Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Vilniaus „Lietuvos Paštas“   0:3
2:1
1:0
1:3
0:2
2:0
5:3
2:0
4:1
4:1
3:0
3:0
1:0
2:1
4:0
13:2
6:1
6:0
12:1
11:1
7:0
5:0
6:0
5:2
2:0
6:0
4:0 27 24 0 3 117 22 +95 72 browse
2. Vilniaus FK „Gariūnai“ 3:0
1:2
  2:3
2:2
0:0
1:0
1:0
1:0
0:0
1:0
4:0
1:0
4:1
4:1
9:0
2:0
3:0
6:1
3:1
11:1
6:0
5:0
9:1
11:0
4:2
2:1
2:1 27 22 3 2 98 17 +81 69 browse
3. Vilniaus „Polonija“ 0:1
3:1
3:2
2:2
  2:0
3:0
2:0
3:0
0:0
0:1
4:0
2:0
5:0
8:3
7:2
4:1
4:2
7:2
7:1
4:1
1:2
4:0
12:1
4:2
1:0
3:0
4:1 27 22 2 3 99 25 +74 68 browse
4. Vilniaus „Sostinės Svajotojas“ 2:0
0:2
0:0
0:1
0:2
0:3
  3:1
4:2
5:0
0:0
3:1
7:0
2:0
3:0
8:2
4:1
5:2
5:1
7:1
13:0
2:0
9:1
4:0
3:2
4:0
6:2
4:1 27 21 2 4 103 25 +78 65 browse
5. Lentvario „Kaitra“ 3:5
0:2
0:1
0:1
0:2
0:3
1:3
2:4
  1:1
2:2
1:0
4:0
3:1
2:1
5:1
4:1
5:0
2:0
1:0
3:0
3:0
1:1
10:0
2:1
6:0
0:3
1:0 27 15 3 9 62 33 +29 48 browse
6. Naujosios Vilnios FK „Granitas“ 1:4
1:4
0:0
0:1
0:0
1:0
0:5
0:0
1:1
2:2
  1:2
1:0
3:2
1:1
3:1
4:1
1:0
0:1
2:5
6:1
0:1
4:0
5:1
1:1
9:0
8:1
2:1 27 12 7 8 57 36 +21 43 browse
7. Vilniaus „Orbit“ 0:3
0:3
0:4
0:1
0:4
0:2
1:3
0:7
0:1
0:4
2:1
0:1
  2:0
1:2
4:0
2:2
3:3
3:1
6:3
3:0
7:0
4:1
7:1
4:2
2:1
2:0
2:3 27 12 2 13 55 53 +2 38 browse
8. Vilniaus „Aktas“ 0:1
1:2
1:4
1:4
0:5
3:8
0:2
0:3
1:3
1:2
2:3
1:1
0:2
2:1
  2:2
4:0
2:0
3:2
5:2
5:2
2:2
4:1
8:1
0:1
3:0
3:1
3:2 27 11 3 13 57 57 0 36 browse
9. Vilniaus „Sostinės Policija“ 0:4
2:13
0:9
0:2
2:7
1:4
2:8
1:4
1:5
1:4
1:3
1:4
0:4
2:2
2:2
0:4
  2:1
1:1
0:2
2:0
4:2
0:0
4:4
3:1
3:1
1:0
4:3 27 7 5 15 40 94 -54 26 browse
10. Vilniaus „Troleibusas“ 1:6
0:6
0:3
1:6
2:4
2:7
2:5
1:5
0:5
0:2
0:1
1:0
3:3
1:3
0:2
2:3
1:2
1:1
  5:3
2:0
2:1
2:8
3:1
5:5
4:0
3:2
2:2 27 7 4 16 46 86 -40 25 browse
11. Širvintų „Širvinta“ 1:12
1:11
1:3
1:11
1:7
1:4
1:7
0:13
0:1
0:3
5:2
1:6
3:6
0:3
2:5
2:5
2:0
0:2
3:5
0:2
  1:1
0:2
2:0
2:1
4:1
2:0
2:0 27 7 1 19 38 113 -75 22 browse
12. Vilniaus „Ozas“ 0:7
0:5
0:6
0:5
2:1
0:4
0:2
1:9
0:3
1:1
1:0
0:4
0:7
1:4
2:2
1:4
2:4
0:0
1:2
8:2
1:1
2:0
  1:1
0:2
0:1
1:2
0:0 27 4 6 17 25 79 -54 18 browse
