Pareigos
I asistentas
Pareigos
RungtynėsTeisėjasDelegavo 
2005-11-12 12.00 „Gintra-Universitetas“-„TexTilitė“ 1 : 1 Saulius Karka (g. 1973 m.) Kaunas rodyti
1924-05-25 14.00 Lietuva-Šveicarija 0 : 9 František Cejnar Čekoslovakija rodyti
2009-03-28 21.45 Lietuva-Prancūzija 0 : 1 Hans Ten Hoove Olandija rodyti
2009-04-01 22.00 Prancūzija-Lietuva 1 : 0 Darren Cann Anglija rodyti
2009-04-04 16.00 „Sūduva“-„Banga“ 4 : 0 Arūnas Šeškus Palanga rodyti
2009-04-08 16.00 Kauno FBK-„Tauras“ 1 : 1 Artūras Pipiras (g. 1967 m.)   rodyti
2009-04-11 14.00 „Atletas“-„Ekranas“ 1 : 1 Artūras Pipiras (g. 1967 m.) Vilnius rodyti
2009-04-11 15.00 „Banga“-„Vėtra“ 0 : 5 Vytautas Šimkus (g. 1975 m.) Kaunas rodyti
2009-04-11 16.00 „Tauras“-„Sūduva“ 0 : 2 Dainius Bisigirskas Jonava rodyti
2009-04-11 16.00 Šiaulių FK-„Kruoja“ 2 : 1 Jurijus Paškovskis (g. 1971 m.) Vilnius rodyti
2009-04-22 17.00 Šilutės FK-„Sūduva“ 0 : 5 Vytautas Šimkus (g. 1975 m.) Kaunas rodyti
2009-04-26 18.00 „Sūduva“-„Kruoja“ 6 : 0 Viktoras Chileckis (1961-2012 m.) Kaunas rodyti
2009-04-22 17.30 „Tauras“-Kauno FBK 2 : 0 Arūnas Šeškus Palanga rodyti
2009-04-18 16.00 „Kruoja“-„Atletas“ 1 : 1 Mindaugas Urbutis (g. 1986 m.) Šiauliai rodyti
2009-04-18 16.00 „Sūduva“-Šiaulių FK 1 : 0 Tomas Lavrinavičius (g. 1969 m.) Klaipėda rodyti
2009-04-18 17.00 „Vėtra“-„Tauras“ 1 : 0 Vytis Snarskis Kaunas rodyti
2009-04-18 19.00 „Ekranas“-„Banga“ 1 : 0 Audrius Jagintavičius Klaipėda rodyti
2009-04-19 14.00 Klaipėdos FC-Šilutės FK 0 : 1 Mindaugas Jackus (g. 1987 m.) Šiauliai rodyti
2009-04-19 15.00 „Žalgiris“-Mažeikių FK 1 : 0 Sergejus Slyva (g. 1980 m.) Kaunas rodyti
2009-04-26 16.00 Šiaulių FK-„Vėtra“ 2 : 1 Dainius Bisigirskas Jonava rodyti
2009-04-26 16.00 „Tauras“-„Ekranas“ 0 : 1 Vytautas Šimkus (g. 1975 m.) Kaunas rodyti
2009-04-26 15.00 „Banga“-„Atletas“ 1 : 0 Darius Miklovas Palanga rodyti
2009-04-25 15.00 „Žalgiris“-Klaipėdos FC 2 : 0 Marius Ladauskas Jonava rodyti
2009-04-25 15.00 Šilutės FK-„Nevėžis“ 6 : 0 Donatas Rumšas Palanga rodyti
2009-04-25 15.00 „Alytis“-„Lietava“ 3 : 2 Stanislavas Sandulskis (g. 1991 m.) Kaunas rodyti
2009-04-24 18.30 „Juventa-99“-Šilutės SM 1 : 0 Saulius Makštelė Panevėžys rodyti
2009-04-24 18.30 „Bangelė“-„Minija“ 0 : 5 Vaidas Petkus (g. 1975 m.) Šilutė rodyti
2009-04-24 18.30 „Džiugas“-„Babrungas“ 3 : 2 Manfredas Lukjančukas (g. 1991 m.) Šiauliai rodyti
2009-04-25 14.00 „Venta“-„Akademija“ 1 : 0 Donatas Janužis (g. 1982 m.) Joniškis rodyti
2009-04-25 14.00 „Salantas“-„Sakuona-Klarksonas“ 3 : 4 Georgas Arakelianas (g. 1992 m.) Palanga rodyti
2009-04-26 11.45 „Interas-Neris“-„Hegelmann Litauen“ 9 : 2 Lukas Bartašiūnas   rodyti
2009-04-26 13.30 „United“-„Virpstas“ 6 : 0 Agnė Ratkevičiūtė (g. 1985 m.)   rodyti
2009-04-26 15.15 Kauno VDU-„Mituva“ 1 : 1 Agnė Ratkevičiūtė (g. 1985 m.)   rodyti
