1
4:0
1:0
0:0
4:0
3:0
1:0
2:0
1:1
28 17 7 4 59 30 +29 41 browse
2. Kaliningrado „Baltika“ 2:3
6:2
  1:1
3:1
1:1
2:1
1:2
3:1
0:2
1:0
1:0
0:0
1:2
5:1
2:1
4:0
4:1
3:0
2:0
1:5
2:0
0:0
2:2
1:0
3:1
6:0
0:0
1:0
28 17 6 5 58 27 +31 40 browse
3. Odesos SKVO 1:4
1:1
1:1
1:3
  0:1
1:0
2:1
3:0
0:3
0:1
0:1
1:0
0:1
3:1
2:1
1:0
2:0
2:1
4:0
1:0
1:0
1:1
4:1
1:0
1:0
2:3
5:1
0:0
28 16 4 8 41 26 +15 36 browse
4. Odesos „Černomorec“ 3:2
1:1
1:1
1:2
1:0
0:1
  0:2
1:0
1:0
0:1
3:1
1:0
2:0
1:3
1:1
1:1
2:0
4:1
0:1
1:2
1:2
4:0
1:0
2:1
1:0
0:2
6:0
+:-
28 15 4 9 40 25 +15 34 browse
5. Vilniaus „Spartakas“ 1:4
0:0
2:1
1:3
1:2
0:3
2:0
0:1
  3:2
0:5
0:0
3:1
0:0
2:0
2:1
2:3
0:0
0:0
2:0
1:0
1:1
2:0
2:1
2:0
0:2
4:0
3:0
2:1
28 14 6 8 38 31 +7 34 browse
6. Lvovo SKVO 0:1
1:3
2:0
0:1
3:0
1:0
0:1
1:0
2:3
5:0
  5:1
2:1
1:2
0:0
0:1
2:0
5:0
1:3
1:1
1:1
2:2
1:0
0:1
1:1
4:2
2:0
2:1
3:1
28 14 5 9 48 27 +21 33 browse
7. Užhorodo „Spartak“ 1:2
1:0
0:1
0:0
1:0
0:1
1:3
0:1
0:0
1:3
1:5
1:2
  1:0
0:0
0:3
3:2
2:0
2:3
2:0
1:3
2:1
2:0
3:1
1:0
4:2
0:0
3:0
1:1
28 12 5 11 34 34 0 29 browse
8. Talino „Dünamo“ 1:4
0:0
2:1
1:5
1:0
1:3
0:2
3:1
0:0
0:2
2:1
0:0
0:1
0:0
  1:2
2:2
0:1
3:0
2:1
1:1
4:1
2:3
0:1
2:0
1:2
3:0
3:0
2:1
28 11 6 11 37 35 +2 28 browse
9. Rivnės „Kolgospnik“ 2:3
2:5
1:2
0:4
1:2
0:1
1:1
1:1
1:2
3:2
1:0
0:2
3:0
2:3
2:1
2:2
  1:1
1:1
3:0
2:5
1:1
1:2
1:1
6:1
2:2
3:0
0:3
6:1
28 8 8 12 49 49 0 24 browse
10. Sevastopolio SKČF 4:1
0:2
1:4
0:3
0:2
1:2
0:2
1:4
0:0
0:0
0:5
3:1
0:2
3:2
1:0
0:3
1:1
1:1
  4:1
0:0
1:0
0:1
1:3
3:0
3:0
0:3
2:0
1:3
28 9 5 14 31 46 -15 23 browse
11. Rygos „Daugava“ 1:4
1:1
0:2
5:1
0:4
0:1
1:0
2:1
0:2
0:1
1:1
1:1
0:2
3:1
1:2
1:1
0:3
5:2
1:4
0:0
  0:0
1:2
1:1
0:1
4:2
2:3
0:1
1:0
28 7 7 14 32 44 -12 21 browse
12. Simferopolio „Avangard“ 0:4
0:1
0:2
0:0
0:1
1:1
2:1
0:4
1:1
0:2
2:2
0:1
1:2
0:2
1:4
3:2
1:1
2:1
0:1
1:0
0:0
2:1
  1:2
2:1
0:1
0:0
0:0
0:0
28 6 9 13 20 38 -18 21 browse
13. Minsko „Urožaj“ 0:0
0:4
2:2
0:1
1:4
0:1
0:1
1:2
1:2
0:2
1:0
1:1
1:3
0:1
1:0
0:2
1:1
1:6
3:1
0:3
1:1
1:0
2:1
1:2
  1:0
0:0
2:4
3:1
28 7 6 15 25 46 -21 20 browse
14. Stanislavo „Spartak“ 0:3
0:1
1:3
0:6
0:1
3:2
0:1
2:0
2:0
0:4
2:4
0:2
2:4
0:0
2:1
0:3
2:2
0:3
0:3
3:0
2:4
3:2
1:0
0:0
0:1
0:0
  0:1
1:2
28 7 4 17 26 53 -27 18 browse
15. Ternopolio „Avangard“ 0:2
1:1
0:0
0:1
1:5
0:0
0:6
-:+
0:3
1:2
1:2
1:3
0:3
1:1
0:3
1:2
3:0
1:6
0:2
3:1
1:0
0:1
0:0
0:0
4:2
1:3
1:0
2:1
  28 6 6 16 23 50 -27 18 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.

Apie

1959 m. TSRS B klasės 4 zonaTSRS 2 lygmens varžybos, 4 TSRS I lygos sezonas. 15 komandų varžybos prasidėjo 1959 m. ir tęsėsi iki 1959 m.

Prieš šį sezoną organizuotos 1958 m. TSRS B klasės 3 zonos varžybos, kitą sezoną - 1957 m. TSRS B klasės 2 zona.

Statistika

Iš viso šį sezoną buvo sužaistos 209 rungtynės, įmuštas 561 įvartis.

Ilgiausia sezono seka be pergalių – 14 rungtynių (Simferopolio „Avangard“ - nuo 1959 m. iki 1959 m.)
Ilgiausia pralaimėjimų seka – 10 rungtynių (Stanislavo „Spartak“ - nuo 1959 m. iki 1959 m.)