Tema: Bendrai 5 komentarai
spacekid
, prieš 7 m.

Ačiū :) sunku vis kiekvienais metais apgint čempionų titulą, konkurentai vis stiprėja, bet pasistengsiu, kad ir ketvirtą sezoną čempiono titulas kitur neiškeliautų ;)

atsitiktinis
, prieš 6 m.

Keistai vyksta šiemetinis totalizatorius. Iš pradžių ilga pertrauka. Po to supasavo spacekid, žadėjęs laimėti ir toliau. Po to praktiškai sustojo buvęs lyderis Odisejas. Tuo pasinaudojęs neįtikėtinais tempais į priekį šovė KillBill. Man kyla mintis, o kas galėtų paneigti tokią galimybę, kad KillBill nėra tas pats ankstesnis buvęs diskvalifikuotas lyderis Aligator, juolab šis dalyvis atsirado iš karto diskvalifikavus Aligator.

andrius s
, prieš 6 m.

Na taip. Įdomiai pasakei, kas gali paneigti tokią galimybę, kaip patriarchas

KillBill
, prieš 6 m.

O kaip idomu - pasirodo cia diskusija vyksta:) Manau Admin'as butinai turetu pasidometi, ar tas KillBill nesukciauja... ;)

tom
, prieš 4 m.

Sveiki, visi futbolo gerbėjai ! Štai ir vėl prasideda naujas A lygos 2018 metų sezonas! ⚽⚽⚽ Kviečiame prisijungti ir spėlioti pirmojo turo rezultatus www.Totasport.com puslapyje, na, o geriausias spėliotojas laimės firminę Totasport kepurėlę. Jei bus keli, surinkę tiek pat taškų, laimėtoją išrinksime burtų keliu.


Jūsų komentarai, klausimai, pastabos