2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. balandžio 4 d. 18.30 val. |
Vilniaus „Spartakas“ |
Vilniaus TEC |
2 : 1 |
1 |
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. gegužės 3 d. 19.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Sparnai“ |
0 : 5 |
2 |
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. gegužės 7 d. 19.00 val. |
Vilniaus „Sostinės Policija“ |
Vilniaus TEC |
6 : 1 |
3 |
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. gegužės 14 d. 19.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Dynamo“ |
1 : 1 |
7 |
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. gegužės 17 d. 19.00 val. |
Lentvario „Klevas-2“ |
Vilniaus TEC |
1 : 0 |
5 |
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. gegužės 21 d. 19.00 val. |
Vilniaus „Trivartis“ |
Vilniaus TEC |
2 : 0 |
6 |
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. gegužės 31 d. 19.00 val. |
Naujosios Vilnios FK „Granitas“ |
Vilniaus TEC |
9 : 1 |
8 |
|
|
rodyti |
|
2007-2008 m. LFF taurė |
2007 m. birželio 4 d. |
Vilniaus „Kruša“ |
Vilniaus TEC |
4 : 3 |
|
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. birželio 7 d. 19.00 val. |
Trakų FK |
Vilniaus TEC |
2 : 3 |
10 |
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. birželio 11 d. 19.00 val. |
Vilniaus TEC |
Lavoriškių „Legionas“ |
0 : 0 |
11 |
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. birželio 21 d. 19.00 val. |
Vilniaus „Sparnai“ |
Vilniaus TEC |
1 : 3 |
13 |
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. rugpjūčio 27 d. 19.00 val. |
Lavoriškių „Legionas“ |
Vilniaus TEC |
0 : 2 |
14 |
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. rugpjūčio 29 d. 19.00 val. |
Vilniaus TEC |
Naujosios Vilnios FK „Granitas“ |
0 : 1 |
15 |
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. rugsėjo 5 d. 18.30 val. |
Vilniaus TEC |
Trakų FK |
3 : 0 |
17 |
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. rugsėjo 10 d. 18.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Trivartis“ |
2 : 0 |
18 |
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. rugsėjo 13 d. 18.00 val. |
Širvintų „Širvinta“ |
Vilniaus TEC |
3 : 5 |
19 |
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. rugsėjo 20 d. 18.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Sostinės Policija“ |
0 : 1 |
16 |
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. rugsėjo 21 d. 18.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Spartakas“ |
5 : 2 |
12 |
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. rugsėjo 23 d. 11.00 val. |
Vilniaus „Dynamo“ |
Vilniaus TEC |
1 : 2 |
20 |
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. rugsėjo 30 d. 13.00 val. |
Vilniaus TEC |
Lentvario „Klevas-2“ |
0 : 6 |
21 |
|
|
rodyti |
|
2007 m. - 4 lygmuo (Vilniaus apskrities B grupė) |
2007 m. spalio 20 d. 13.00 val. |
Vilniaus TEC |
Širvintų „Širvinta“ |
3 : 1 |
9 |
|
|
rodyti |
|
2008-2009 m. LFF taurė |
2008 m. gegužės mėn. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „LiCS“ |
0 : 1 |
|
|
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. balandžio 26 d. 15.00 val. |
Vilniaus „Stickers“ |
Vilniaus TEC |
0 : 4 |
1 |
Maišiagala |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. gegužės 4 d. 18.30 val. |
Vilniaus TEC |
Lavoriškių „Legionas“ |
2 : 1 |
2 |
Grigiškės |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. gegužės 10 d. 15.00 val. |
Vilniaus „Fortūna-2“ |
Vilniaus TEC |
0 : 4 |
3 |
Grigiškės |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. gegužės 17 d. 19.00 val. |
Vilniaus „Žaibai“ |
Vilniaus TEC |
0 : 3 |
4 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009-2010 m. LFF taurė |
2009 m. gegužės 20 d. 19.00 val. |
Alytaus „Vidzgiris“ |
Vilniaus TEC |
3 : 1 |
|
Simnas |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. gegužės 24 d. 15.00 val. |
Vilniaus TEC |
Lentvario „Kolobki“ |
2 : 0 |
5 |
Grigiškės |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. gegužės 31 d. 12.00 val. |
Vilniaus „Rytas“ |
Vilniaus TEC |
1 : 2 |
6 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. birželio 7 d. 19.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Troja“ |
2 : 2 |
7 |
Grigiškės |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. birželio 13 d. 15.00 val. |
Vilniaus „Rezervai“ |
Vilniaus TEC |
1 : 4 |
8 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. birželio 21 d. 13.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Reaktyvas“ |
3 : 0 |
9 |
Grigiškės |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. birželio 29 d. 19.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus TEC |
0 : 0 |
10 |
Grigiškės |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. liepos 7 d. 19.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „F.1.C.“ |
1 : 0 |
11 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. rugpjūčio 23 d. 19.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Stickers“ |
