Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Kauno „Kaunas“   3:1
0:0
1:4
3:1
0:1
2:0
2:2
2:1
0:0
8:0
2:1
2:0
0:2
3:2
3:2
2:0
10:2
3:0
3:0
2:0
3:0
1:0
4:0
3:0
5:0
2:0
26 20 3 3 69 19 +50 63 browse
2. Vilniaus VU „Vilmesta“ 1:3
0:0
  6:1
1:1
2:1
1:2
0:1
1:0
3:2
4:1
1:2
3:1
3:1
4:0
5:1
3:1
8:0
3:0
4:1
1:0
5:0
5:0
3:2
6:0
8:0
3:0
26 20 2 4 84 21 +63 62 browse
3. Druskininkų FK 4:1
1:3
1:6
1:1
  1:1
4:1
1:1
1:2
3:2
1:3
7:1
1:0
2:1
5:3
1:0
6:1
4:0
5:1
4:1
8:0
8:0
6:2
4:1
4:1
6:0
3:0
26 19 3 4 92 33 +59 60 browse
4. Vilniaus FK „Gariūnai“ 1:0
0:2
1:2
2:1
1:1
1:4
  6:2
6:1
1:0
2:1
3:1
2:1
2:2
3:0
2:0
1:0
3:0
4:1
4:1
0:1
1:1
3:0
1:0
4:0
5:1
3:0
26 19 3 4 62 23 +39 60 browse
5. Kėdainių „Nevėžis-2“ 2:2
1:2
1:0
0:1
1:1
2:1
2:6
1:6
  4:0
3:3
4:0
1:6
1:5
1:0
4:0
1:1
3:1
1:2
2:2
5:1
4:5
3:3
3:2
1:2
3:0
3:0
26 11 6 9 57 52 +5 39 browse
6. Vilniaus „Bekentas“ 0:0
0:8
2:3
1:4
2:3
3:1
0:1
1:2
0:4
3:3
  1:4
7:1
4:9
3:0
2:2
3:1
5:3
0:3
3:1
1:2
2:0
3:0
3:0
2:1
4:1
7:0
26 12 3 11 62 57 +5 39 browse
7. Kybartų „Sveikata“ 1:2
0:2
2:1
1:3
1:7
0:1
1:3
1:2
0:4
6:1
4:1
1:7
  1:2
3:0
1:2
1:0
3:0
3:4
3:1
3:0
2:1
2:0
2:2
0:0
8:3
3:0
26 12 2 12 53 49 +4 38 browse
8. Prienų „Rūdupis“ 2:0
2:3
1:3
0:4
1:2
3:5
2:2
0:3
5:1
0:1
9:4
0:3
2:1
0:3
  2:2
0:2
5:2
0:3
3:2
1:1
1:2
3:2
5:0
3:2
6:0
10:1
26 11 3 12 66 54 +12 36 browse
9. Vilniaus „Rotalis“ 2:3
0:2
1:5
1:3
0:1
1:6
0:2
0:1
0:4
1:1
2:2
1:3
2:1
0:1
2:2
2:0
  2:1
0:1
3:2
1:0
0:0
2:0
1:1
2:0
2:1
3:0
26 9 5 12 31 43 -12 32 browse
10. Visagino FK 2:10
0:3
0:8
0:3
0:4
1:5
0:3
1:4
1:3
2:1
3:5
3:0
0:3
4:3
2:5
3:0
1:2
1:0
  1:5
6:0
2:1
5:1
1:3
3:3
3:1
3:0
26 10 1 15 48 76 -28 31 browse
11. Kaišiadorių „GB United“ 0:3
0:2
1:4
0:1
1:4
0:8
1:4
1:0
2:2
1:5
1:3
2:1
1:3
0:3
2:3
1:1
2:3
0:1
5:1
0:6
  0:1
3:0
3:1
3:4
4:0
3:0
26 7 2 17 37 64 -27 23 browse
12. Jonavos „Fajetonas-Lietava-2“ 0:3
0:1
0:5
0:5
0:8
2:6
1:1
0:3
5:4
3:3
0:2
0:3
1:2
0:2
2:1
2:3
0:0
0:2
1:2
1:5
1:0
0:3
  1:1
5:1
3:0
3:0
26 6 4 16 31 66 -35 22 browse
13. Vilniaus „Ateitis“ 0:4
0:3
2:3
0:6
1:4
1:4
0:1
0:4
2:3
2:1
0:3
1:2
2:2
0:0
0:5
2:3
1:1
0:2
3:1
3:3
1:3
4:3
1:1
1:5
  3:1
3:0
26 5 5 16 33 68 -35 20 browse
