Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Pabradės „Intersurgical SŽK-Tera“   0:1
0:2
4:2
1:1
1:3
4:0
4:2
6:1
1:1
4:1
2:0
1:0
3:0
6:1
3:4
3:2
3:0
6:1
5:0
3:1
2:1
15:0
22 16 2 4 77 24 +53 50 browse
2. Vilniaus „Nerealas“ 1:0
2:0
  0:1
1:2
1:0
1:1
3:1
1:0
2:2
3:1
1:1
1:3
1:1
3:0
2:0
5:2
2:1
2:1
4:1
5:1
1:0
3:0
22 15 4 3 45 19 +26 49 browse
3. Vilniaus FK „Medžiai“ 2:4
1:1
1:0
2:1
  1:1
0:1
4:2
2:2
1:0
1:2
1:2
2:0
4:1
5:1
4:1
7:2
1:3
4:1
1:0
6:2
14:0
8:1
22 14 3 5 72 28 +44 45 browse
4. Širvintų FK 3:1
0:4
0:1
1:1
1:1
1:0
  0:0
1:3
1:0
2:2
0:3
5:4
1:1
9:1
4:3
8:3
1:0
5:1
1:0
1:1
2:0
5:1
22 12 6 4 52 31 +21 42 browse
5. Vilniaus „Advoco“ 2:4
1:6
1:3
0:1
2:4
2:2
0:0
3:1
  4:0
1:2
2:3
1:2
6:2
8:2
2:0
8:1
6:3
4:1
5:3
0:2
5:1
3:1
22 11 2 9 66 44 +22 35 browse
6. Lentvario FK 1:1
1:4
2:2
1:3
0:1
2:1
0:1
2:2
0:4
2:1
  3:1
6:4
2:1
3:5
5:2
2:2
4:0
3:5
0:5
1:3
3:2
7:3
22 9 4 9 50 53 -3 31 browse
7. Salininkų FK 0:2
0:1
1:1
3:1
2:1
0:2
3:0
4:5
3:2
2:1
1:3
4:6
  3:1
0:1
6:1
2:3
0:1
4:0
1:2
4:4
3:1
3:3
22 9 3 10 49 42 +7 30 browse
8. Nemenčinės SK 0:3
1:6
1:1
0:3
1:4
1:5
1:1
1:9
2:6
2:8
1:2
5:3
1:3
1:0
  3:2
5:3
3:0
0:5
5:0
5:0
1:1
3:0
22 8 3 11 43 65 -22 27 browse
9. Šalčininkėlių „Visinčia“ 4:3
2:3
0:2
2:5
1:4
2:7
3:4
3:8
0:2
1:8
2:5
2:2
1:6
3:2
2:3
3:5
  5:0
1:3
4:3
3:2
2:1
3:0
22 7 1 14 49 78 -29 22 browse
10. Vilniaus „Viesulas“ 0:3
1:6
1:2
1:2
3:1
1:4
0:1
1:5
3:6
1:4
0:4
5:3
1:0
0:4
0:3
5:0
0:5
3:1
  4:2
2:3
2:2
4:1
22 7 1 14 38 62 -24 22 browse
11. Mostiškių FK 0:5
1:3
1:4
1:5
0:1
2:6
0:1
1:1
3:5
2:0
5:0
3:1
2:1
4:4
0:5
0:5
3:4
2:3
2:4
3:2
  2:2
3:0
22 6 3 13 40 62 -22 21 browse
12. Vilniaus „Žaibai“ 1:2
0:15
0:1
0:3
0:14
1:8
0:2
1:5
1:5
1:3
2:3
3:7
1:3
3:3
1:1
0:3
1:2
0:3
2:2
1:4
2:2
0:3
  22 0 4 18 21 94 -73 4 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Elektrėnų „Versmė“   4:1
3:0
0:1
6:0
1:1
3:0
4:2
8:0
6:1
11:0
6:0
1:1
2:0
5:1
9:1
7:2
6:0
4:1
5:0
5:1
10:1
3:0
22 19 2 1 109 14 +95 59 browse
2. Vilniaus AFK 1:4
0:3
  3:1
3:1
2:2
7:1
8:0
2:0
2:1
4:0
1:0
4:0
6:2
1:1
