1990 m. LFF taurė |
1990 m. |
Pabradės „Modulis“ |
Panevėžio „Ekranas“ |
|
|
|
|
rodyti |
|
1990 m. LFF taurė |
1990 m. |
Klaipėdos „Sirijus“ |
Pabradės „Modulis“ |
|
|
|
|
rodyti |
|
1993-1994 m. - 4 lygmuo (III lygos Aukštaitijos zonos I grupė) |
1994 m. |
Pabradės ESPA |
Salininkų FK |
1 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1993-1994 m. - 4 lygmuo (III lygos Aukštaitijos zonos I grupė) |
1994 m. |
Baltosios Vokės FK |
Pabradės ESPA |
1 : 1 |
1 |
|
|
rodyti |
|
1993-1994 m. - 4 lygmuo (III lygos Aukštaitijos zonos I grupė) |
1994 m. |
Pabradės ESPA |
Baltosios Vokės FK |
1 : 0 |
2 |
|
|
rodyti |
|
2002 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities pirmenybės) |
2002 m. balandžio 19 d. |
Vilniaus „Prelegentai“ |
Pabradės „Žeimena“ |
0 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
2002 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities pirmenybės) |
2002 m. spalio 27 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Prelegentai“ |
0 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
2003 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities pirmenybės) |
2003 m. birželio 19 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Prelegentai“ |
2 : 2 |
|
|
|
rodyti |
|
2003 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities pirmenybės) |
2003 m. spalio 18 d. |
Vilniaus „Prelegentai“ |
Pabradės „Žeimena“ |
3 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. balandžio 23 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Polonija“ |
0 : 1 |
1 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. balandžio 27 d. |
Vilniaus „Lietuvos Paštas“ |
Pabradės „Žeimena“ |
2 : 0 |
2 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. balandžio 30 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Širvintų „Širvinta“ |
1 : 4 |
3 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. gegužės 7 d. |
Vilniaus „Troleibusas“ |
Pabradės „Žeimena“ |
4 : 0 |
4 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. gegužės 11 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Ukmergės „Vienybė“ |
1 : 1 |
5 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. gegužės 14 d. |
Vilniaus „Orbit“ |
Pabradės „Žeimena“ |
2 : 1 |
6 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. gegužės 21 d. |
Vilniaus „Prelegentai“ |
Pabradės „Žeimena“ |
4 : 1 |
7 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. gegužės 25 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Aktas“ |
0 : 3 |
8 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. gegužės 28 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Naujosios Vilnios FK „Granitas“ |
0 : 9 |
9 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. birželio 4 d. |
Vilniaus „Sostinės Svajotojas“ |
Pabradės „Žeimena“ |
4 : 0 |
10 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. birželio 8 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus FK „Gariūnai“ |
2 : 4 |
11 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. birželio 11 d. |
Lentvario „Kaitra“ |
Pabradės „Žeimena“ |
6 : 0 |
12 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. birželio 15 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Sostinės Policija“ |
1 : 3 |
13 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. birželio 18 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Ozas“ |
1 : 0 |
14 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. birželio 22 d. |
Naujųjų Verkių FK |
Pabradės „Žeimena“ |
7 : 0 |
15 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. birželio 25 d. |
Vilniaus „Polonija“ |
Pabradės „Žeimena“ |
3 : 0 |
16 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. birželio 29 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Lietuvos Paštas“ |
0 : 6 |
17 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. liepos 2 d. |
Širvintų „Širvinta“ |
Pabradės „Žeimena“ |
2 : 0 |
18 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. liepos 6 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Troleibusas“ |
2 : 3 |
19 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. rugpjūčio 27 d. |
Vilniaus „Aktas“ |
Pabradės „Žeimena“ |
3 : 1 |
21 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. rugsėjo 11 d. |
Naujosios Vilnios FK „Granitas“ |
Pabradės „Žeimena“ |
8 : 1 |
23 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. rugsėjo 18 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Orbit“ |
0 : 2 |
24 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. rugsėjo 25 d. |
Vilniaus FK „Gariūnai“ |
Pabradės „Žeimena“ |
2 : 1 |
25 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. spalio 2 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Sostinės Svajotojas“ |
2 : 6 |
26 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. spalio 9 d. |
Vilniaus „Sostinės Policija“ |
Pabradės „Žeimena“ |
1 : 0 |
27 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. spalio 16 d. |
Vilniaus „Ozas“ |
Pabradės „Žeimena“ |
1 : 2 |
28 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. spalio 23 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Naujųjų Verkių FK |
2 : 1 |
29 |
|
|
rodyti |
|
2004 m. - 3 lygmuo (LFF II lygos Rytų zona) |
