Pavadinimas
Minsko „Dinamo“ (nuo 1963 m.) vyrų komanda
Organizacija
Minsko FK „Dinamo“
Rūšis
vyrų
Suburta
1963 m.
Ankstesni pavadinimai
1927-1954 m. Minsko „Dinamo“
1954-1959 m. Minsko „Spartak“
1960-1962 m. Minsko „Belarus'“
nuo 1963 m. Minsko „Dinamo“
Pasiekimai čempionatuose
SezonasVaržybosLygmuoUžimta vietaPergalėsLygiosiosPralaim.ĮmuštaPraleistaTaškai 
1960 m. TSRS A klasės 2 pogrupis 1 6 9 4 7 24 27 22 rodyti
1948 m. TSRS I grupė 1 12 5 8 13 38 62 18 rodyti
1951 m. TSRS B klasė 2 2 21 7 6 57 30 49 rodyti
1956 m. TSRS B klasės 1 zona 2 1 18 11 5 45 26 47 rodyti
1958 m. TSRS B klasės 3 zona 2 2 18 5 7 56 25 41 rodyti
Kitos varžybos
SezonasVaržybosLygmuoUžimta vietaPergalėsLygiosiosPralaim.ĮmuštaPraleistaTaškai 
1980 m. TSRS taurės 5 zona   2 3 1 1 10 1 7 rodyti
1982 m. TSRS taurės 1 zona   1 4 1 0 18 5 9 rodyti
1993-1994 m. Baltijos lygos B grupė   4 0 1 1 1 2 1 rodyti
Komandos žaidėjai
ŽaidėjasKomandaPozicijaNuoIšėjoPaskolintas išRungtynėsĮvarčiai Veiksmai
Juzefas Jurgelevičius (1947-2009 m.) Minsko „Dinamo“ (nuo 1963 m.) vyrų komanda   1971 m. 1972 m.       rodyti
Liudas Rumbutis (g. 1955 m.) Minsko „Dinamo“ (nuo 1963 m.) vyrų komanda Saugas 1976 m. 1986 m.       rodyti
Audrius Žuta (g. 1969 m.) Minsko „Dinamo“ (nuo 1963 m.) vyrų komanda   1991 m. 1993 m.       rodyti
Visos rungtynės
VaržybosKadaŠeimininkaiSvečių komandaRezultatasTurasMiestasOrai Veiksmai
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Kalinino MVO Minsko „Dinamo“ 1 : 0       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Minsko „Dinamo“ Maskvos „Lokomotiv“ 2 : 0       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Minsko „Dinamo“ Baku „Neftianik“ 2 : 2       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Minsko „Dinamo“ Staliningrado „Torpedo“ 2 : 1       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Minsko „Dinamo“ Charkovo „Lokomotiv“ 1 : 1       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Minsko „Dinamo“ Vilniaus „Spartakas“ 1 : 2       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Minsko „Dinamo“ Jerevano „Dinamo“ 1 : 0       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Minsko „Dinamo“ Užhorodo „Spartak“ 2 : 0       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Minsko „Dinamo“ Kišiniovo „Burevestnik“ 1 : 0       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Minsko „Dinamo“ Ivanovo „Krasnoye Znamya“ 1 : 0       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Minsko „Dinamo“ Petrozavodsko „Krasnaja zvezda“ 2 : 1       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Minsko „Dinamo“ Taškento DO 4 : 2       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Minsko „Dinamo“ Talino „Kalev“ 3 : 1       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Minsko „Dinamo“ Stalinabado „Dinamo“ 4 : 1       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Minsko „Dinamo“ Frunzės „Trudovye Rezervy“ 3 : 1       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Minsko „Dinamo“ Almatos „Dinamo“ 4 : 1       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Minsko „Dinamo“ Ašchabado „Spartak“ 3 : 1       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Ašchabado „Spartak“ Minsko „Dinamo“ 0 : 2       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Almatos „Dinamo“ Minsko „Dinamo“ 0 : 4       rodyti
1951 m. - 2 lygmuo (TSRS B klasė) 1951 m. Frunzės „Trudovye Rezervy“ Minsko „Dinamo“ 1 : 1       rodyti