Trečiasis Lietuvos futbolo sistemos lygmuo. Varžybos organizuojamos dviejose zonose - Pietų ir Vakarų, kurias organizuoja atitinkamai Kauno ir Telšių apskričių futbolo federacijos. Pirmenybės vykdomos 2 ratų sistema.
Pagal varžybų nuostatus kad kiekvienoje zonoje dvi pirmąsias vietas užėmusios komandos iškovos teisę pereiti į I lygą, o dvi paskutines vietas užėmusios komandos iškris į III lygą. III lygos laimėtojai dviejose atrankos grupėse kovos dėl teisės pakilti į II lygą.
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kauno FBK | 2:0 | 2:0 | 3:1 | 4:0 | 5:2 | 6:2 | 3:0 | 7:0 | 9:0 | 8:0 | 10 | 10 | 0 | 0 | 49 | 5 | +44 | 30 | ||
2. | Alytaus „Vidzgiris“ | 0:7 | 1:3 | 3:3 | 1:0 | 2:2 | 3:1 | 1:0 | 4:1 | 4:3 | 1:0 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 20 | 0 | 20 | ||
3. | Vilniaus „Geležinis Vilkas“ | 2:1 | 2:2 | 1:2 | 1:4 | 2:1 | 4:1 | 4:0 | 7:0 | 2:1 | 1:3 | 10 | 6 | 1 | 3 | 26 | 15 | +11 | 19 | ||
4. | Kėdainių „Lifosa“ | 0:4 | 1:0 | 0:3 | 0:0 | 1:1 | 1:2 | 0:0 | 2:0 | 1:0 | 2:1 | 10 | 4 | 3 | 3 | 8 | 11 | -3 | 15 | ||
5. | Kauno FM „Spyris“ | 0:2 | 5:2 | 2:3 | 0:1 | 0:1 | 1:1 | 3:2 | 0:1 | 3:1 | 1:0 | 10 | 4 | 1 | 5 | 15 | 14 | +1 | 13 | ||
6. | Vilniaus FM „Granitas“ | 0:2 | 2:5 | 3:1 | 1:0 | 1:3 | 3:3 | 0:1 | 4:0 | 0:1 | 2:0 | 10 | 4 | 1 | 5 | 16 | 16 | 0 | 13 | ||
7. | Kauno „Visas Labas“ | 1:9 | 4:0 | 0:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | 1:2 | 3:1 | 1:1 | 3:1 | 10 | 3 | 1 | 6 | 16 | 25 | -9 | 10 | ||
8. | Kaišiadorių SC „Savingė“ | 1:6 | 2:3 | 0:2 | 0:1 | 1:1 | 2:1 | 0:0 | 1:0 | 1:1 | 1:3 | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 18 | -9 | 9 | ||
9. | Kybartų „Sveikata“ | 1:13 | 0:6 | 0:4 | 1:1 | 1:3 | 0:2 | 3:0 | 2:2 | 0:4 | 2:2 | 10 | 1 | 3 | 6 | 10 | 37 | -27 | 6 | ||
10. | Kaišiadorių „Baltai“ | 0:13 | 0:4 | 2:5 | 1:3 | 1:1 | 1:2 | 0:3 | 0:3 | 1:0 | 1:1 | 10 | 1 | 2 | 7 | 7 | 35 | -28 | 5 | ||
11. | Prienų FK | 0:4 | 2:7 | 0:3 | 2:3 | 0:9 | 0:7 | 2:10 | 1:4 | 1:2 | 3:2 | 10 | 1 | 0 | 9 | 11 | 51 | -40 | 3 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. |
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klaipėdos „Atlantas“ | 4:1 | 5:1 | 1:1 | 5:0 | 7:1 | 7:0 | 4:0 | 1:0 | 6:0 | 8:0 | 10 | 9 | 1 | 0 | 48 | 4 | +44 | 28 | ||
2. | Kretingos „Minija“ | 2:2 | 0:1 | 1:2 | 3:0 | 2:1 | 0:2 | 3:1 | 4:1 | 5:0 | 4:1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 24 | 11 | +13 | 19 | ||
3. | Kuršėnų „Venta“ | 1:3 | 0:0 | 0:1 | 3:0 | 0:1 | 2:1 | 2:3 | 3:1 | 2:1 | 3:0 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 11 | +5 | 16 | ||
4. | Šilutės SM-2 | 0:5 | 3:0 | 0:3 | 0:1 | 2:1 | 2:1 | 2:6 | 0:0 | 8:2 | 8:1 | 10 | 5 | 1 | 4 | 25 | 20 | +5 | 16 | ||
5. | Šiaulių „Juventa-99“ | 2:5 | 0:3 | 0:1 | 2:2 | 0:3 | 3:2 | 5:1 | 1:3 | 0:5 | 2:0 | 10 | 3 | 1 | 6 | 15 | 25 | -10 | 10 | ||
6. | Telšių „Mastis“ | 1:4 | 0:4 | 3:1 | 3:4 | 0:3 | 2:1 | 2:6 | 0:3 | 2:1 | 1:2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 14 | 29 | -15 | 9 | ||
7. | Klaipėdos „Akademija“ | 0:10 | 0:0 | 0:1 | 2:4 | 0:5 | 0:1 | 1:3 | 0:4 | 2:0 | 4:1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 9 | 29 | -20 | 7 | ||
8. | Plikių „Sakuona“ | 1:7 | 3:5 | 0:2 | 1:5 | 2:5 | 1:5 | 2:0 | 2:4 | 4:3 | 9 | 2 | 0 | 7 | 16 | 36 | -20 | 6 | |||
9. | Plungės „Babrungas“ | 0:6 | 0:4 | 1:2 | 1:3 | 0:2 | 2:3 | 1:0 | 1:2 | 1:1 | 0:0 | 10 | 1 | 2 | 7 | 7 | 23 | -16 | 5 | ||
10. | Gargždų „Bangelė“ | 0:5 | 0:7 | 1:6 | 0:6 | 0:1 | 0:6 | 0:0 | 2:2 1:3 |
0:1 | 2:1 | 11 | 1 | 2 | 8 | 6 | 38 | -32 | 5 | ||
11. | Salantų „Salantas“ | 0:6 | 0:1 | 1:3 | 0:3 | 1:0 | 1:5 | 0:3 | 0:5 | 1:1 | 2:2 | 10 | 1 | 2 | 7 | 6 | 29 | -23 | 5 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | 10. | 11. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. |
Žaidėjas | Įvarčiai |
---|---|
R. Macežinskas FBK | 25 |
G. Podelis Atlantas | 23 |
R. Šmitas Šilutės SM | 20 |
G. Vaitulevičius Vidzgiris | 18 |
M. Stonkus Atlantas, Sakuona | 16 |
G. Vičius FBK | 15 |
V. Škarna Visas Labas | 15 |
D. Česnulis Šilutės SM | 13 |
E. Pehlič FBK | 12 |
V. Zablockis Geležinis Vilkas | 12 |
Žaidėjas | Įvarčiai |
---|---|
A. Kurbangalijevas Minija | 7 |
R. Šmitas Šilutės SM | 7 |
D. Česnulis Šilutės SM | 6 |
K. Deltuva Rūdupis | 6 |
E. Stanikas Salantas | 6 |