Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Vilniaus FK „Gariūnai“   1:1
0:1
1:1
0:0
3:1
3:0
4:1
3:0
2:0
4:0
3:0
4:0
3:1
7:1
2:0
1:1
2:1
1:0
2:1
7:1
3:2
5:1
3:0
1:0
24 19 4 1 65 14 +51 61 browse
2. Kauno „Stumbras“ 1:1
1:0
  1:3
0:0
2:2
2:1
2:0
2:1
1:2
2:2
5:4
4:5
5:0
5:1
4:2
2:0
6:1
4:0
5:2
2:1
7:1
4:1
7:1
5:1
24 17 4 3 79 32 +47 55 browse
3. Vilniaus MRU 1:1
0:0
3:1
0:0
  3:0
0:3
1:1
4:1
3:2
1:0
1:1
0:2
2:1
2:2
2:0
3:0
6:0
1:1
3:2
3:0
7:1
1:4
3:0
5:0
24 14 7 3 55 23 +32 49 browse
4. Vilniaus „Rotalis“ 1:3
0:3
2:2
1:2
0:3
3:0
  0:0
1:2
1:0
3:2
3:0
2:1
1:1
2:2
0:1
2:1
3:1
3:2
0:0
2:2
3:1
1:1
1:0
3:1
24 11 7 6 38 31 +7 40 browse
5. Kybartų „Sveikata“ 1:4
0:3
0:2
1:2
1:1
1:4
0:0
2:1
  3:3
2:0
5:4
4:1
0:1
1:7
3:0
2:1
4:2
1:3
2:2
4:1
3:1
2:3
4:1
3:2
24 11 4 9 49 49 0 37 browse
6. Kauno „Kaunas“ 0:2
0:4
2:1
2:2
2:3
0:1
0:1
2:3
3:3
0:2
  3:2
5:3
1:0
0:3
2:4
9:1
2:3
3:2
5:1
6:0
1:1
1:4
2:0
1:1
24 9 4 11 52 47 +5 31 browse
7. Prienų „Rūdupis“ 0:3
0:4
4:5
5:4
1:1
2:0
0:3
1:2
4:5
1:4
2:3
3:5
  1:1
3:3
1:4
3:1
5:1
1:2
4:2
1:1
3:1
7:5
7:1
2:1
24 9 4 11 61 62 -1 31 browse
8. Vilniaus „Bekentas“ 1:3
1:7
0:5
1:5
1:2
2:2
1:1
2:2
1:0
7:1
0:1
3:0
1:1
3:3
  3:0
1:1
0:3
2:3
1:2
7:3
6:2
1:4
2:1
3:0
24 8 6 10 50 52 -2 30 browse
9. Trakų FK-2 0:2
1:1
2:4
0:2
0:2
0:3
1:0
1:2
0:3
1:2
4:2
1:9
4:1
1:3
0:3
1:1
  3:1
0:3
3:1
0:2
4:2
3:1
3:1
3:0
24 9 2 13 36 51 -15 29 browse
10. Vilniaus FK „Granitas“ 1:2
0:1
1:6
0:4
0:6
1:1
1:3
2:3
2:4
3:1
3:2
2:3
1:5
2:1
3:0
3:2
1:3
3:0
  0:3
3:2
3:0
0:8
1:2
1:1
24 8 2 14 37 63 -26 26 browse
11. Druskininkų FK 1:2
1:7
2:5
1:2
2:3
0:3
0:0
2:2
2:2
1:4
1:5
0:6
2:4
1:1
2:1
3:7
1:3
2:0
3:0
2:3
  2:1
0:0
4:1
3:1
24 6 5 13 38 63 -25 23 browse
12. Jonavos „Fajetonas-Lietava-2“ 2:3
1:5
1:7
1:4
1:7
4:1
1:3
1:1
1:3
3:2
1:1
4:1
1:3
5:7
2:6
4:1
2:4
1:3
0:3
8:0
1:2
0:0
  0:3
3:2
24 6 3 15 48 72 -24 21 browse
13. Vilniaus „Ateitis“ 0:3
0:1
1:7
1:5
0:3
0:5
0:1
1:3
1:4
2:3
0:2
1:1
1:7
1:2
1:2
0:3
1:3
0:3
2:1
1:1
1:4
1:3
3:0
2:3
  24 2 2 20 21 70 -49 8 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Šiaulių „Juventa-99“   1:0