2 : 1 |
12 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. rugpjūčio 29 d. 11.00 val. |
Lavoriškių „Legionas“ |
Vilniaus TEC |
2 : 0 |
13 |
Naujoji Vilnia |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. rugsėjo 6 d. 14.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Fortūna-2“ |
2 : 0 |
14 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. rugsėjo 13 d. 18.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Žaibai“ |
7 : 0 |
15 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. rugsėjo 19 d. 16.00 val. |
Lentvario „Kolobki“ |
Vilniaus TEC |
0 : 1 |
16 |
Lentvaris |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. rugsėjo 27 d. 17.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Rytas“ |
3 : 1 |
17 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. spalio 4 d. 17.00 val. |
Vilniaus „Troja“ |
Vilniaus TEC |
2 : 2 |
18 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. spalio 11 d. 16.30 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Rezervai“ |
4 : 0 |
19 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. spalio 18 d. 14.00 val. |
Vilniaus „Reaktyvas“ |
Vilniaus TEC |
5 : 4 |
20 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. spalio 25 d. 15.30 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Advoco“ |
1 : 0 |
21 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. lapkričio 1 d. 15.00 val. |
Vilniaus „F.1.C.“ |
Vilniaus TEC |
0 : 1 |
22 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. gegužės 2 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Kiemas“ |
Vilniaus TEC |
1 : 1 |
1 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. gegužės 9 d. 18.45 val. |
Vilniaus TEC |
Pabradės „Žeimena“ |
4 : 0 |
2 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. gegužės 16 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Reaktorius“ |
Vilniaus TEC |
0 : 1 |
3 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010-2011 m. LFF taurė |
2010 m. gegužės 20 d. 19.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „LiCS“ |
0 : 0 |
|
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. gegužės 23 d. 19.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Ozo tapyrai“ |
4 : 2 |
4 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. gegužės 30 d. 20.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus TEC |
0 : 1 |
5 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. birželio 6 d. 18.00 val. |
Lavoriškių „Legionas“ |
Vilniaus TEC |
1 : 0 |
6 |
Naujoji Vilnia |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. birželio 13 d. 19.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Kruša“ |
3 : 2 |
7 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. birželio 20 d. 19.30 val. |
Vilniaus „Troja“ |
Vilniaus TEC |
2 : 1 |
8 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. birželio 27 d. 19.30 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Vova“ |
3 : 1 |
9 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. liepos 6 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Oro Navigacija“ |
Vilniaus TEC |
2 : 5 |
10 |
Grigiškės |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. liepos 12 d. 19.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Carlsberg“ |
1 : 1 |
11 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. rugpjūčio 21 d. 17.00 val. |
Vilniaus „Vova“ |
Vilniaus TEC |
0 : 1 |
12 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. rugpjūčio 29 d. 19.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Advoco“ |
2 : 0 |
13 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. rugsėjo 5 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Ozo tapyrai“ |
Vilniaus TEC |
1 : 0 |
14 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. rugsėjo 12 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Kruša“ |
Vilniaus TEC |
5 : 6 |
15 |
Naujoji Vilnia |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. rugsėjo 19 d. 15.00 val. |
Vilniaus „Carlsberg“ |
Vilniaus TEC |
1 : 1 |
16 |
Nemenčinė |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. rugsėjo 26 d. 17.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Troja“ |
1 : 0 |
17 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. spalio 3 d. 16.00 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus TEC |
1 : 2 |
18 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. spalio 10 d. 16.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Oro Navigacija“ |
8 : 1 |
19 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. spalio 16 d. 16.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Kiemas“ |
0 : 0 |
20 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. spalio 24 d. 14.00 val. |
Vilniaus TEC |
Lavoriškių „Legionas“ |
1 : 5 |
21 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. spalio 30 d. 10.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Reaktorius“ |
3 : 0 |
22 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. gegužės 1 d. 18.00 val. |