13. Naujųjų Verkių FK 0:6
2:5
1:9
0:11
1:12
2:4
0:4
2:3
0:10
1:2
1:5
1:1
1:7
2:4
1:8
1:0
4:4
1:3
1:3
5:5
0:2
1:2
1:1
2:0
  7:0
1:2
3:0 27 4 4 19 42 113 -71 16 browse
14. Pabradės „Žeimena“ 0:2
0:6
2:4
1:2
0:1
0:3
0:4
2:6
0:6
3:0
0:9
1:8
1:2
0:2
0:3
1:3
1:3
0:1
0:4
2:3
1:4
0:2
1:0
2:1
0:7
2:1
  1:4 27 4 0 23 21 91 -70 12 browse
15. Vilniaus „Prelegentai“ 0:4 1:2 1:4 1:4 0:1 1:2 3:2 2:3 3:4 2:2 0:2 0:0 0:3 4:1   14 2 2 10 18 34 -16 8 browse
Ukmergės „Vienybė“                               browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Marijampolės „Sūduva-2“   2:0
0:2
2:3
4:0
2:2
0:0
0:0
1:0
4:2
1:2
1:1
3:1
6:1
3:0
0:0
6:2
0:4
2:1
2:0
3:1
3:0
4:0
5:0
16:0
10:0
4:0
26 17 5 4 84 22 +62 56 browse
2. Visagino „Interas“ 0:2
2:0
  1:1
1:0
0:0
1:1
2:3
4:0
2:1
2:1
8:1
1:3
3:1
1:3
1:1
3:0
0:3
2:1
3:2
1:0
7:0
4:0
3:0
3:0
7:0
3:0
26 17 4 5 65 24 +41 55 browse
3. Kauno „Kvintencija“ 3:2
0:4
1:1
0:1
  1:2
2:0
2:1
1:2
1:1
3:2
1:0
2:0
1:1
2:1
2:0
3:3
3:1
2:0
1:0
4:1
2:2
4:0
0:0
5:1
5:0
6:0
26 16 6 4 57 26 +31 54 browse
4. Alytaus „Alytis-2“ 2:2
0:0
0:0
1:1
2:1
0:2
  1:0
0:2
3:1
1:4
2:1
2:0
1:2
0:0
2:0
4:1
3:3
3:0
3:1
5:2
0:0
4:0
1:0
3:0
7:4
5:1
26 15 7 4 55 28 +27 52 browse
5. Kybartų „Sveikata“ 0:0
0:1
3:2
0:4
1:2
2:1
0:1
2:0
  1:3
2:1
3:2
1:1
1:3
5:0
1:4
0:1
1:1
5:0
1:2
4:0
1:0
4:2
2:1
4:1
2:1
1:0
26 14 3 9 47 34 +13 45 browse
6. Kauno „Rodiklis“ 2:4
2:1
1:2
1:2
1:1
2:3
1:3
4:1
3:1
1:2
  2:0
0:3
3:3
1:2
3:1
5:1
2:2
5:2
2:5
8:0
6:0
3:0
3:1
3:0
5:1
7:0
26 14 3 9 76 41 +35 45 browse
7. Alytaus SM 1:1
1:3
1:8
3:1
0:1
0:2
1:2
0:2
2:3
1:1
0:2
3:0
  2:6
1:0
1:1
5:0
4:0
2:1
2:1
5:2
1:0
3:0
5:2
5:1
5:1
4:1
26 14 3 9 58 42 +16 45 browse
8. Kėdainių „Nevėžis-2“ 1:6
0:3
1:3
3:1
1:1
1:2
2:1
0:0
3:1
0:5
3:3
2:1
6:2
0:1
  3:3
4:1
2:0
4:1
3:1
0:3
4:0
5:1
2:2
1:3
8:1
2:4
26 12 5 9 61 50 +11 41 browse
9. Kaišiadorių SC „Savingė“ 0:0
2:6
1:1
0:3
0:2
3:3
0:2
1:4
4:1
1:0
1:3
1:5
1:1
0:5
3:3
1:4
  2:2
3:1
3:1
3:0
4:0
0:2
1:1
4:2
2:1
3:0
26 9 7 10 44 53 -9 34 browse
10. Karmėlavos „Neris“ 4:0
1:2
3:0
1:2
1:3
0:2
3:3
0:3
1:1
0:5
2:2
2:5
0:4
1:2
0:2
1:4
2:2
1:3
