1950 m. pakeista varžybų sistema - vietoje 15 komandų lygos organizuotos dviejų pogrupių po 8 komandas varžybos, vėliau po 4 stipriausias pogrupių komandas finaliniame etape kovojo dėl 1-8 vietos.
Po 1949 m. sezono teisę žaisti aukščiausioje lygoje iškovojo Kauno FSK ir Panevėžio „Strėlė“, tačiau Panevėžio komanda prieš sezoną iširo, todėl į lygą pateko Utenos „Dinamo“. Iširus praeito sezono dalyvei Šiaulių „Vėliavos“ komandai, iš aukščiausiosios lygos neiškrito paskutiniąją vietą užėmusi Panevėžio „Žalgirio“ komanda.
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kybartų „Žalgiris“ | +:- | 7:4 | 3:3 | 5:2 | 7:1 | 3:0 | 11:2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 36 | 12 | +24 | 13 | ||
2. | Šiaulių „Elnias“ | 4:2 | 7:0 | 4:2 | 6:0 | 5:0 | 4:1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 30 | 5 | +25 | 12 | |||
3. | Kauno „Kauno audiniai“ | 2:0 | 1:4 | 6:1 | 3:1 | 8:1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 20 | 7 | +13 | 8 | ||||
4. | Panevėžio „Žalgiris“ | 3:2 | 5:0 | 1:1 | 3:1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | 4 | +8 | 7 | |||||
5. | Vilniaus „Spartakas-2“ | 0:1 | 2:1 | 4:1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 3 | +3 | 4 | ||||||
6. | Ukmergės „Žalgiris“ | 2:2 | 5:2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | 4 | +3 | 3 | |||||||
7. | Marijampolės „Cukraus Fabrikas“ | 8:0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | +8 | 2 | ||||||||
8. | Tauragės „Žalgiris“ | |||||||||||||||||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. |
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kauno „Inkaras“ | 5:0 | 3:2 | 1:0 | 7:0 | 4:1 | 5:0 | 10:0 | 7 | 7 | 0 | 0 | 35 | 3 | +32 | 14 | ||
2. | Kauno FSK | 2:1 | 3:1 | 2:1 | 0:1 | 1:1 | 3:2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 7 | +4 | 9 | |||
3. | Klaipėdos „Audra“ | 6:2 | 4:1 | 3:2 | 5:2 | 0:1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 | 8 | +10 | 8 | ||||
4. | Utenos „Dinamo“ | 2:1 | +:- | 6:0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 | +7 | 6 | ||||||
5. | Kauno ASK | 4:0 | 5:0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 0 | +9 | 4 | |||||||
6. | Vilniaus „Dinamo“ | 1:5 | 2:0 | 5:5 | 1:1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | 11 | -2 | 4 | |||||
7. | Plungės „Spartakas“ | 4:0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | +4 | 2 | ||||||||
8. | Kauno „Spartakas“ | |||||||||||||||||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. |
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šiaulių „Elnias“ | 3:1 | 7:0 | 8:0 | 7:0 | +:- | 8:0 | 9:0 | 7 | 7 | 0 | 0 | 42 | 1 | +41 | 14 | ||
2. | Kauno „Inkaras“ | 4:0 | 9:2 | 7:0 | 8:1 | +:- | 5:0 | +:- | 7 | 7 | 0 | 0 | 33 | 3 | +30 | 14 | ||
3. | Kauno FSK | 2:0 | 0:3 | 4:2 | 5:3 | 7:4 | 3:3 | 6:4 | 7 | 5 | 1 | 1 | 27 | 19 | +8 | 11 | ||
4. | Klaipėdos „Audra“ | 1:5 | 1:5 | +:- | 5:2 | 3:2 | 4:3 | 3:0 | 7 | 5 | 0 | 2 | 17 | 17 | 0 | 10 | ||
5. | Kybartų „Žalgiris“ | 0:2 | 1:6 | 3:2 | +:- | +:- | 4:3 | 4:1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 12 | 14 | -2 | 10 | ||
6. | Utenos „Dinamo“ | 1:2 | 0:1 | 5:3 | 2:0 | +:- | 0:1 | 9:2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 17 | 9 | +8 | 8 | ||
7. | Kauno „Kauno audiniai“ | 0:5 | 1:4 | 2:0 | 2:3 | 7:0 | 6:1 | 1:1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 19 | 14 | +5 | 7 | ||
8. | Panevėžio „Žalgiris“ | 1:2 | 1:8 | 3:3 | 1:2 | 2:3 | 3:4 | 2:1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 13 | 23 | -10 | 3 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. |
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vilniaus „Dinamo“ | 1:0 | 4:1 | 2:0 | 5:2 | 6:0 | 3:0 | +:- | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 3 | +18 | 14 | ||
2. | Kauno ASK | 3:3 | 4:4 | 5:1 | +:- | 2:2 | 8:0 | 6 | 3 | 3 | 0 | 22 | 10 | +12 | 9 | |||
3. | Marijampolės „Cukraus Fabrikas“ | 1:0 | 5:1 | +:- | +:- | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 | +5 | 8 | |||||
4. | Vilniaus „Spartakas-2“ | +:- | 0:4 | 2:1 | 1:0 | +:- | 5 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 8 | ||||
5. | Ukmergės „Žalgiris“ | 2:2 | 5:0 | +:- | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | +5 | 5 | ||||||
6. | Plungės „Spartakas“ | 4:0 | 1:2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | +3 | 2 | |||||||
7. | Kauno „Spartakas“ | 3:0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | +3 | 2 | ||||||||
8. | Tauragės „Žalgiris“ | |||||||||||||||||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. |