2009-04-26 17.00 „FTB-Flintas“-„Nevėžis“ 4 : 1 Andrius Žemaitis (g. 1987 m.)   rodyti
2009-04-29 18.30 „Interas-Neris“-„Interas“ 1 : 3 Agnė Ratkevičiūtė (g. 1985 m.)   rodyti
2009-04-29 19.00 „Oniksas“-„FTB-Flintas“ 1 : 2 Arūnas Dapkus   rodyti
2009-05-01 12.00 „Mituva“-„Futbolo bendruomenės klubas“ 2 : 0 Lina Kreišmonaitė   rodyti
2009-05-02 15.00 „Atletas“-„Tauras“ 0 : 3 Dainius Bisigirskas Jonava rodyti
2009-05-02 16.00 „Vėtra“-„Sūduva“ 0 : 0 Jurijus Lukjančukas (g. 1965 m.) Šiauliai rodyti
2009-05-02 11.45 „United“-„Viči“ 2 : 1 Vytis Snarskis   rodyti
2009-05-02 14.30 „Aleksotas“-„Triobet“ 4 : 2 Agnė Ratkevičiūtė (g. 1985 m.)   rodyti
2009-05-03 11.45 Kauno VST-„Danspin“ 4 : 1 Mantas Vaivada   rodyti
2009-05-02 10.00 „Virpstas“-Lampėdžių FK 0 : 10 Vytis Snarskis   rodyti
2009-05-16 15.00 „Tauras“-„Sūduva“ 0 : 1 Vytautas Šimkus (g. 1975 m.)   rodyti
2009-05-03 15.00 „Žalgiris“-„Nevėžis“ 0 : 2 Arūnas Dapkus Kaunas rodyti
2009-05-03 15.00 „Lietava“-Šilutės FK 2 : 6 Robertas Andriuškevičius (g. 1973 m.) Vilnius rodyti
2009-05-03 15.00 Klaipėdos FC-Mažeikių FK 0 : 1 Giedrius Kuzavas (g. 1990 m.) Plungė rodyti
2009-05-06 19.00 „Nevėžis“-Kauno VDU 2 : 3 Aurimas Mančas (g. 1985 m.)   rodyti
2009-05-06 19.00 „Interas-Neris“-„Futbolo bendruomenės klubas“ 3 : 1 Agnė Ratkevičiūtė (g. 1985 m.)   rodyti
2009-05-07 19.00 „Švaitas“-„Aleksotas“ 0 : 3 Audrius Jagintavičius   rodyti
2009-05-09 16.00 „Vėtra“-„Kruoja“ 6 : 1 Dainius Bisigirskas Jonava rodyti
2009-05-10 15.00 Mažeikių FK-„Nevėžis“ 1 : 0 Egidijus Amšėjus (g. 1990 m.) Šiauliai rodyti
2009-05-10 15.00 Šilutės FK-„Alytis“ 0 : 1 Agnė Ratkevičiūtė (g. 1985 m.) Kaunas rodyti
2009-05-09 16.00 „Tauras“-„Banga“ 0 : 0 Vytis Snarskis Kaunas rodyti
2009-05-09 16.00 „Sūduva“-„Ekranas“ 1 : 1 Jurijus Paškovskis (g. 1971 m.) Vilnius rodyti
2009-05-09 16.00 Šiaulių FK-„Atletas“ 0 : 1 Arūnas Šeškus Palanga rodyti
2009-05-08 18.00 „Triobet“-Lampėdžių FK 2 : 2 Algimantas Kontvainas   rodyti
2009-05-09 15.00 „Interas“-„Hegelmann Litauen“ 4 : 2 Mantas Vaivada   rodyti
2009-05-10 10.00 „Interas-Neris“-„FTB-Flintas“ 1 : 2 Tadas Maziliauskas (g. 1990 m.)   rodyti
2009-05-10 12.00 „Mituva“-Kauno VST 6 : 0 Audrius Statkevičius (g. 1985 m.)   rodyti
2009-05-10 12.00 „Danspin“-„Oniksas“ 0 : 2 Artūras Žemaila (g. 1986 m.)   rodyti
2009-05-10 15.00 „Žalgiris“-„Lietava“ 6 : 0 Vytenis Kazlauskas (g. 1987 m.) Kaunas rodyti
2009-05-17 15.00 „Banga“-Šiaulių FK 3 : 2 Artūras Pipiras (g. 1967 m.) Kaunas rodyti
2009-05-16 14.00 „Venta“-„Sakuona-Klarksonas“ 2 : 0 Aurimas Strolė (g. 1982 m.) Panevėžys rodyti
2009-05-17 13.00 „Rūdupis“-„Žalgiris“ 0 : 1 Vaidas Bernatonis (g. 1981 m.) Panevėžys rodyti
2009-05-15 19.00 „Atlantas“-„Bangelė“ 5 : 0 Arūnas Šeškus   rodyti
2009-05-16 15.00 Klaipėdos FC-„Nevėžis“ 1 : 1 Vaidas Petkus (g. 1975 m.) Šilutė rodyti