14. Vilniaus FK „Granitas“ 0:5
0:2
0:8
0:3
0:6
0:3
1:5
0:3
0:3
0:3
1:4
0:7
3:8
0:3
0:6
1:10
1:2
0:3
1:3
0:3
0:4
0:3
0:3
0:3
1:3
0:3
  26 0 0 26 9 109 -100 0 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Šiaulių „Juventa-99“   1:0
2:1
1:3
1:1
2:1
1:0
1:0
1:1
0:3
4:1
3:2
1:0
4:0
2:1
2:0
3:1
16 12 2 2 29 15 +14 38 browse
2. Telšių „Džiugas“ 0:1
1:2
  1:1
4:1
1:0
1:0
2:0
1:1
1:0
7:1
4:1
4:1
2:3
2:0
3:1
5:0
16 11 2 3 39 13 +26 35 browse
3. Plungės „Babrungas“ 3:1
1:1
1:1
1:4
  0:2
0:2
2:1
0:1
2:1
9:1
3:0
4:1
4:0
2:0
3:0
5:3
16 10 2 4 40 19 +21 32 browse
4. Kretingos „Minija“ 1:2
0:1
0:1
0:1
2:0
2:0
  0:3
3:0
4:0
1:0
0:0
11:0
2:2
1:0
2:0
5:1
16 9 2 5 34 11 +23 29 browse
5. Kelmės „Kražantė“ 0:1
1:1
0:2
1:1
1:2
1:0
3:0
0:3
  1:1
1:1
2:1
3:1
6:1
2:1
4:1
4:0
16 8 4 4 30 17 +13 28 browse
6. Biržų „Širvėna“ 3:0
1:4
0:1
1:7
1:2
1:9
0:4
0:1
1:1
1:1
  1:1
0:0
2:0
0:0
6:0
5:2
16 4 5 7 23 33 -10 17 browse
7. Kuršėnų „Venta“ 2:3
0:1
1:4
1:4
0:3
1:4
0:0
0:11
1:2
1:3
1:1
0:0
  4:0
2:1
1:3
5:1
16 3 3 10 20 41 -21 12 browse
8. Naujosios Akmenės SC 0:4
1:2
3:2
0:2
0:4
0:2
2:2
0:1
1:6
1:2
0:2
0:0
0:4
1:2
  4:1
3:5
16 2 2 12 16 41 -25 8 browse
9. Mažeikių „Atmosfera“ 0:2
1:3
1:3
0:5
0:3
3:5
0:2
1:5
1:4
0:4
0:6
2:5
3:1
1:5
1:4
5:3
  16 2 0 14 19 60 -41 6 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Rezultatyviausi žaidėjai
Žaidėjas Įvarčiai
T. Švaikevičius Vilmesta 30
T. Straleckas Druskininkų FK 28
J. Sevilla Futbolo bendruomenės klubas 19
P. Sirotavičius Nevėžis 16
A. Pečiulis Sveikata 15
F. Nebeolisah Vilmesta 14
T. Jaruševičius Druskininkų FK 13
E. Stonkus Džiugas 13
G. Skrockas Gariūnai 13
G. Griškevičius Druskininkų FK 12
Daugiausiai geltonų kortelių
Žaidėjas Įvarčiai
D. Sadovski Vilmesta 7
R. Krisiulevičius Druskininkų FK 6
E. Petrėnas Nevėžis 6
V. Chernyakov Fajetonas 6
E. Skendelis Rotalis 6
Varžybų etapai
PavadinimasVaržybosPradžiaPabaigaDalyviųVeiksmai
2014 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Pietų zona) II lyga 2014 m. balandžio 22 d. 2014 m. lapkričio 15 d. 14
2014 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Vakarų zona) II lyga 2014 m. gegužės 2 d. 2014 m. spalio 11 d. 9