Pavadinimas
Ašchabado „Spartak“ (1950-1955 m.) vyrų komanda
Organizacija
Ašchabado „Kopet-dag“
Rūšis
vyrų
Suburta
1950 m.
Išformuota
1955 m.
Ankstesni pavadinimai
1946-1949 m. Ašchabado „Lokomotiv“
1950-1955 m. Ašchabado „Spartak“
Pasiekimai čempionatuose
SezonasVaržybosLygmuoUžimta vietaPergalėsLygiosiosPralaim.ĮmuštaPraleistaTaškai 
1948 m. TSRS I grupė 1 0             rodyti
1950 m. TSRS B klasė 2 13 7 3 16 19 61 17 rodyti
1951 m. TSRS B klasė 2 18 2 3 29 17 91 7 rodyti
1949 m. TSRS II grupės Centrinė zona 2 13 2 5 19 22 67 9 rodyti
1952 m. TSRS B klasės Charkovo grupė 2 6 0 2 3 4 12 2 rodyti
1952 m. TSRS B klasės 10-18 vietos 2 18 0 0 8 2 20 0 rodyti
Visos rungtynės
VaržybosKadaŠeimininkaiSvečių komandaRezultatasTurasMiestasOrai Veiksmai
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Tbilisio „Spartaki“ Ašchabado „Lokomotiv“ 1 : 0       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Ašchabado „Lokomotiv“ Kišiniovo „Dinamo“ 0 : 1       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Ašchabado „Lokomotiv“ Minsko DO 1 : 2       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Ašchabado „Lokomotiv“ Almatos „Dinamo“ 2 : 0       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Ašchabado „Lokomotiv“ Jerevano „Dinamo“ 3 : 3       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Ašchabado „Lokomotiv“ Minsko „Spartak“ 2 : 2       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Ašchabado „Lokomotiv“ Rygos DO 1 : 0       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Ašchabado „Lokomotiv“ Tbilisio DO 1 : 4       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Ašchabado „Lokomotiv“ Taškento DO 3 : 3       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Ašchabado „Lokomotiv“ Vilniaus „Spartakas“ 0 : 3       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Ašchabado „Lokomotiv“ Kutaisio „Dinamo“ 2 : 5       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Ašchabado „Lokomotiv“ Tbilisio „Spartaki“ 0 : 1       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Ašchabado „Lokomotiv“ Talino „Kalev“ 1 : 3       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Frunzės „Zenit“ Ašchabado „Lokomotiv“ 2 : 0       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Ašchabado „Lokomotiv“ Frunzės „Zenit“ 1 : 1       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Kutaisio „Dinamo“ Ašchabado „Lokomotiv“ 2 : 0       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Vilniaus „Spartakas“ Ašchabado „Lokomotiv“ 8 : 0       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Taškento DO Ašchabado „Lokomotiv“ 5 : 0       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Tbilisio DO Ašchabado „Lokomotiv“ 3 : 0       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Rygos DO Ašchabado „Lokomotiv“ 2 : 0       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Minsko „Spartak“ Ašchabado „Lokomotiv“ 4 : 0       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Jerevano „Dinamo“ Ašchabado „Lokomotiv“ 2 : 1       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Almatos „Dinamo“ Ašchabado „Lokomotiv“ 1 : 0       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Minsko DO Ašchabado „Lokomotiv“ 3 : 2       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Kišiniovo „Dinamo“ Ašchabado „Lokomotiv“ 5 : 1       rodyti
1949 m. - 2 lygmuo (TSRS II grupės Centrinė zona) 1949 m. Talino „Kalev“ Ašchabado „Lokomotiv“ 1 : 1       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Ašchabado „Spartak“ Odesos „Piŝevik“ 1 : 0       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Ašchabado „Spartak“ Almatos „Dinamo“ 2 : 0       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Ašchabado „Spartak“ Petrozavodsko „Lokomotiv“         rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Ašchabado „Spartak“ Frunzės „Trudovye Rezervy“ 1 : 0       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Ašchabado „Spartak“ Talino „Kalev“ 2 : 1       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Ašchabado „Spartak“ Čeliabinsko „Dzeržinec“ 3 : 6       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Ašchabado „Spartak“ Kišiniovo „Burevestnik“ 0 : 2       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Ašchabado „Spartak“ Taškento DO 2 : 2       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Ašchabado „Spartak“ Ivanovo „Krasnoye Znamya“ 0 : 2       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Ašchabado „Spartak“ Vilniaus „Spartakas“ 1 : 1       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Ašchabado „Spartak“ Gorkio „Torpedo“ 1 : 1       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Ašchabado „Spartak“ Maskvos VMS 1 : 4       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Stalinabado „Bolʹševik“ Ašchabado „Spartak“ 5 : 0       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Ašchabado „Spartak“ Stalinabado „Bolʹševik“         rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Maskvos VMS Ašchabado „Spartak“ 5 : 1       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Gorkio „Torpedo“ Ašchabado „Spartak“ 8 : 0       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Vilniaus „Spartakas“ Ašchabado „Spartak“ 2 : 0       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Ivanovo „Krasnoye Znamya“ Ašchabado „Spartak“ 1 : 0       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Taškento DO Ašchabado „Spartak“ 2 : 0       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Kišiniovo „Burevestnik“ Ašchabado „Spartak“ 4 : 1       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Čeliabinsko „Dzeržinec“ Ašchabado „Spartak“ 4 : 0       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Odesos „Piŝevik“ Ašchabado „Spartak“ 1 : 2       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Almatos „Dinamo“ Ašchabado „Spartak“ 4 : 0       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Petrozavodsko „Lokomotiv“ Ašchabado „Spartak“ 2 : 0       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Frunzės „Trudovye Rezervy“ Ašchabado „Spartak“ 2 : 0       rodyti