2009-05-17 15.00 „Lietava“-Mažeikių FK 2 : 5 Gintautas Žimaila (g. 1960 m.) Marijampolė rodyti
2009-05-17 15.00 „Alytis“-„Žalgiris“ 1 : 1 Sergejus Slyva (g. 1980 m.) Kaunas rodyti
2009-05-12 19.30 „Švaitas“-„Triobet“ 1 : 1 Andrius Žemaitis (g. 1987 m.)   rodyti
2009-05-13 20.30 „United“-Lampėdžių FK 5 : 3 Agnė Ratkevičiūtė (g. 1985 m.)   rodyti
2009-05-13 19.00 „Interas-Neris“-„Oniksas“ 3 : 1 Mantas Vaivada   rodyti
2009-05-15 20.00 „Hegelmann Litauen“-„Oniksas“ 2 : 2 Modestas Vancevičius   rodyti
2009-06-26 Naujųjų Verkių FK-Vilniaus REO 0 : 6 Algimantas Bagdonas (g. 1968 m.)   rodyti
2009-05-17 10.00 „Virpstas“-„Triobet“ 2 : 1 Vytenis Kazlauskas (g. 1987 m.)   rodyti
2009-05-17 11.45 „Interas“-„Danspin“ 2 : 4 Arvydas Makarevičius   rodyti
2009-05-17 13.00 Kauno VST-„FTB-Flintas“ 1 : 5 Robertas Bartašiūnas   rodyti
2009-05-20 19.00 „Interas-Neris“-Kauno VST 0 : 3 Saulius Karka (g. 1973 m.)   rodyti
2009-05-20 19.00 Kauno VDU-„Futbolo bendruomenės klubas“ 5 : 0 Mantas Vaivada   rodyti
2009-05-23 16.00 „Kruoja“-„Tauras“ 2 : 2 Tomas Lavrinavičius (g. 1969 m.) Klaipėda rodyti
2009-05-23 16.00 „Atletas“-„Sūduva“ 2 : 7 Jurijus Lukjančukas (g. 1965 m.) Šiauliai rodyti
2009-05-23 19.00 „Ekranas“-„Vėtra“ 2 : 3 Arūnas Šeškus Palanga rodyti
2009-05-24 15.00 Klaipėdos FC-„Lietava“ 2 : 0 Jurijus Lukjančukas (g. 1965 m.) Šiauliai rodyti
2009-05-24 15.00 „Alytis“-Mažeikių FK 1 : 2 Dainius Greviškis (g. 1987 m.) Vilnius rodyti
2009-05-24 15.00 „Žalgiris“-Šilutės FK 0 : 0 Vytis Snarskis Kaunas rodyti
2009-05-24 17.00 „Baltai“-„Rūdupis“ 2 : 3 Sergejus Melnikovas (g. 1984 m.)   rodyti
2009-05-21 19.00 „Švaitas“-„United“ 0 : 0 Agnė Ratkevičiūtė (g. 1985 m.)   rodyti
2009-06-29 18.30 „Granitas“-„Orša“ 5 : 2 Kirilas Sidorovas (g. 1990 m.)   rodyti
2009-05-24 10.00 „United“-„Triobet“ 4 : 1 Vytenis Kazlauskas (g. 1987 m.)   rodyti
2009-05-24 11.45 „Triobet“-„Virpstas“ 8 : 2 Vitalijus Kazlauskas   rodyti
2009-05-24 12.00 „Danspin“-„FTB-Flintas“ 0 : 1 Andrius Žemaitis (g. 1987 m.)   rodyti
2009-05-26 18.30 „Kruoja“-„Ekranas“ 2 : 2 Tomas Lavrinavičius (g. 1969 m.) Klaipėda rodyti
2009-05-26 18.00 „Atletas“-„Vėtra“ 0 : 2 Dainius Bisigirskas Jonava rodyti
2009-05-26 18.30 „Banga“-„Sūduva“ 0 : 0 Vytis Snarskis Kaunas rodyti
2009-05-26 18.30 „Tauras“-Šiaulių FK 1 : 0 Artūras Pipiras (g. 1967 m.) Vilnius rodyti
2009-05-26 19.30 „Hegelmann Litauen“-„Futbolo bendruomenės klubas“ 0 : 2 Lina Kreišmonaitė   rodyti
2009-05-30 15.00 Šilutės FK-Mažeikių FK 2 : 1 Arūnas Šeškus Palanga rodyti
2009-05-31 15.00 „Alytis“-Klaipėdos FC 1 : 0 Algimantas Bagdonas (g. 1968 m.) Vilnius rodyti
2009-05-27 19.00 „Interas“-Kauno VDU 1 : 1 Arvydas Makarevičius   rodyti
2009-07-11 14.00 „Salantas“-Šilutės SM 1 : 8 Tomas Lavrinavičius (g. 1969 m.) Klaipėda rodyti