2009-2010 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos B grupė) |
2009 m. lapkričio 7 d. 14.00 val. |
Vilniaus „Gmifas“ |
Vilniaus EHU |
16 : 9 |
|
|
|
rodyti |
|
2009-2010 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos B grupė) |
2009 m. lapkričio 13 d. 19.30 val. |
Vilniaus EHU |
Vievio PSK „Vievio žiedas“ |
2 : 7 |
2 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009-2010 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos B grupė) |
2009 m. lapkričio 21 d. |
Vilniaus „Pietų IV“ |
Vilniaus EHU |
10 : 6 |
|
|
|
rodyti |
|
2009-2010 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos B grupė) |
2009 m. gruodžio mėn. |
Vilniaus EHU |
Vilniaus „VDA-Užupis“ |
5 : 13 |
|
|
|
rodyti |
|
2009-2010 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos B grupė) |
2009 m. gruodžio 5 d. 16.00 val. |
Eišiškių „Eišiškės“ |
Vilniaus EHU |
13 : 3 |
|
|
|
rodyti |
|
2009-2010 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos B grupė) |
2009 m. gruodžio 21 d. |
Vilniaus „Kiemas“ |
Vilniaus EHU |
9 : 11 |
|
|
|
rodyti |
|
2009-2010 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos B grupė) |
2010 m. sausio 16 d. 14.00 val. |
Vilniaus EHU |
Vilniaus „Gmifas“ |
11 : 14 |
|
|
|
rodyti |
|
2009-2010 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos B grupė) |
2010 m. sausio 19 d. 19.40 val. |
Vievio PSK „Vievio žiedas“ |
Vilniaus EHU |
7 : 7 |
9 |
Vievis |
|
rodyti |
|
2009-2010 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos B grupė) |
2010 m. sausio 29 d. 19.00 val. |
Vilniaus EHU |
Vilniaus „Pietų IV“ |
10 : 6 |
|
|
|
rodyti |
|
2009-2010 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos B grupė) |
2010 m. vasario 10 d. 19.00 val. |
Vilniaus EHU |
Eišiškių „Eišiškės“ |
2 : 20 |
|
|
|
rodyti |
|
2009-2010 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos B grupė) |
2010 m. vasario 23 d. 20.00 val. |
Vilniaus „VDA-Užupis“ |
Vilniaus EHU |
14 : 2 |
|
|
|
rodyti |
|
2009-2010 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos B grupė) |
2010 m. kovo mėn. |
Vilniaus EHU |
Vilniaus „Kiemas“ |
4 : 14 |
|
|
|
rodyti |
|
2009-2010 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos B grupė) |
2010 m. kovo 10 d. 19.00 val. |
Vilniaus EHU |
Vilniaus „Credit Info Lietuva“ |
6 : 10 |
|
|
|
rodyti |
|
2009-2010 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos B grupė) |
2010 m. kovo 18 d. 19.45 val. |
Vilniaus „Credit Info Lietuva“ |
Vilniaus EHU |
5 : 2 |
|
|
|
rodyti |
|
2010-2011 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos „A“ pogrupis) |
2010 m. lapkričio 15 d. |
Vilniaus „VDA-Užupis“ |
Vilniaus EHU |
7 : 6 |
1 |
|
|
rodyti |
|
2010-2011 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos „A“ pogrupis) |
2010 m. lapkričio 22 d. 20.30 val. |
Vilniaus „Bekento senjorai“ |
Vilniaus EHU |
7 : 3 |
2 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010-2011 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos „A“ pogrupis) |
2010 m. gruodžio 1 d. 18.00 val. |
Šalčininkėlių „Visinčia“ |
Vilniaus EHU |
11 : 8 |
3 |
|
|
rodyti |
|
2010-2011 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos „A“ pogrupis) |
2010 m. gruodžio 10 d. 19.00 val. |
Vilniaus EHU |
Vilniaus „Internacionalas“ |
11 : 3 |
4 |
|
|
rodyti |
|
2010-2011 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos „A“ pogrupis) |
2010 m. gruodžio 18 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Žalgiris-Griunvaldas“ |
Vilniaus EHU |
8 : 6 |
5 |
|
|
rodyti |
|
2010-2011 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos „A“ pogrupis) |
2011 m. sausio 21 d. 19.00 val. |
Vilniaus EHU |
Vilniaus „Bekento senjorai“ |
3 : 16 |
9 |
|
|
rodyti |
|