2008 m. pavasaris - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2008 m. balandžio 26 d. |
Vilniaus „Pietų IV“ |
Vilniaus „Advoco“ |
0 : 2 |
2 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2008-2009 m. LFF taurė |
2008 m. gegužės mėn. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Fazė“ |
1 : 7 |
|
|
|
rodyti |
|
2008 m. ruduo - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2008 m. spalio 4 d. |
Vilniaus „Pietų IV“ |
Vilniaus „Advoco“ |
1 : 5 |
15 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. balandžio 25 d. 12.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Rytas“ |
3 : 2 |
1 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. gegužės 3 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Troja“ |
Vilniaus „Advoco“ |
2 : 4 |
2 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. gegužės 9 d. 14.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Rezervai“ |
3 : 0 |
3 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. gegužės 17 d. 17.00 val. |
Vilniaus „Reaktyvas“ |
Vilniaus „Advoco“ |
0 : 3 |
4 |
Grigiškės |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. gegužės 24 d. 19.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Žaibai“ |
5 : 0 |
5 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. gegužės 30 d. 14.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „F.1.C.“ |
1 : 0 |
6 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. birželio 6 d. 15.00 val. |
Vilniaus „Stickers“ |
Vilniaus „Advoco“ |
0 : 1 |
7 |
Maišiagala |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. birželio 13 d. 14.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Lavoriškių „Legionas“ |
1 : 2 |
8 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. birželio 21 d. 15.00 val. |
Vilniaus „Fortūna-2“ |
Vilniaus „Advoco“ |
1 : 4 |
9 |
Grigiškės |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. birželio 29 d. 19.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus TEC |
0 : 0 |
10 |
Grigiškės |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. liepos 4 d. 17.00 val. |
Lentvario „Kolobki“ |
Vilniaus „Advoco“ |
1 : 1 |
11 |
Lentvaris |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. rugpjūčio 23 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Rytas“ |
Vilniaus „Advoco“ |
3 : 3 |
12 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. rugpjūčio 29 d. 14.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Troja“ |
5 : 0 |
13 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. rugsėjo 8 d. 18.30 val. |
Vilniaus „Rezervai“ |
Vilniaus „Advoco“ |
0 : 0 |
14 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. rugsėjo 12 d. 14.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Reaktyvas“ |
2 : 2 |
15 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. rugsėjo 20 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Žaibai“ |
Vilniaus „Advoco“ |
2 : 3 |
16 |
Rūdiškės |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. rugsėjo 27 d. 17.00 val. |
Vilniaus „F.1.C.“ |
Vilniaus „Advoco“ |
1 : 2 |
17 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. spalio 3 d. 14.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Stickers“ |
2 : 0 |
18 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. spalio 10 d. 11.00 val. |
Lavoriškių „Legionas“ |
Vilniaus „Advoco“ |
7 : 2 |
19 |
Naujoji Vilnia |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. spalio 17 d. 14.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Fortūna-2“ |
3 : 2 |
20 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. spalio 25 d. 15.30 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Advoco“ |
1 : 0 |
21 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2009 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo C divizionas) |
2009 m. spalio 31 d. 13.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Lentvario „Kolobki“ |
4 : 2 |
22 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. gegužės 2 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Reaktorius“ |
Vilniaus „Advoco“ |
0 : 1 |
1 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. gegužės 8 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Vova“ |
Vilniaus „Advoco“ |
2 : 3 |
2 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010-2011 m. LFF taurė |
2010 m. gegužės 15 d. 14.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Naujosios Akmenės SC |
2 : 6 |
|
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. gegužės 16 d. 20.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Ozo tapyrai“ |
2 : 1 |
3 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. gegužės 23 d. 15.00 val. |
Vilniaus „Oro Navigacija“ |
Vilniaus „Advoco“ |
3 : 3 |
4 |
Grigiškės |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. gegužės 30 d. 20.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus TEC |
0 : 1 |
5 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. birželio 5 d. 12.00 val. |
Vilniaus „Carlsberg“ |
Vilniaus „Advoco“ |
4 : 0 |
6 |
Nemenčinė |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. birželio 13 d. 20.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Lavoriškių „Legionas“ |
0 : 5 |
7 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. birželio 20 d. 19.00 val. |
Vilniaus „Kiemas“ |