2004 m. spalio 30 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Lentvario „Kaitra“ |
3 : 0 |
30 |
|
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities futbolo pirmenybių pavasario ratas) |
2009 m. balandžio 24 d. 18.30 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Lentvario FK |
0 : 2 |
1 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. balandžio 26 d. 16.00 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Kruša“ |
6 : 1 |
1 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities futbolo pirmenybių pavasario ratas) |
2009 m. balandžio 29 d. 18.30 val. |
Naujosios Vilnios FK „Granitas“ |
Pabradės „Žeimena“ |
0 : 0 |
2 |
Naujoji Vilnia |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. gegužės 3 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Vova“ |
Pabradės „Žeimena“ |
0 : 2 |
2 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities futbolo pirmenybių pavasario ratas) |
2009 m. gegužės 4 d. 18.30 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Širvintų „Širvinta“ |
3 : 5 |
3 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities futbolo pirmenybių pavasario ratas) |
2009 m. gegužės 7 d. 18.30 val. |
Vilniaus „Rotalis“ |
Pabradės „Žeimena“ |
6 : 0 |
4 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. gegužės 10 d. 18.00 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Reaktorius-A1 Securitas“ |
0 : 5 |
3 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities futbolo pirmenybių pavasario ratas) |
2009 m. gegužės 12 d. 18.30 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Elektrėnų FK |
2 : 2 |
5 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities futbolo pirmenybių pavasario ratas) |
2009 m. gegužės 15 d. 18.30 val. |
Vilniaus REO |
Pabradės „Žeimena“ |
6 : 2 |
6 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. gegužės 17 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Ozo tapyrai“ |
Pabradės „Žeimena“ |
1 : 2 |
4 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities futbolo pirmenybių pavasario ratas) |
2009 m. gegužės 20 d. 18.30 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus ZPL |
1 : 3 |
7 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. gegužės 23 d. 19.00 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Arpas“ |
7 : 1 |
5 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities futbolo pirmenybių pavasario ratas) |
2009 m. gegužės 25 d. 18.30 val. |
Vilniaus „Orša“ |
Pabradės „Žeimena“ |
0 : 3 |
8 |
Rūdiškės |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities futbolo pirmenybių pavasario ratas) |
2009 m. gegužės 27 d. 18.30 val. |
Naujųjų Verkių FK |
Pabradės „Žeimena“ |
5 : 1 |
9 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities futbolo pirmenybių pavasario ratas) |
2009 m. gegužės 29 d. 18.30 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus FK „Gariūnai“ |
1 : 2 |
10 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. gegužės 31 d. 13.00 val. |
Vilniaus „Nerealas“ |
Pabradės „Žeimena“ |
0 : 2 |
6 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities futbolo pirmenybių pavasario ratas) |
2009 m. birželio 4 d. 18.30 val. |
Vilniaus „Polonija“ |
Pabradės „Žeimena“ |
3 : 0 |
11 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. birželio 7 d. 18.00 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Carlsberg“ |
3 : 1 |
7 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities futbolo pirmenybių pavasario ratas) |
2009 m. birželio 8 d. 18.30 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Snoras“ |
2 : 2 |
12 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities futbolo pirmenybių pavasario ratas) |
2009 m. birželio 12 d. 18.30 val. |
Vilniaus „Troleibusas-TERA“ |
Pabradės „Žeimena“ |
2 : 1 |
13 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. birželio 14 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Fakyrai“ |
Pabradės „Žeimena“ |
8 : 2 |
8 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities futbolo pirmenybių pavasario ratas) |
2009 m. birželio 17 d. 18.30 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Trakų FK |
1 : 0 |
14 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. birželio 21 d. 18.00 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Viesulas“ |
1 : 1 |
9 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities futbolo pirmenybių pavasario ratas) |
2009 m. birželio 22 d. 18.30 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Lavoriškių „Legionas“ |
1 : 3 |
15 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. birželio 28 d. 19.30 val. |
Vilniaus „Kiemas“ |
Pabradės „Žeimena“ |
5 : 2 |
10 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. Vilniaus taurė |
2009 m. liepos 2 d. |
Vilniaus „Rotalis“ |
Pabradės „Žeimena“ |
0 : 3 |
|
|
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. liepos 9 d. 19.45 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Oro Navigacija“ |
3 : 0 |
11 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. Vilniaus taurė |
2009 m. liepos 13 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Lentvario FK |
1 : 5 |
|
|
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2009 m. rugpjūčio 21 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus ZPL |
3 : 2 |
29 |
|
