2009 m. Sandraugos taurės C grupė |
2009 m. sausio 18 d. |
Donetsk „Šahtar“ |
Talino „Levadia“ |
2 : 1 |
2 |
|
|
rodyti |
|
2009 m. Sandraugos taurės C grupė |
2009 m. sausio 18 d. |
Tursunzodos „Regar-TadAZ“ |
Tiraspol „Šerif“ |
1 : 2 |
2 |
|
|
rodyti |
|
2008-2009 m. - 3 lygmuo (Salės II lyga) |
2009 m. sausio 18 d. |
Vilniaus „Spartakas“ |
Vilniaus „VDA-Užupis“ |
7 : 9 |
9 |
|
|
rodyti |
|
2008-2009 m. - 3 lygmuo (Salės II lyga) |
2009 m. sausio 18 d. |
Vilniaus „VAD united“ |
Eišiškių „Eišiškės“ |
13 : 13 |
9 |
|
|
rodyti |
|
2008-2009 m. - 3 lygmuo (Salės II lyga) |
2009 m. sausio 18 d. |
Vilniaus „Kiemas“ |
Vilniaus „Igol“ |
1 : 3 |
9 |
|
|
rodyti |
|
2008-2009 m. - 3 lygmuo (Salės II lyga) |
2009 m. sausio 18 d. |
Vilniaus „New Werk Rangers“ |
Vilniaus „Olimpija“ |
6 : 3 |
9 |
|
|
rodyti |
|
2008-2009 m. - 3 lygmuo (Salės II lyga) |
2009 m. sausio 18 d. |
Vilniaus TRT |
Vilniaus „Vova“ |
0 : 3 |
9 |
|
|
rodyti |
|
2008-2009 m. - 3 lygmuo (Salės II lyga) |
2009 m. sausio 18 d. |
Naujųjų Verkių FK |
Širvintų „Širvinta“ |
2 : 1 |
9 |
|
|
rodyti |
|
2009 m. Sandraugos taurės D grupė |
2009 m. sausio 18 d. 12.00 val. |
Baku „İnter“ |
Turku „Inter“ |
3 : 1 |
2 |
|
|
rodyti |
|
2009 m. Sandraugos taurės D grupė |
2009 m. sausio 18 d. 12.00 val. |
Naryn „Dordoi-Dinamo“ |
Ventspilio FK |
0 : 1 |
2 |
|
|
rodyti |
|
2008-2009 m. - 3 lygmuo (Salės II lyga) |
2009 m. sausio 18 d. 14.30 val. |
Vilniaus „Gmifas“ |
Vievio PSK „Vievio žiedas“ |
9 : 6 |
|
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. Sandraugos taurės B grupė |
2009 m. sausio 18 d. 16.00 val. |
Rusijos jaunimo iki 21 m. rinktinė |
Panevėžio „Ekranas“ |
0 : 1 |
2 |
Maskva |
|
rodyti |
|
2009 m. Sandraugos taurės B grupė |
2009 m. sausio 18 d. 16.00 val. |
Minsk MTZ-RIPO |
Ašchabado FK |
4 : 0 |
2 |
Maskva |
|
rodyti |
|
2009 m. Sandraugos taurės A grupė |
2009 m. sausio 18 d. 18.00 val. |
Kazan „Rubin“ |
Aktobe FK |
0 : 2 |
2 |
|
|
rodyti |
|
2009 m. Sandraugos taurės A grupė |
2009 m. sausio 18 d. 18.00 val. |
Yerevan „Ararat“ |
Tashkent „Paxtakor“ |
1 : 4 |
2 |
|
|
rodyti |
|
2009-2010 m. - 3 lygmuo (Salės II lygos A grupė) |
2010 m. sausio 18 d. 20.45 val. |
Vilniaus „Spartakas“ |
Širvintų „Širvinta“ |
6 : 4 |
|
|
|
rodyti |
|
2011 m. Sandraugos taurės A grupė |
2011 m. sausio 18 d. 11.00 val. |
Baku „İnter“ |
Ribnicos „Iskra-Stal“ |
1 : 0 |
|
Sankt Peterburgas |
|
rodyti |
|
2011 m. Sandraugos taurės A grupė |
2011 m. sausio 18 d. 11.00 val. |
Dušanbės „Istiklol“ |
Kočkor Atos „Nefči“ |
5 : 0 |
|
Sankt Peterburgas |
|
rodyti |
|
2011 m. Sandraugos taurės B grupė |
2011 m. sausio 18 d. 13.00 val. |
Kostanajaus „Tobol“ |
Rygos „Skonto“ |
0 : 3 |
|
Sankt Peterburgas |
|
rodyti |
|
2011 m. Sandraugos taurės B grupė |
2011 m. sausio 18 d. 13.00 val. |
Jerevano „Mika“ |
Taškento „Bunyodkor“ |
2 : 1 |
|
Sankt Peterburgas |
|
rodyti |
|