Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Vilniaus „Geležinis Vilkas“   0:0
3:4
6:1
1:2
3:0
3:0
1:0
0:0
1:0
2:0
3:0
1:0
5:0
3:1
1:0
4:0
2:0
2:0
0:1
7:0
4:0
6:0
22 17 2 3 58 9 +49 53 browse
2. Alytaus „Vidzgiris“ 0:0
4:3
  3:0
1:5
3:2
1:3
1:2
1:1
1:1
1:0
2:5
4:0
2:2
4:1
3:0
3:1
2:0
3:1
6:3
4:1
8:0
3:0
22 14 4 4 60 31 +29 46 browse
3. Kėdainių „Lifosa“ 1:6
2:1
0:3
5:1
  2:0
0:0
1:4
1:2
2:0
1:0
0:0
3:0
2:0
2:0
4:1
4:5
3:2
2:0
0:1
4:0
5:0
3:0
22 14 2 6 47 26 +21 44 browse
4. Vilniaus FM „Granitas“ 0:3
0:3
2:3
3:1
0:2
0:0
  1:2
3:0
1:0
2:2
2:1
4:0
1:1
2:0
3:0
4:0
2:1
3:0
2:2
10:0
6:0
4:0
22 13 4 5 55 21 +34 43 browse
5. Kauno „Visas Labas“ 0:1
0:0
2:1
1:1
4:1
2:1
2:1
0:3
  1:1
0:1
2:2
2:1
2:1
0:1
6:1
2:0
2:0
1:4
0:0
3:3
6:0
5:0
22 11 6 5 43 24 +19 39 browse
6. Visagino „Evikonas“ 0:1
0:2
1:1
0:1
0:2
0:1
0:1
2:2
1:1
1:0
  1:0
1:1
0:0
2:1
3:2
2:4
3:2
3:0
1:1
1:0
3:0
3:1
22 9 6 7 28 24 +4 33 browse
7. Kauno FM „Spyris“ 0:3
0:1
5:2
0:4
0:0
0:3
1:2
0:4
2:2
1:2
0:1
1:1
  2:2
2:0
0:1
5:2
1:1
1:0
0:0
3:1
2:1
3:0
22 7 6 9 29 33 -4 27 browse
8. Kaišiadorių SC „Savingė“ 0:5
1:3
2:2
1:4
0:2
0:2
1:1
0:2
1:2
1:0
0:0
1:2
2:2
0:2
  1:0
1:2
5:0
5:0
1:1
4:1
2:0
1:1
22 6 6 10 30 34 -4 24 browse
9. Kybartų „Sveikata“ 0:1
0:4
0:3
1:3
1:4
5:4
0:3
0:4
1:6
0:2
2:3
4:2
1:0
2:5
0:1
2:1
  0:2
1:2
2:1
1:4
1:0
8:0
22 7 0 15 32 55 -23 21 browse
10. Prienų FK 0:2
0:2
0:2
1:3
2:3
0:2
1:2
0:3
0:2
4:1
2:3
0:3
1:1
0:1
0:5
0:5
2:0
2:1
  2:1
5:2
1:1
2:2
22 5 3 14 25 47 -22 18 browse
11. Kėdainių „Nevėžis-2“ 1:0
0:7
3:6
1:4
1:0
0:4
2:2
0:10
0:0
3:3
1:1
0:1
0:0
1:3
1:1
1:4
1:2
4:1
1:2
2:5
  4:0
2:10
22 4 6 12 29 66 -37 18 browse
12. Kaišiadorių „Baltai“ 0:4
0:6
0:8
0:3
0:5
0:3
0:6
0:4
0:6
0:5
0:3
1:3
1:2
0:3
0:2
1:1
0:1
0:8
1:1
2:2
0:4
10:2
  22 1 3 18 16 82 -66 6 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Mažeikių FK   4:0
0:0
6:1
2:1
4:0
4:1
5:1
2:0
6:0
2:0
3:1
6:1
4:2
5:0
7:0
3:1
5:0
4:1
5:0
1:0
5:0
7:0
22 21 1 0 90 10 +80 64 browse
2. Šiaulių „Juventa-99“ 0:4
0:0
  2:2
1:0
2:1
2:3
1:1
4:2
3:0
1:1
1:1
4:1
2:1
3:0
2:0
1:0
5:1
2:1
6:0
3:2
3:0
7:0
22 15 5 2 55 21 +34 50 browse
3. Kuršėnų „Venta“ 1:6
1:2
2:2
0:1
  1:1
1:0
1:3
2:3
4:1
1:1
1:4
1:2