1950 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1950 m. Talino „Kalev“ Ašchabado „Spartak“ 2 : 1       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ašchabado „Spartak“ Kišiniovo „Burevestnik“ 0 : 2       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ašchabado „Spartak“ Ivanovo „Krasnoye Znamya“ 0 : 3       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ašchabado „Spartak“ Petrozavodsko „Krasnaja zvezda“ 0 : 1       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ašchabado „Spartak“ Taškento DO 0 : 1       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ašchabado „Spartak“ Talino „Kalev“ 1 : 3       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ašchabado „Spartak“ Stalinabado „Dinamo“ 2 : 3       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ašchabado „Spartak“ Frunzės „Trudovye Rezervy“ 3 : 1       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ašchabado „Spartak“ Užhorodo „Spartak“ 0 : 2       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ašchabado „Spartak“ Jerevano „Dinamo“ 1 : 3       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ašchabado „Spartak“ Vilniaus „Spartakas“ 0 : 3       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ašchabado „Spartak“ Charkovo „Lokomotiv“ 1 : 5       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ašchabado „Spartak“ Staliningrado „Torpedo“ 1 : 2       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ašchabado „Spartak“ Baku „Neftianik“ 0 : 3       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ašchabado „Spartak“ Maskvos „Lokomotiv“ 0 : 1       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ašchabado „Spartak“ Minsko „Dinamo“ 0 : 2       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ašchabado „Spartak“ Kalinino MVO 1 : 2       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ašchabado „Spartak“ Almatos „Dinamo“ 1 : 1       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Almatos „Dinamo“ Ašchabado „Spartak“ 5 : 0       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Kalinino MVO Ašchabado „Spartak“ 2 : 0       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Minsko „Dinamo“ Ašchabado „Spartak“ 3 : 1       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Maskvos „Lokomotiv“ Ašchabado „Spartak“ 2 : 0       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Baku „Neftianik“ Ašchabado „Spartak“ 4 : 0       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Staliningrado „Torpedo“ Ašchabado „Spartak“ 2 : 0       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Charkovo „Lokomotiv“ Ašchabado „Spartak“ 4 : 1       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Vilniaus „Spartakas“ Ašchabado „Spartak“ 3 : 1       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Jerevano „Dinamo“ Ašchabado „Spartak“ 4 : 0       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Užhorodo „Spartak“ Ašchabado „Spartak“ 6 : 0       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Frunzės „Trudovye Rezervy“ Ašchabado „Spartak“ 7 : 0       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Stalinabado „Dinamo“ Ašchabado „Spartak“ 1 : 0       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Talino „Kalev“ Ašchabado „Spartak“ 5 : 0       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Taškento DO Ašchabado „Spartak“ 0 : 0       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Petrozavodsko „Krasnaja zvezda“ Ašchabado „Spartak“ 1 : 3       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ivanovo „Krasnoye Znamya“ Ašchabado „Spartak“ 0 : 0       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Kišiniovo „Burevestnik“ Ašchabado „Spartak“ 4 : 0       rodyti
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės 10-18 vietos) 1952 m. Taškento DO Ašchabado „Spartak“ 2 : 0       rodyti
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės 10-18 vietos) 1952 m. Talino „Kalev“ Ašchabado „Spartak“ 1 : 0       rodyti
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės 10-18 vietos) 1952 m. Kijevo DO Ašchabado „Spartak“ 3 : 0       rodyti
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės 10-18 vietos) 1952 m. Petrozavodsko „Krasnaja zvezda“ Ašchabado „Spartak“ 2 : 1       rodyti
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės 10-18 vietos) 1952 m. Sverdlovsko DO Ašchabado „Spartak“ 2 : 0       rodyti
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės 10-18 vietos) 1952 m. Staliningrado „Torpedo“ Ašchabado „Spartak“ 6 : 1       rodyti
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės 10-18 vietos) 1952 m. Jerevano „Dinamo“ Ašchabado „Spartak“ 1 : 0       rodyti
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės Charkovo grupė) 1952 m. Petrozavodsko „Krasnaja zvezda“ Ašchabado „Spartak“ 2 : 2       rodyti
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės Charkovo grupė) 1952 m. Taškento DO Ašchabado „Spartak“ 2 : 1       rodyti
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės Charkovo grupė) 1952 m. Leningrado VMS Ašchabado „Spartak“ 4 : 0       rodyti
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės Charkovo grupė) 1952 m. Charkovo „Lokomotiv“ Ašchabado „Spartak“ 3 : 0       rodyti
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės Charkovo grupė) 1952 m. Vilniaus „Spartakas“ Ašchabado „Spartak“ 1 : 1       rodyti
1952 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasės 10-18 vietos) 1952 m. Stalinabado „Dinamo“ Ašchabado „Spartak“ 3 : 0       rodyti