Vilniaus „Advoco“ |
2 : 0 |
8 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. birželio 27 d. 20.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Kruša“ |
1 : 1 |
9 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. liepos 7 d. 19.00 val. |
Pabradės „Žeimena“ |
Vilniaus „Advoco“ |
5 : 3 |
10 |
Pabradė |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. liepos 11 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Troja“ |
0 : 2 |
11 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. rugpjūčio 22 d. 14.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Pabradės „Žeimena“ |
1 : 5 |
12 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. rugpjūčio 29 d. 19.00 val. |
Vilniaus TEC |
Vilniaus „Advoco“ |
2 : 0 |
13 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. rugsėjo 5 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Kruša“ |
Vilniaus „Advoco“ |
6 : 3 |
14 |
Naujoji Vilnia |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. rugsėjo 12 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Oro Navigacija“ |
3 : 2 |
15 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. rugsėjo 19 d. 17.00 val. |
Lavoriškių „Legionas“ |
Vilniaus „Advoco“ |
0 : 0 |
16 |
Naujoji Vilnia |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. rugsėjo 26 d. 17.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Kiemas“ |
0 : 4 |
17 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. spalio 3 d. 16.30 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Reaktorius“ |
4 : 0 |
18 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. spalio 10 d. 16.30 val. |
Vilniaus „Ozo tapyrai“ |
Vilniaus „Advoco“ |
1 : 1 |
19 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. spalio 17 d. 15.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Vova“ |
1 : 1 |
20 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. spalio 24 d. 14.00 val. |
Vilniaus „Troja“ |
Vilniaus „Advoco“ |
3 : 1 |
21 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2010 m. - 5 lygmuo (SFL B divizionas) |
2010 m. spalio 30 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Carlsberg“ |
2 : 0 |
22 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. gegužės 1 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Reaktyvas“ |
1 : 2 |
1 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. gegužės 8 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Pionieriai“ |
Vilniaus „Advoco“ |
1 : 0 |
2 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. gegužės 15 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Šalčininkėlių „Visinčia“ |
3 : 1 |
3 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. gegužės 22 d. |
Vilniaus „Snoras“ |
Vilniaus „Advoco“ |
3 : 0 |
4 |
|
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. gegužės 29 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Rezervai“ |
2 : 2 |
5 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. birželio 5 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Vova“ |
Vilniaus „Advoco“ |
3 : 1 |
6 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. birželio 12 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Trakų TFK |
1 : 3 |
7 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. birželio 19 d. 19.30 val. |
Vilniaus „Arpas“ |
Vilniaus „Advoco“ |
2 : 1 |
8 |
Maišiagala |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. birželio 26 d. 19.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus ZPL |
1 : 3 |
9 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. liepos 3 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Kiemas-Audra“ |
0 : 2 |
10 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. liepos 10 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Nerealas“ |
Vilniaus „Advoco“ |
3 : 1 |
11 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. rugpjūčio 21 d. 17.00 val. |
Vilniaus „Reaktyvas“ |
Vilniaus „Advoco“ |
2 : 2 |
12 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. rugpjūčio 28 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Pionieriai“ |
0 : 1 |
13 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. rugsėjo 3 d. 17.00 val. |
Šalčininkėlių „Visinčia“ |
Vilniaus „Advoco“ |
3 : 0 |
14 |
Šalčininkėliai |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. rugsėjo 11 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Snoras“ |
1 : 3 |
15 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. rugsėjo 15 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Rezervai“ |
Vilniaus „Advoco“ |
2 : 0 |
16 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. rugsėjo 25 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Vova“ |
3 : 1 |
17 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. spalio 1 d. 16.00 val. |
Trakų TFK |
Vilniaus „Advoco“ |
4 : 1 |
18 |
Trakai |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. spalio 8 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Arpas“ |
0 : 3 |
19 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. spalio 16 d. 15.00 val. |
Vilniaus ZPL |
Vilniaus „Advoco“ |
3 : 1 |
20 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. spalio 23 d. 15.30 val. |
Vilniaus „Kiemas-Audra“ |
Vilniaus „Advoco“ |
1 : 4 |
21 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2011 m. - 5 lygmuo (SFL C divizionas) |
