1950 m. pakeista varžybų sistema - vietoje 15 komandų lygos organizuotos dviejų pogrupių po 8 komandas varžybos, vėliau po 4 stipriausias pogrupių komandas finaliniame etape kovojo dėl 1-8 vietos.
Po 1949 m. sezono teisę žaisti aukščiausioje lygoje iškovojo Kauno FSK ir Panevėžio „Strėlė“, tačiau Panevėžio komanda prieš sezoną iširo, todėl į lygą pateko Utenos „Dinamo“. Iširus praeito sezono dalyvei Šiaulių „Vėliavos“ komandai, iš aukščiausiosios lygos neiškrito paskutiniąją vietą užėmusi Panevėžio „Žalgirio“ komanda.
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vilniaus „Spartakas-2“ | 2:3 | 2:5 | 2:4 | 4:1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 | 13 | -3 | 2 | |||||
2. | Marijampolės „Cukraus Fabrikas“ | 1:2 | 2:2 | 1:1 | 0:3 | 0:5 | 1:3 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 16 | -11 | 2 | |||
3. | Ukmergės „Žalgiris“ | 1:0 | 0:5 | 1:7 | 0:6 | 1:6 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 24 | -21 | 2 | ||||
4. | Panevėžio „Žalgiris“ | 3:3 | 0:7 | 0:2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 12 | -9 | 1 | ||||||
5. | Kybartų „Žalgiris“ | |||||||||||||||||
6. | Šiaulių „Elnias“ | -:+ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||
7. | Kauno „Kauno audiniai“ | 4:7 | 2:4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 11 | -5 | 0 | |||||||
8. | Tauragės „Žalgiris“ | 1:4 | 0:8 | 2:5 | 1:3 | 2:11 | 1:4 | 1:8 | 7 | 0 | 0 | 7 | 8 | 43 | -35 | 0 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. |
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kauno „Spartakas“ | 0:6 | 1:1 | 0:4 | 0:10 | 1:0 | 2:3 | 0:5 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 29 | -25 | 3 | ||
2. | Utenos „Dinamo“ | 5:1 | 0:1 | 2:6 | 1:3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 11 | -3 | 2 | |||||
3. | Vilniaus „Dinamo“ | 1:4 | 2:3 | 1:0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2 | ||||||
4. | Plungės „Spartakas“ | -:+ | 5:5 | 0:5 | 2:5 | 1:1 | 0:4 | 6 | 0 | 2 | 4 | 8 | 20 | -12 | 2 | |||
5. | Kauno „Inkaras“ | |||||||||||||||||
6. | Klaipėdos „Audra“ | 2:3 | 1:2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 0 | |||||||
7. | Kauno FSK | 0:5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | -5 | 0 | ||||||||
8. | Kauno ASK | 1:2 | 0:2 | 0:7 | 1:4 | 1:2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 17 | -14 | 0 | ||||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. |
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kauno „Inkaras“ | 1:3 | 5:1 | 4:1 | 1:0 | 6:1 | 3:0 | 8:1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 28 | 7 | +21 | 12 | ||
2. | Šiaulių „Elnias“ | 0:4 | 5:1 | 5:0 | 2:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | 9 | +7 | 10 | ||
3. | Klaipėdos „Audra“ | 0:7 | 0:8 | 3:2 | 0:2 | -:+ | 2:4 | 2:1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 7 | 24 | -17 | 4 | ||
4. | Kauno „Kauno audiniai“ | 0:5 | 0:8 | 3:4 | 1:0 | 3:4 | 3:3 | 1:2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 11 | 26 | -15 | 3 | ||
5. | Utenos „Dinamo“ | -:+ | -:+ | 2:3 | 1:6 | -:+ | 4:7 | 4:3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 11 | 19 | -8 | 2 | ||
6. | Kybartų „Žalgiris“ | 1:8 | 0:7 | 2:5 | 0:7 | -:+ | 3:5 | 3:2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 9 | 34 | -25 | 2 | ||
7. | Kauno FSK | 2:9 | 0:7 | -:+ | 0:2 | 3:5 | 2:3 | 3:3 | 7 | 0 | 1 | 6 | 10 | 29 | -19 | 1 | ||
8. | Panevėžio „Žalgiris“ | -:+ | 0:9 | 0:3 | 1:1 | 2:9 | 1:4 | 4:6 | 7 | 0 | 1 | 6 | 8 | 32 | -24 | 1 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. |
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ukmergės „Žalgiris“ | 4:0 | 0:1 | 2:5 | 1:5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | 11 | -4 | 2 | |||||
2. | Tauragės „Žalgiris“ | -:+ | -:+ | -:+ | 2:1 | 0:3 | -:+ | 0:8 | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 12 | -10 | 2 | ||
3. | Vilniaus „Spartakas-2“ | 0:2 | 4:4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 1 | |||||||
4. | Marijampolės „Cukraus Fabrikas“ | -:+ | 1:4 | 3:3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1 | ||||||
5. | Plungės „Spartakas“ | 2:2 | 1:2 | 1:5 | 0:6 | -:+ | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 15 | -11 | 1 | ||||
6. | Kauno „Spartakas“ | 0:5 | 0:1 | -:+ | 0:4 | 0:3 | 2:2 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 15 | -13 | 1 | |||
7. | Vilniaus „Dinamo“ | |||||||||||||||||
8. | Kauno ASK | 0:1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | ||||||||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. |