1948 m. - 1 lygmuo (TSRS I grupė) |
1948 m. gegužės 6 d. |
Jerevano „Dinamo“ |
Vilniaus „Spartakas“ |
3 : 0 |
2 |
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Tbilisio „Spartaki“ |
0 : 5 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Frunzės „Zenit“ |
7 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Frunzės „Zenit“ |
Jerevano „Dinamo“ |
0 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Ašchabado „Lokomotiv“ |
Jerevano „Dinamo“ |
3 : 3 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Talino „Kalev“ |
Jerevano „Dinamo“ |
0 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Kišiniovo „Dinamo“ |
Jerevano „Dinamo“ |
0 : 6 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Minsko DO |
Jerevano „Dinamo“ |
0 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Vilniaus „Spartakas“ |
1 : 4 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Minsko „Spartak“ |
1 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Rygos DO |
2 : 3 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Tbilisio DO |
2 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Taškento DO |
1 : 5 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Kutaisio „Dinamo“ |
0 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Ašchabado „Lokomotiv“ |
2 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Talino „Kalev“ |
1 : 2 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Almatos „Dinamo“ |
Jerevano „Dinamo“ |
2 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Tbilisio „Spartaki“ |
Jerevano „Dinamo“ |
2 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Kutaisio „Dinamo“ |
Jerevano „Dinamo“ |
3 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Vilniaus „Spartakas“ |
Jerevano „Dinamo“ |
3 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Taškento DO |
Jerevano „Dinamo“ |
3 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Tbilisio DO |
Jerevano „Dinamo“ |
5 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Rygos DO |
Jerevano „Dinamo“ |
1 : 3 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Minsko „Spartak“ |
Jerevano „Dinamo“ |
0 : 3 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Almatos „Dinamo“ |
1 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Minsko DO |
1 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) |
1949 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Kišiniovo „Dinamo“ |
3 : 2 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Petrozavodsko „Krasnaja zvezda“ |
Jerevano „Dinamo“ |
0 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Taškento DO |
Jerevano „Dinamo“ |
2 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Talino „Kalev“ |
Jerevano „Dinamo“ |
0 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Stalinabado „Dinamo“ |
Jerevano „Dinamo“ |
0 : 2 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Frunzės „Trudovye Rezervy“ |
Jerevano „Dinamo“ |
1 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Almatos „Dinamo“ |
Jerevano „Dinamo“ |
1 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Ašchabado „Spartak“ |
Jerevano „Dinamo“ |
1 : 3 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Ivanovo „Krasnoye Znamya“ |
Jerevano „Dinamo“ |
2 : 2 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Kišiniovo „Burevestnik“ |
Jerevano „Dinamo“ |
1 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Užhorodo „Spartak“ |
Jerevano „Dinamo“ |
1 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Vilniaus „Spartakas“ |
0 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Charkovo „Lokomotiv“ |
0 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Staliningrado „Torpedo“ |
0 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Baku „Neftianik“ |
2 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Kalinino MVO |
0 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Maskvos „Lokomotiv“ |
3 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Minsko „Dinamo“ |
1 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Ašchabado „Spartak“ |
4 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Almatos „Dinamo“ |
1 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Frunzės „Trudovye Rezervy“ |
1 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Kalinino MVO |
Jerevano „Dinamo“ |
0 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Minsko „Dinamo“ |
Jerevano „Dinamo“ |
1 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Maskvos „Lokomotiv“ |
Jerevano „Dinamo“ |
2 : 2 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Baku „Neftianik“ |
Jerevano „Dinamo“ |
0 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Staliningrado „Torpedo“ |
Jerevano „Dinamo“ |
0 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Charkovo „Lokomotiv“ |
Jerevano „Dinamo“ |
3 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Vilniaus „Spartakas“ |
Jerevano „Dinamo“ |
0 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Užhorodo „Spartak“ |
0 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Stalinabado „Dinamo“ |
5 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Talino „Kalev“ |
0 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Taškento DO |