  1:0
4:1
4:2
1:0
1:1
3:0
4:0
4:1
26 9 5 12 45 50 -5 32 browse
11. Kalvarijos FK 0:2
1:3
2:3
0:1
0:1
1:4
1:3
2:5
2:1
0:4
5:2
0:8
1:2
2:5
1:3
3:0
1:3
0:3
0:1
1:4
  0:2
2:1
1:3
2:1
5:1
2:4
26 6 0 20 35 70 -35 18 browse
12. Anykščių FK 0:3
0:4
0:7
0:4
2:2
0:4
0:0
0:4
0:1
2:4
0:6
0:3
0:1
0:3
0:4
1:5
0:4
2:0
2:4
0:1
2:0
1:2
  2:1
3:1
2:1
0:2
26 5 2 19 19 71 -52 17 browse
13. Prienų „Valdima“ 0:5
0:16
0:3
0:3
0:0
1:5
0:1
0:3
1:2
1:4
1:3
0:3
2:5
1:5
2:2
3:1
1:1
2:4
1:1
0:3
3:1
1:2
1:2
1:3
  1:3
5:1
26 3 4 19 28 82 -54 13 browse
14. Kazlų Rūdos „Šilas“ 0:10
0:4
0:7
0:3
0:5
0:6
4:7
1:5
1:2
0:1
1:5
0:7
1:5
1:4
1:8
4:2
1:2
0:3
0:4
1:4
1:5
4:2
1:2
2:0
3:1
1:5
  26 4 0 22 28 109 -81 12 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Pakruojo „Kruoja“   2:2
1:1
0:0
0:1
2:0
7:2
1:1
1:1
2:1
2:0
3:0
5:1
7:0
3:2
3:1
8:0
3:2
9:0
18 12 5 1 59 15 +44 41 browse
2. Kelmės „Kražantė“ 2:2
1:1
  1:1
3:0
2:5
4:2
0:4
7:3
1:1
3:1
3:1
5:3
2:1
6:0
2:0
5:0
3:0
7:1
18 12 4 2 57 26 +31 40 browse
3. Kuršėnų „Venta“ 0:0
1:0
1:1
0:3
  2:2
0:0
2:3
0:0
3:0
1:1
4:0
3:0
3:0
0:0
8:1
7:1
1:0
4:0
18 9 7 2 40 12 +28 34 browse
4. Šiaulių „Juventa-99“ 0:2
2:7
5:2
2:4
2:2
0:0
  1:2
1:0
0:1
4:2
2:0
3:4
5:2
1:0
6:2
8:2
4:0
4:4
18 9 3 6 50 36 +14 30 browse
5. Telšių „Mastis“ 1:1
1:1
4:0
3:7
3:2
0:0
2:1
0:1
  2:0
1:0
2:2
3:4
2:2
5:2
1:3
1:2
4:2
0:1
18 7 5 6 35 31 +4 26 browse
6. Šiaulių FK-2 1:2
0:2
1:1
1:3
0:3
1:1
1:0
2:4
0:2
0:1
  2:1
1:1
3:2
2:2
3:0
5:0
3:2
5:2
18 7 4 7 31 29 +2 25 browse
7. Biržų „Rinkuškiai“ 0:3
1:5
1:3
3:5
0:4
0:3
0:2
4:3
2:2
4:3
1:2
1:1
  4:1
3:2
6:1
5:2
4:0
1:1
18 7 3 8 40 43 -3 24 browse
8. Plungės „Babrungas-2“ 0:7
2:3
1:2
0:6
0:3
0:0
2:5
0:1
2:2
2:5
2:3
2:2
1:4
2:3
  2:1
2:3
6:2
2:1
18 3 3 12 28 53 -25 12 browse
9. Pasvalio FK 1:3
0:8
0:2
0:5
1:8
1:7
2:6
2:8
3:1
2:1
0:3
0:5
1:6
2:5
1:2
3:2
  3:2
1:2
18 4 0 14 23 76 -53 12 browse
10. Naujosios Akmenės SC 2:3
0:9
0:3
1:7
0:1
0:4
0:4
4:4
2:4
1:0
2:3
2:5
0:4
1:1
2:6
1:2
2:3
2:1
  18 2 2 14 22 64 -42 8 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Šilutės FK-2   1:2
3:4
3:1
4:0
2:1
3:1
4:1
2:1
3:4