5:1
5:2
6:1
3:2
8:0
2:0
1:0
1:0
22 18 2 2 75 22 +53 56 browse
3. Vilniaus „Imperialas“ 1:0
0:6
1:3
1:3
  2:2
3:1
4:1
4:0
3:0
6:2
9:0
3:0
3:2
2:0
2:2
3:1
2:1
2:1
4:1
5:3
8:3
8:0
22 17 2 3 76 32 +44 53 browse
4. Valčiūnų FK 1:1
0:3
2:2
1:7
2:2
1:3
  2:0
1:0
2:0
5:0
1:3
2:1
6:4
5:0
7:2
1:4
5:0
3:1
1:1
4:0
5:0
4:2
22 13 4 5 61 36 +25 43 browse
5. Vilniaus „Katastrofa“ 2:4
0:8
0:8
0:2
1:4
0:4
0:2
0:1
  1:1
1:3
2:3
4:1
3:2
2:0
2:2
2:0
1:1
6:2
1:1
3:2
4:0
4:0
22 8 4 10 39 51 -12 28 browse
6. Vilniaus „Trivartis“ 1:6
0:11
1:2
0:4
0:3
2:6
0:2
0:5
1:1
3:1
  3:2
3:2
0:2
1:0
2:4
2:1
3:1
1:1
1:2
3:1
3:1
0:0
22 8 3 11 30 58 -28 27 browse
7. Vilniaus „Stickers“ 0:6
1:1
0:1
0:4
0:9
0:3
3:1
1:2
3:2
1:4
2:3
2:3
  0:2
1:1
3:0
5:2
1:0
0:2
1:3
2:0
3:2
1:0
22 8 2 12 30 51 -21 26 browse
8. Vilniaus „Ozo tapyrai“ 0:2
1:5
2:6
1:1
2:3
0:2
4:6
0:5
2:3
0:2
2:0
0:1
2:0
1:1
  2:1
2:1
1:0
0:1
2:2
2:1
2:2
3:3
22 6 5 11 31 48 -17 23 browse
9. Vilniaus „Tėvynės Sąjunga“ 1:9
2:7
1:5
2:5
2:2
1:3
2:7
4:1
2:2
0:2
4:2
1:2
0:3
2:5
1:2
1:2
  2:2
4:3
1:6
3:2
2:1
4:0
22 6 3 13 42 73 -31 21 browse
10. Vilniaus KFMK „Geležinis Vilkas“ 0:6
1:4
1:6
2:3
1:2
1:2
0:5
1:3
1:1
2:6
1:3
1:1
0:1
2:0
0:1
1:0
2:2
3:4
  3:2
4:2
1:2
5:1
22 5 3 14 33 57 -24 18 browse
11. Vilniaus „Futboliukas“ 0:5
1:5
0:8
0:2
1:4
3:5
1:1
0:4
1:1
2:3
2:1
1:3
3:1
0:2
2:2
1:2
6:1
2:3
2:3
2:4
  0:0
1:0
22 4 4 14 31 60 -29 16 browse
12. Vilniaus FK „Orionas“ 1:10
0:3
0:1
0:1
3:8
0:8
0:5
2:4
0:4
0:4
1:3
0:0
2:3
0:1
2:2
3:3
1:2
0:4
2:1
1:5
0:0
0:1
  22 1 4 17 18 73 -55 7 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Trakų VJFK   2:0
1:1
4:0
1:0
5:0
4:1
2:1
4:1
6:2
4:1
2:0
7:0
3:0
8:2
3:0
3:1
2:1
3:1
4:1
3:0
2:1
3:0
22 21 1 0 76 14 +62 64 browse
2. Vilniaus „Granitas-2“ 0:2
1:1
  2:1
3:1
5:1
8:0
3:1
1:0
1:0
3:1
1:0
8:2
7:2
4:1
3:3
9:1
1:0
3:1
1:4
3:0
3:1
6:1
22 18 2 2 76 24 +52 56 browse
3. Vilniaus „Futbolo Broliai“ 0:4
0:1
1:2
1:3
  1:1
3:1
3:3
1:1
3:1
1:0
1:1
4:0
7:2
6:0
3:2
6:2
2:0
3:0
3:2
7:0
3:0
5:0
22 14 4 4 64 26 +38 46 browse
4. Vilniaus „Olandai“ 0:5