2:3
6:1
0:0
1:0
2:1
2:1
4:0
6:0
4:3
4:1
22 10 4 8 47 36 +11 34 browse
4. Kretingos „Minija“ 0:4
1:4
1:2
3:2
1:1
0:1
  1:0
2:0
1:2
2:0
2:2
0:1
0:1
3:0
5:0
3:0
1:2
2:0
1:1
1:2
5:1
2:0
22 10 3 9 37 26 +11 33 browse
5. Pagėgių „Pagėgiai-Tauras-2“ 1:5
0:2
1:1
2:4
3:1
3:2
0:1
0:2
  6:1
1:5
3:0
0:2
2:3
3:5
1:1
3:2
4:2
3:0
1:2
4:1
3:0
3:3
22 9 3 10 47 45 +2 30 browse
6. Telšių „Mastis“ 0:6
0:2
0:3
1:1
1:4
1:1
2:1
0:2
1:6
5:1
  5:1
4:1
2:3
2:2
1:0
1:2
0:2
3:0
0:1
4:0
2:0
3:1
22 9 3 10 38 40 -2 30 browse
7. Plikių „Sakuona“ 1:3
1:6
1:1
1:4
4:1
2:1
2:2
1:0
0:3
2:0
1:5
1:4
  7:3
4:4
3:2
2:1
1:2
3:4
6:1
1:3
4:3
4:6
22 9 3 10 52 59 -7 30 browse
8. Klaipėdos „Universitetas“ 2:4
0:5
1:2
0:3
3:2
1:6
1:0
0:3
3:2
5:3
3:2
2:2
3:7
4:4
  0:1
3:7
0:0
1:1
1:1
1:3
5:1
3:0
22 7 5 10 42 59 -17 26 browse
9. Salantų „Salantas“ 0:7
1:3
0:2
0:1
0:0
0:1
0:5
0:3
1:1
2:3
0:1
2:1
2:3
1:2
1:0
7:3
  2:1
2:0
1:2
4:2
0:0
2:1
22 7 3 12 28 42 -14 24 browse
10. Plungės „Babrungas“ 0:5
1:4
1:5
1:2
1:2
1:2
2:1
0:2
2:4
0:3
2:0
0:3
2:1
4:3
0:0
1:1
1:2
0:2
  1:0
2:3
3:0
1:0
22 7 2 13 26 45 -19 23 browse
11. Gargždų „Bangelė“ 0:5
0:1
0:6
2:3
0:4
0:6
1:1
2:1
2:1
1:4
1:0
0:4
1:6
3:1
1:1
3:1
2:1
2:4
0:1
3:2
  0:1
0:1
22 7 2 13 24 55 -31 23 browse
12. Klaipėdos „Akademija“ 0:5
0:7
0:3
0:7
3:4
1:4
1:5
0:2
0:3
3:3
0:2
1:3
3:4
6:4
1:5
0:3
0:0
1:2
0:3
0:1
1:0
1:0
  22 3 2 17 22 70 -48 11 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Rezultatyviausi žaidėjai
Žaidėjas Įvarčiai
V. Zablockis Geležinis Vilkas 17
V. Seliukas Kėdainių FK 13
R. Solomin Granitas 13
F. Černych Granitas 11
T. Jaruševičius Vidzgiris 10
G. Čibirka Sveikata 9
R. Tamarin Granitas 9
V. Škarna Visas Labas 9
E. Gikas Geležinis Vilkas 9
I. Tanriverdijev Geležinis Vilkas 8
Daugiausiai geltonų kortelių
Žaidėjas Įvarčiai
K. Deltuva Rūdupis 8
J. Strampickas Rūdupis 7
J. Abraitis Rūdupis 6
R. Bačinskas Vidzgiris 5
V. Norkeliūnas Sveikata 5
Varžybų etapai
PavadinimasVaržybosPradžiaPabaigaDalyviųVeiksmai
2008 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Pietų zona) II lyga   2008 m. spalio 22 d. 12
2008 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Vakarų zona) II lyga   2008 m. gruodžio 30 d. 12