2011 m. spalio 29 d. 14.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Nerealas“ |
3 : 1 |
22 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. balandžio 29 d. 17.00 val. |
Vilniaus „Olimpija“ |
Vilniaus „Advoco“ |
2 : 1 |
1 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. gegužės 6 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Šalčininkėlių „Visinčia“ |
1 : 4 |
2 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. gegužės 13 d. 17.00 val. |
Vilniaus „Imperialas“ |
Vilniaus „Advoco“ |
1 : 0 |
3 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. gegužės 20 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Kruša“ |
3 : 1 |
4 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. gegužės 27 d. 12.00 val. |
Vilniaus „Viltis“ |
Vilniaus „Advoco“ |
3 : 1 |
5 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. birželio 3 d. 20.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Trakų TFK |
0 : 1 |
6 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. birželio 8 d. 20.00 val. |
Vilniaus „Kiemas-Audra“ |
Vilniaus „Advoco“ |
2 : 0 |
7 |
Nemenčinė |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. birželio 17 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Trivartis“ |
Vilniaus „Advoco“ |
2 : 2 |
8 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. birželio 24 d. 20.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „GB United“ |
1 : 0 |
9 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. liepos 1 d. 18.30 val. |
Vilniaus „Arpas“ |
Vilniaus „Advoco“ |
3 : 2 |
10 |
Maišiagala |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. liepos 8 d. 20.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Baltosios Vokės FK |
4 : 1 |
11 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. rugpjūčio 19 d. 18.00 val. |
Baltosios Vokės FK |
Vilniaus „Advoco“ |
0 : 5 |
12 |
Baltoji Vokė |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. rugpjūčio 25 d. 14.00 val. |
Šalčininkėlių „Visinčia“ |
Vilniaus „Advoco“ |
5 : 2 |
13 |
Šalčininkėliai |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. rugsėjo 2 d. 18.30 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Imperialas“ |
2 : 1 |
14 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. rugsėjo 9 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Kruša“ |
Vilniaus „Advoco“ |
0 : 1 |
15 |
Naujoji Vilnia |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. rugsėjo 16 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Viltis“ |
1 : 0 |
16 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. rugsėjo 23 d. 14.30 val. |
Trakų TFK |
Vilniaus „Advoco“ |
2 : 3 |
17 |
Trakai |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. rugsėjo 30 d. 17.30 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Kiemas-Audra“ |
4 : 1 |
18 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. spalio 7 d. 16.30 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Trivartis“ |
6 : 1 |
19 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. spalio 13 d. 13.00 val. |
Vilniaus „GB United“ |
Vilniaus „Advoco“ |
1 : 2 |
20 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. spalio 21 d. 16.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Arpas“ |
8 : 1 |
21 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2012 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) |
2012 m. spalio 28 d. 15.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Olimpija“ |
2 : 1 |
22 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2013 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A2 divizionas) |
2013 m. balandžio 28 d. 17.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „R-faktorius“ |
2 : 0 |
1 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2013 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A2 divizionas) |
2013 m. gegužės 5 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Vilniaus „Olimpija“ |
1 : 2 |
2 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2013 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A2 divizionas) |
2013 m. gegužės 12 d. 20.00 val. |
Vilniaus „Kiemas-Audra“ |
Vilniaus „Advoco“ |
0 : 2 |
3 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2013 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A2 divizionas) |
2013 m. gegužės 19 d. 18.30 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Kalvelių „Ave.Ko.“ |
4 : 0 |
4 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2013 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A2 divizionas) |
2013 m. gegužės 26 d. 18.00 val. |
Vilniaus „Imperialas“ |
Vilniaus „Advoco“ |
0 : 8 |
5 |
Bukiškės |
|
rodyti |
|
2013 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A2 divizionas) |
2013 m. birželio 2 d. 19.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Širvintų „Širvinta“ |
4 : 0 |
6 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2013 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A2 divizionas) |
2013 m. birželio 7 d. 19.30 val. |
Vilniaus „Vingis“ |
Vilniaus „Advoco“ |
1 : 5 |
7 |
Vilnius |
|
rodyti |
|
2013 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A2 divizionas) |
2013 m. birželio 16 d. 19.00 val. |
Vilniaus „Advoco“ |
Trakų „Trakai“ |
5 : 1 |
8 |
Vilnius |
|
rodyti |
|