1:4
1:5
0:8
1:1
1:3
  2:1
3:0
3:0
0:6
1:1
6:0
6:3
0:0
6:1
1:0
3:1
4:1
3:3
3:0
2:0
5:1
22 12 4 6 52 44 +8 40 browse
5. Pagirių FK 1:2
1:4
1:3
0:1
3:3
1:1
1:2
0:3
  2:0
1:0
1:1
3:2
6:2
5:1
6:0
3:1
0:0
2:4
6:1
3:0
4:1
7:1
22 11 4 7 57 33 +24 37 browse
6. Vilniaus „Liberalų Sąjūdis-Renne“ 2:6
1:4
0:1
1:3
1:3
0:1
0:3
6:0
0:2
0:1
  0:3
1:0
1:0
4:0
2:2
0:3
0:0
2:1
2:0
7:0
5:1
2:1
22 9 2 11 37 35 +2 29 browse
7. Vilniaus „Vova“ 0:2
0:7
0:1
2:8
1:1
0:4
1:1
0:6
1:1
2:3
3:0
0:1
  1:3
2:2
1:1
0:1
2:1
4:2
3:0
3:0
6:1
3:2
22 7 5 10 35 48 -13 26 browse
8. Vilniaus „AMSTAFF“ 0:3
2:8
2:7
1:4
2:7
0:6
3:6
0:0
2:6
1:5
0:1
0:4
3:1
2:2
  2:2
3:1
3:2
2:6
4:0
3:0
5:1
2:3
22 6 3 13 42 75 -33 21 browse
9. Vilniaus „Pietų IV“ 0:3
1:3
3:3
1:9
2:3
2:6
1:6
0:1
0:6
1:3
2:2
3:0
1:1
1:0
2:2
1:3
  3:3
2:1
0:9
3:0
1:3
5:3
22 5 5 12 35 70 -35 20 browse
10. Vilniaus „Reaktyvas“ 1:2
1:3
0:1
1:3
0:2
0:3
1:3
1:4
0:0
4:2
0:0
1:2
1:2
2:4
2:3
6:2
3:3
1:2
  0:0
3:0
5:0
1:0
22 5 4 13 34 41 -7 19 browse
11. Baltosios Vokės FK 1:4
0:3
4:1
0:3
2:3
0:7
3:3
0:3
1:6
0:3
0:2
0:7
0:3
0:3
0:4
0:3
9:0
0:3
0:0
0:3
  3:1
0:3
22 3 2 17 23 68 -45 11 browse
12. Pabradės SŽK-2 1:2
0:3
1:3
1:6
0:3
0:5
0:2
1:5
1:4
1:7
1:5
1:2
1:6
2:3
1:5
3:2
3:1
3:5
0:5
0:1
1:3
3:0
  22 3 0 19 25 78 -53 9 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Skaidiškių FK   2:3
4:3
5:4
2:1
3:1
6:3
3:1
7:2
4:1
5:1
3:3
2:1
9:4
2:1
12:2
5:0
1:0
5:0
6:1
6:0
0:0
10:1
22 19 2 1 102 33 +69 59 browse
2. Rudiškių „Vėtra“ 3:2
3:4
  7:3
0:2
4:1
2:1
2:0
5:4
5:3
5:4
2:3
8:4
6:1
4:5
0:0
3:0
6:0
4:0
6:0
5:3
2:0
6:0
22 17 1 4 88 40 +48 52 browse
3. Vilniaus „Top Kickers“ 4:5
1:2
3:7
2:0
  1:0
0:4
0:3
3:1
3:3
4:2
5:3
4:4
4:2
6:2
2:3
9:1
1:1
0:1
3:1
3:2
4:3
3:2
22 12 3 7 65 52 +13 39 browse
4. Vilniaus FK „Medžiai-2“ 1:3
3:6
1:4
1:2
0:1
4:0
  2:5
2:2
1:2
2:0
1:1
3:2
1:3
2:0
2:0
1:2
2:0
4:1
2:0
2:1
7:1
3:1
22 11 2 9 47 37 +10 35 browse
5. Kalvelių „Ave.Ko.-2“ 1:3
2:7
0:2
4:5
3:0
1:3
5:2
2:2
  3:0
3:1
2:3
1:4
4:0
2:2
5:1
6:1
1:1
6:3
4:3
4:5
1:1
4:2
22 10 4 8 64 51 +13 34 browse