5:0
4:0
12:0
3:0
6:1
5:0
8:0
16 13 0 3 68 16 +52 39 browse
2. Neringos „Kuršiai“ 2:1
4:3
  5:0
0:7
2:1
2:4
4:4
1:0
1:1
6:2
2:0
8:0
7:0
5:3
5:0
3:0
16 12 2 2 57 26 +31 38 browse
3. Gargždų „Banga“ 1:3
0:4
0:5
7:0
  2:2
0:0
7:0
1:1
4:2
4:2
10:0
3:1
5:4
6:1
5:2
2:1
16 10 3 3 57 28 +29 33 browse
4. Klaipėdos „Atlantas-2“ 1:2
1:3
1:2
4:2
2:2
0:0
  2:2
1:2
3:0
3:1
1:2
9:0
13:0
3:0
9:2
1:1
16 7 4 5 54 21 +33 25 browse
5. Klaipėdos „Titanikas“ 1:4
1:2
4:4
0:1
0:7
1:1
2:2
2:1
  4:2
0:4
3:4
2:2
3:1
3:2
4:0
6:1
16 6 4 6 36 38 -2 22 browse
6. Plikių „Sakuona“ 4:3
0:5
1:1
2:6
2:4
2:4
0:3
1:3
2:4
4:0
  2:3
5:1
9:0
6:9
4:1
1:1
16 5 2 9 45 48 -3 17 browse
7. Kretingos „Minija“ 0:4
0:12
0:2
0:8
0:10
1:3
2:1
0:9
4:3
2:2
3:2
1:5
  2:4
0:1
3:1
1:3
16 4 1 11 19 70 -51 13 browse
8. Pagėgių FK 0:3
1:6
0:7
3:5
4:5
1:6
0:13
0:3
1:3
2:3
0:9
9:6
4:2
1:0
  3:3
1:2
16 3 1 12 30 76 -46 10 browse
9. Salantų „Salantas“ 0:5
0:8
0:5
0:3
2:5
1:2
2:9
1:1
0:4
1:6
1:4
1:1
1:3
3:1
3:3
2:1
  16 2 3 11 18 61 -43 9 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Rezultatyviausi žaidėjai
Žaidėjas Įvarčiai
A. Urbšys Sūduva 21
R. Timinskas Kražantė 20
J. Mikalauskas Sveikata 19
G. Vaitulevičius Alytaus SM 14
G. Gurjevas Rodiklis, Alytaus SM 13
A. Šteinas Kruoja 12
M. Šimkus Kuršiai 12
M. Galinis Titanikas 12
J. Dijanovas Interas 10
A. Sasnauskas Sūduva 10
Daugiausiai geltonų kortelių
Žaidėjas Įvarčiai
E. Grigaitis Kalvarijos Orija 6
I. Bartkevičius Dainava 5
K. Kleiva Šilas 5
D. Augustinavičius Džiugas, Babrungas 5
A. Januškevičius Kvintencija 5
Varžybų etapai
PavadinimasVaržybosPradžiaPabaigaDalyviųVeiksmai
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) II lyga 2004 m. balandžio 23 d. 2004 m. spalio 30 d. 15
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Pietų zona) II lyga 2004 m. gegužės 1 d. 2004 m. spalio 24 d. 14
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Šiaurės zona) II lyga 2004 m. gegužės 1 d. 2004 m. spalio 10 d. 10
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Vakarų zona) II lyga 2004 m. gegužės 5 d. 2005 m. spalio 23 d. 9