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. rugpjūčio 23 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Kruša“ |
Pabradės „Žeimena“ |
2 : 2 |
12 |
Naujoji Vilnia |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2009 m. rugpjūčio 25 d. 18.30 val. |
Trakų FK |
Pabradės „Žeimena“ |
0 : 2 |
16 |
|
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2009 m. rugpjūčio 27 d. 18.30 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Lavoriškių „Legionas“ |
1 : 1 |
17 |
|
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. rugpjūčio 30 d. 18.00 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Vova“ |
1 : 3 |
13 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2009 m. rugsėjo 2 d. 18.30 val. |
Naujosios Vilnios FK „Granitas“ |
Pabradės „Žeimena“ |
9 : 1 |
18 |
|
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2009 m. rugsėjo 4 d. |
Elektrėnų FK |
Pabradės „Žeimena“ |
1 : 8 |
27 |
|
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. rugsėjo 6 d. 14.00 val. |
Vilniaus „Reaktorius-A1 Securitas“ |
Pabradės „Žeimena“ |
6 : 2 |
14 |
Grigiškės |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2009 m. rugsėjo 8 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Elektrėnų FK |
3 : 1 |
20 |
|
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. rugsėjo 13 d. 16.00 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Ozo tapyrai“ |
5 : 1 |
15 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2009 m. rugsėjo 15 d. 18.10 val. |
Vilniaus ZPL |
Pabradės „Žeimena“ |
2 : 3 |
22 |
|
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2009 m. rugsėjo 18 d. |
Pabradės „Žeimena“ |
Trakų FK |
4 : 0 |
23 |
|
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. rugsėjo 20 d. 17.50 val. |
Vilniaus „Arpas“ |
Pabradės „Žeimena“ |
2 : 2 |
16 |
Maišiagala |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2009 m. rugsėjo 22 d. 18.00 val. |
Lavoriškių „Legionas“ |
Pabradės „Žeimena“ |
1 : 1 |
24 |
|
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. rugsėjo 26 d. 15.00 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Nerealas“ |
3 : 1 |
17 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2009 m. spalio mėn. |
Pabradės „Žeimena“ |
Naujosios Vilnios FK „Granitas“ |
1 : 3 |
25 |
|
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. spalio 4 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Carlsberg“ |
Pabradės „Žeimena“ |
1 : 1 |
18 |
Nemenčinė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. spalio 11 d. 16.00 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Fakyrai“ |
2 : 3 |
19 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. spalio 18 d. 11.00 val. |
Vilniaus „Viesulas“ |
Pabradės „Žeimena“ |
3 : 2 |
20 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. spalio 25 d. 15.30 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Kiemas“ |
4 : 1 |
21 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B divizionas) |
2009 m. spalio 31 d. 14.00 val. |
Vilniaus „Oro Navigacija“ |
Pabradės „Žeimena“ |
0 : 2 |
22 |
Grigiškės |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. gegužės 2 d. 18.30 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Ozo tapyrai“ |
4 : 1 |
1 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. gegužės 9 d. 18.45 val. |
Vilniaus TEC |
Pabradės „Žeimena“ |
4 : 0 |
2 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010-2011 m. LFF taurė |
2010 m. gegužės 12 d. 18.30 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Lavoriškių „Legionas“ |
1 : 2 |
|
Pabradė |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. gegužės 16 d. 18.30 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Lavoriškių „Legionas“ |
6 : 4 |
3 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. gegužės 23 d. 19.30 val. |
Vilniaus „Kruša“ |
Pabradės „Žeimena“ |
3 : 2 |
4 |
Naujoji Vilnia |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. gegužės 29 d. 19.00 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Troja“ |
2 : 2 |
5 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. birželio 5 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Vova“ |
Pabradės „Žeimena“ |
0 : 1 |
6 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. birželio 13 d. 18.00 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Oro Navigacija“ |
2 : 1 |
7 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. birželio 20 d. 17.00 val. |
Vilniaus „Carlsberg“ |
Pabradės „Žeimena“ |
2 : 2 |
8 |
Nemenčinė |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. birželio 27 d. 20.00 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Kiemas“ |
0 : 1 |
9 |
|
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. liepos 7 d. 19.00 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Advoco“ |
5 : 3 |
10 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. liepos 11 d. 10.00 val. |
Vilniaus „Reaktorius“ |
Pabradės „Žeimena“ |
1 : 8 |
11 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. rugpjūčio 22 d. 14.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Pabradės „Žeimena“ |
1 : 5 |
12 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. rugpjūčio 29 d. 18.30 val. |
Vilniaus „Troja“ |
Pabradės „Žeimena“ |
1 : 1 |
13 |
Vilnius |
|
rodyti |
|