2:2
4:0
0:2
4:1
3:1
6:2
0:2
4:1
0:0
2:2
4:0
4:1
1:2
0:1
4:0
3:0
3:0
18 11 3 4 45 17 +28 36 browse
2. Kuršėnų „Venta“ 0:1
2:2
  0:1
1:0
3:1
0:2
2:1
3:1
0:1
2:1
2:1
2:1
0:0
1:1
4:2
2:1
5:1
3:2
18 11 3 4 32 20 +12 36 browse
3. Biržų „Širvėna“ 0:4
2:0
1:0
0:1
  4:0
1:0
1:1
2:1
1:1
2:1
0:1
4:1
0:0
5:2
3:0
1:4
2:0
2:2
18 10 4 4 31 19 +12 34 browse
4. Naujosios Akmenės SC 1:4
1:3
1:3
2:0
0:4
0:1
  1:0
3:2
0:6
2:0
1:0
1:4
0:4
5:0
4:0
4:1
2:1
0:0
18 9 1 8 28 33 -5 28 browse
5. Plungės „Babrungas“ 2:6
2:0
1:2
1:3
1:1
1:2
0:1
2:3
  3:0
2:3
0:0
1:0
4:1
4:0
1:0
3:1
0:1
1:0
18 8 2 8 29 24 +5 26 browse
6. Mažeikių „Atmosfera“ 1:4
0:0
1:0
1:2
1:1
1:2
6:0
0:2
0:3
3:2
  0:1
1:0
1:2
2:1
1:1
0:2
3:2
4:0
18 7 3 8 26 25 +1 24 browse
7. Kretingos „Minija“ 2:2
0:4
1:2
1:2
1:0
1:4
0:1
4:1
0:0
0:1
1:0
0:1
  0:0
1:1
1:1
1:1
4:3
2:1
18 5 6 7 20 25 -5 21 browse
8. Klaipėdos „Atlantas-3“ 1:4
2:1
0:0
1:1
0:0
2:5
4:0
0:5
1:4
0:4
2:1
1:2
0:0
1:1
  1:1
6:2
2:5
2:1
18 5 6 7 26 37 -11 21 browse
9. Telšių „Mastis“ 1:0
0:4
2:4
1:2
0:3
4:1
0:4
1:4
0:1
1:3
1:1
2:0
1:1
1:1
1:1
2:6
  5:1
0:0
18 4 5 9 23 37 -14 17 browse
10. Jurbarko „Vulkanas“ 0:3
0:3
1:5
2:3
0:2
2:2
1:2
0:0
1:0
0:1
2:3
0:4
3:4
1:2
5:2
1:2
1:5
0:0
  18 2 3 13 20 43 -23 9 browse
Joniškio „Ainex-Žygis“                     browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Rezultatyviausi žaidėjai
Žaidėjas Įvarčiai
G. Mikulėnas Gariūnai 19
J. Sevilla Futbolo bendruomenės klubas 18
T. Straleckas Rūdupis 18
G. Čibirka Sveikata 15
A. Serikov Bekentas 14
J. Mikalauskas Sveikata 14
J. Učajevas MRU 13
P. Osauskas Fajetonas 13
Ž. Kiršis Granitas 12
E. Ditmonas Atlantas 12
Daugiausiai geltonų kortelių
Žaidėjas Įvarčiai
J. Mikalauskas Sveikata 8
J. Ravda Granitas 7
M. Leonavičius Trakų FK 7
D. Paulauskas Futbolo bendruomenės klubas 7
E. Laibinis Druskininkų FK 6
Varžybų etapai
PavadinimasVaržybosPradžiaPabaigaDalyviųVeiksmai
2013 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Pietų zona) II lyga     11
2013 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Vakarų zona) II lyga     11