6. Vilniaus „Arpas“ 1:4
1:5
3:5
4:5
3:3
2:4
2:1
0:2
0:3
1:3
  4:3
4:1
1:1
2:1
5:1
1:2
2:2
5:1
2:2
3:3
4:1
4:2
22 8 5 9 54 55 -1 29 browse
7. Vilniaus „Viesulas-2“ 3:3
1:2
3:2
4:8
3:5
4:4
1:1
2:3
3:2
4:1
3:4
1:4
  5:1
1:3
3:3
3:1
1:1
0:3
4:1
1:2
4:1
2:1
22 8 5 9 56 56 0 29 browse
8. Nemenčinės „ADS AUTO“ 4:9
1:2
1:6
5:4
2:4
2:6
3:1
0:2
0:4
2:2
1:1
1:2
1:5
3:1
  2:0
2:1
2:1
0:1
2:3
2:3
2:2
3:0
22 7 3 12 41 60 -19 24 browse
9. Vilniaus PILK 2:12
0:5
0:0
0:3
3:2
1:9
0:2
2:1
1:5
1:6
1:5
2:1
3:3
1:3
0:2
1:2
  1:1
5:1
5:1
2:2
0:0
3:1
22 6 5 11 34 67 -33 23 browse
10. Vilniaus „Pressas“ 0:1
0:5
0:6
0:4
1:1
1:0
0:2
1:4
1:1
3:6
2:2
1:5
1:1
3:0
1:2
1:0
1:1
1:5
  3:2
0:0
1:1
2:1
22 5 7 10 24 50 -26 22 browse
11. Vilniaus „Euforija-GV“ 1:6
0:6
0:6
3:5
1:3
2:3
0:2
1:2
3:4
5:4
2:2
3:3
1:4
2:1
3:2
3:2
1:5
2:2
2:3
0:0
  1:2
2:2
22 4 5 13 38 69 -31 17 browse
12. Vilniaus „Setas“ 0:0
1:10
0:2
0:6
3:4
2:3
1:7
1:3
1:1
2:4
1:4
2:4
1:4
1:2
2:2
0:3
0:0
1:3
1:1
1:2
2:1
2:2
  22 1 6 15 25 68 -43 9 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Rezultatyviausi žaidėjai
Žaidėjas Įvarčiai
J. Dranginis Versmė 44
A. Petrusevičius Vėtra 27
J. Dičkovskij Skaidiškių FK 26
V. Sluchov Imperialas 22
E. Nasutavičius VJFK 22
T. Mikalauskas ZYBAJAZZ 21
P. Šarynskis Salininkų FK 21
M. Broga Versmė 20
V. Podberezskij Baltosios Vokės FK, Pagirių FK 20
M. Daukša Vėtra 19
Daugiausiai geltonų kortelių
Žaidėjas Įvarčiai
A. Kmitas Širvinta 10
A. Jegorovas Euforija 7
V. Baranauskas Stickers 7
G. Viktoravičius Nerealas 7
A. Mikaila Katastrofa 7
Varžybų etapai
PavadinimasVaržybosPradžiaPabaigaDalyviųVeiksmai
2016 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A Divizionas) SFL 2016 m. balandžio 24 d. 2016 m. spalio 30 d. 12
2016 m. - 6 lygmuo (SFL Ergo B Divizionas) SFL 2016 m. balandžio 24 d. 2016 m. spalio 31 d. 12
2016 m. - 7 lygmuo (SFL Ergo C Divizionas) SFL 2016 m. balandžio 24 d. 2016 m. spalio 31 d. 12
2016 m. - 8 lygmuo (SFL Ergo D Divizionas) SFL 2016 m. balandžio 24 d. 2016 m. spalio 31 d. 12