4 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Petrozavodsko „Krasnaja zvezda“ |
1 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Ivanovo „Krasnoye Znamya“ |
2 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) |
1951 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Kišiniovo „Burevestnik“ |
2 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės 10-18 vietos) |
1952 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Sverdlovsko DO |
4 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės 10-18 vietos) |
1952 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Petrozavodsko „Krasnaja zvezda“ |
0 : 2 |
|
|
|
rodyti |
|
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės 10-18 vietos) |
1952 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Kijevo DO |
1 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės 10-18 vietos) |
1952 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Talino „Kalev“ |
3 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės 10-18 vietos) |
1952 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Taškento DO |
3 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės 10-18 vietos) |
1952 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Stalinabado „Dinamo“ |
4 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės 10-18 vietos) |
1952 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Ašchabado „Spartak“ |
1 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės 10-18 vietos) |
1952 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Staliningrado „Torpedo“ |
2 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės Ivanovo grupė) |
1952 m. |
Jerevano „Dinamo“ |
Staliningrado „Torpedo“ |
4 : 3 |
|
|
|
rodyti |
|
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės Ivanovo grupė) |
1952 m. |
Talino „Kalev“ |
Jerevano „Dinamo“ |
1 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės Ivanovo grupė) |
1952 m. |
Almatos „Dinamo“ |
Jerevano „Dinamo“ |
1 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės Ivanovo grupė) |
1952 m. |
Ivanovo „Krasnoye Znamya“ |
Jerevano „Dinamo“ |
2 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės Ivanovo grupė) |
1952 m. |
Tbilisio DO |
Jerevano „Dinamo“ |
4 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1954 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės finalis turnyras) |
1954 m. |
Rostovo prie Dono „Torpedo“ |
Jerevano „Spartak“ |
1 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1954 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės finalis turnyras) |
1954 m. |
Jerevano „Spartak“ |
Maskvos sr. „Zenit“ |
0 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1954 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės finalis turnyras) |
1954 m. |
Jerevano „Spartak“ |
Baku „Neftianik“ |
2 : 4 |
|
|
|
rodyti |
|
1954 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės finalis turnyras) |
1954 m. |
Jerevano „Spartak“ |
Vilniaus „Spartakas“ |
0 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1954 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės finalis turnyras) |
1954 m. |
Jerevano „Spartak“ |
Stalino „Šahter“ |
0 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1954 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės finalis turnyras) |
1954 m. |
Jerevano „Spartak“ |
Rostovo prie Dono „Torpedo“ |
1 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
1954 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės finalis turnyras) |
1954 m. |
Maskvos sr. „Zenit“ |
Jerevano „Spartak“ |
1 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1954 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės finalis turnyras) |
1954 m. |
Baku „Neftianik“ |
Jerevano „Spartak“ |
4 : 2 |
|
|
|
rodyti |
|
1954 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės finalis turnyras) |
1954 m. |
Vilniaus „Spartakas“ |
Jerevano „Spartak“ |
0 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1954 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės finalis turnyras) |
1954 m. |
Stalino „Šahter“ |
Jerevano „Spartak“ |
1 : 0 |
|
|
|
rodyti |
|
1979 m. TSRS taurės 7 zona |
1979 m. vasario 28 d. |
Yerevan „Ararat“ |
Nikopolio „Kolos“ |
2 : 0 |
1 |
|
|
rodyti |
|
1979 m. TSRS taurės 7 zona |
1979 m. kovo 3 d. |
Yerevan „Ararat“ |
Ivano-Frankivsko „Spartak“ |
2 : 0 |
2 |
|
|
rodyti |
|
1979 m. TSRS taurės 7 zona |
1979 m. kovo 6 d. |
Yerevan „Ararat“ |
Vilniaus „Žalgiris“ |
2 : 0 |
3 |
|
|
rodyti |
|
1979 m. TSRS taurės 7 zona |
1979 m. kovo 9 d. |
Yerevan „Ararat“ |
Lvovo „Karpaty“ |
0 : 1 |
4 |
|
|
rodyti |
|
1979 m. TSRS taurės 7 zona |
1979 m. kovo 12 d. |
Yerevan „Ararat“ |
Odesos „Černomorec“ |
0 : 1 |
5 |
|
|
rodyti |
|
2009 m. Sandraugos taurės A grupė |
2009 m. sausio 17 d. 18.00 val. |
Aktobe FK |
Yerevan „Ararat“ |
3 : 1 |
1 |
|
|
rodyti |
|
2009 m. Sandraugos taurės A grupė |
2009 m. sausio 18 d. 18.00 val. |
Yerevan „Ararat“ |
Tashkent „Paxtakor“ |
1 : 4 |
2 |
|
|
rodyti |
|
2009 m. Sandraugos taurės A grupė |
2009 m. sausio 20 d. 18.00 val. |
Kazan „Rubin“ |
Yerevan „Ararat“ |
3 : 2 |
3 |
|
|
rodyti |
|