Vilniaus TEC |
Lavoriškių „Legionas“ |
0 : 1 |
1 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. gegužės 8 d. 12.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Ozas“ |
0 : 1 |
2 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. gegužės 15 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Prelegentai“ |
Vilniaus TEC |
5 : 1 |
3 |
Nemenčinė |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. gegužės 22 d. 16.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Aktas“ |
2 : 0 |
4 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2011-2012 m. LFF taurė |
2011 m. gegužės 25 d. 19.00 val. |
Vilniaus „Polonija“ |
Vilniaus TEC |
3 : 1 |
|
Nemenčinė |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. gegužės 29 d. 17.00 val. |
Užupio FK |
Vilniaus TEC |
1 : 3 |
5 |
Grigiškės |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. birželio 5 d. 14.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Fakyrai-AD MEN“ |
1 : 2 |
6 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. birželio 19 d. 20.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Viesulas“ |
1 : 3 |
8 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. birželio 26 d. 19.00 val. |
Ukmergės FKK „Spartakas“ |
Vilniaus TEC |
3 : 1 |
9 |
Ukmergė |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. liepos 3 d. 20.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Navigatoriai“ |
0 : 3 |
10 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. liepos 10 d. 19.00 val. |
Vilniaus „Kiemas“ |
Vilniaus TEC |
3 : 0 |
11 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. liepos 17 d. 19.00 val. |
Vilniaus „LiCS“ |
Vilniaus TEC |
2 : 2 |
7 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. rugpjūčio 21 d. 16.00 val. |
Lavoriškių „Legionas“ |
Vilniaus TEC |
2 : 2 |
12 |
Nemenčinė |
|
rodyti |
|
2011 m. Vilniaus taurė |
2011 m. rugpjūčio 22 d. 18.30 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Vingis“ |
3 : 2 |
|
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. rugpjūčio 28 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Ozas“ |
Vilniaus TEC |
2 : 0 |
13 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. rugsėjo 4 d. 18.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Prelegentai“ |
1 : 2 |
14 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2011 m. Vilniaus taurė |
2011 m. rugsėjo 5 d. 18.15 val. |
Vilniaus FK „Gariūnai“ |
Vilniaus TEC |
3 : 0 |
|
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. rugsėjo 13 d. 18.30 val. |
Vilniaus „Aktas“ |
Vilniaus TEC |
0 : 2 |
15 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. rugsėjo 18 d. 16.00 val. |
Vilniaus TEC |
Užupio FK |
0 : 2 |
16 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. rugsėjo 25 d. 17.00 val. |
Vilniaus „Fakyrai-AD MEN“ |
Vilniaus TEC |
2 : 0 |
17 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. spalio 2 d. 16.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „LiCS“ |
1 : 4 |
18 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. spalio 9 d. 17.00 val. |
Vilniaus „Viesulas“ |
Vilniaus TEC |
1 : 3 |
19 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. spalio 16 d. 16.00 val. |
Vilniaus TEC |
Ukmergės FKK „Spartakas“ |
0 : 1 |
20 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. spalio 23 d. 14.30 val. |
Vilniaus „Navigatoriai“ |
Vilniaus TEC |
2 : 0 |
21 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL A divizionas) |
2011 m. spalio 26 d. 19.30 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Kiemas“ |
1 : 1 |
22 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2012 m. - 4 lygmuo (Vilniaus miesto čempionatas) |
2012 m. balandžio 28 d. 16.30 val. |
Vilniaus „Aktas“ |
Vilniaus TEC |
3 : 0 |
1 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2012 m. - 4 lygmuo (Vilniaus miesto čempionatas) |
2012 m. gegužės 6 d. 14.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Ozas“ |
1 : 2 |
2 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2012 m. - 4 lygmuo (Vilniaus miesto čempionatas) |
2012 m. gegužės 13 d. 17.00 val. |
Lavoriškių „Legionas“ |
Vilniaus TEC |
1 : 2 |
3 |
Naujoji Vilnia |
|
rodyti |
|
2012 m. - 4 lygmuo (Vilniaus miesto čempionatas) |
2012 m. gegužės 20 d. 14.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „TAIP“ |
0 : 2 |
4 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2012 m. - 4 lygmuo (Vilniaus miesto čempionatas) |
2012 m. gegužės 24 d. 19.15 val. |
Vilniaus „Navigatoriai-LT Aqua“ |
Vilniaus TEC |
1 : 1 |
5 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2012 m. - 4 lygmuo (Vilniaus miesto čempionatas) |
2012 m. gegužės 27 d. 18.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Kiemas“ |
2 : 2 |
6 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2012-2013 m. LFF „Carlsberg“ taurė |
2012 m. gegužės 31 d. 19.30 val. |
Vilniaus TEC |
Ukmergės FKK „Spartakas“ |
0 : 2 |
|
Ukmergė |
|
rodyti |
|