Toggle navigation
LFE
Pradžia
Šiandien
Istorija
Statistika
Redaktoriams
Totalizatorius
Apie mus
Prisijungti
2016 m. LFF II lygos Vakarų zona (tvarkaraštis)
2016 m. balandžio 30 d. 12.00 val.
Telšių „Džiugas-B“
2 : 1
Naujosios Akmenės „Cementas“
2016 m. balandžio 30 d. 15.00 val.
Biržų „Širvėna“
1 : 3
Radviliškio ŠSPC
2016 m. balandžio 30 d. 15.00 val.
Pakruojo FC
2 : 2
Klaipėdos „Atlantas-2“
2016 m. balandžio 30 d. 17.00 val.
Gargždų FK „Ąžuolas-Taškas“
3 : 0
Plungės „Babrungas“
2016 m. balandžio 30 d. 18.00 val.
Klaipėdos „Koralas“
3 : 0
Šiaulių „Juventa“
2016 m. gegužės 6 d.
Šiaulių „Juventa“
3 : 3
Telšių „Džiugas-B“
2016 m. gegužės 7 d. 13.00 val.
Naujosios Akmenės „Cementas“
3 : 1
Gargždų FK „Ąžuolas-Taškas“
2016 m. gegužės 7 d. 15.00 val.
Biržų „Širvėna“
0 : 3
Pakruojo FC
2016 m. gegužės 8 d. 14.00 val.
Radviliškio ŠSPC
0 : 3
Plungės „Babrungas“
2016 m. gegužės 8 d. 20.00 val.
Klaipėdos „Atlantas-2“
1 : 1
Klaipėdos „Koralas“
2016 m. gegužės 12 d. 19.00 val.
Pakruojo miesto stadionas
Pakruojo FC
7 : 0
Radviliškio ŠSPC
2016 m. gegužės 14 d. 15.00 val.
Plungės centrinis miesto stadionas
Plungės „Babrungas“
1 : 1
Naujosios Akmenės „Cementas“
2016 m. gegužės 15 d. 14.00 val.
Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštė
Klaipėdos „Koralas“
1 : 2
Biržų „Širvėna“
2016 m. gegužės 18 d. 19.00 val.
Telšių dirbtinės dangos stadionas
Telšių „Džiugas-B“
0 : 3
Klaipėdos „Atlantas-2“
2016 m. gegužės 21 d. 15.00 val.
Radviliškio centrinis miesto stadionas
Radviliškio ŠSPC
2 : 3
Naujosios Akmenės „Cementas“
2016 m. gegužės 21 d. 15.00 val.
Pakruojo miesto stadionas
Pakruojo FC
4 : 0
Klaipėdos „Koralas“
2016 m. gegužės 21 d. 15.00 val.
Šiaulių „Gytarių“ dirbtinės dangos aikštė
Šiaulių „Juventa“
2 : 2
Plungės „Babrungas“
2016 m. gegužės 22 d. 12.00 val.
Biržų centrinis stadionas
Biržų „Širvėna“
2 : 2
Telšių „Džiugas-B“
2016 m. gegužės 22 d. 17.00 val.
Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštė
Klaipėdos „Atlantas-2“
7 : 0
Gargždų FK „Ąžuolas-Taškas“
2016 m. gegužės 28 d. 15.00 val.
Telšių dirbtinės dangos stadionas
Telšių „Džiugas-B“
2 : 3
Pakruojo FC
2016 m. gegužės 28 d. 15.00 val.
Naujosios Akmenės aikštė
Naujosios Akmenės „Cementas“
2 : 2
Šiaulių „Juventa“
2016 m. gegužės 29 d. 11.00 val.
Gargždų miesto stadionas
Gargždų FK „Ąžuolas-Taškas“
3 : 1
Biržų „Širvėna“
2016 m. gegužės 29 d. 15.00 val.
Radviliškio centrinis miesto stadionas
Radviliškio ŠSPC
3 : 8
Klaipėdos „Koralas“
2016 m. birželio 4 d. 15.00 val.
Radviliškio centrinis miesto stadionas
Radviliškio ŠSPC
6 : 2
Šiaulių „Juventa“
2016 m. birželio 4 d. 15.00 val.
Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštė
Klaipėdos „Atlantas-2“
4 : 2
Naujosios Akmenės „Cementas“
2016 m. birželio 4 d. 15.00 val.
Pakruojo miesto stadionas
Pakruojo FC
3 : 1
Gargždų FK „Ąžuolas-Taškas“
2016 m. birželio 5 d. 13.00 val.
Biržų centrinis stadionas
Biržų „Širvėna“
3 : 2
Plungės „Babrungas“
2016 m. birželio 5 d. 18.00 val.
Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštė
Klaipėdos „Koralas“
4 : 0
Telšių „Džiugas-B“
2016 m. birželio 9 d. 20.00 val.
Gargždų miesto stadionas
Gargždų FK „Ąžuolas-Taškas“
1 : 3
Klaipėdos „Koralas“
2016 m. birželio 10 d. 19.30 val.
Šiaulių „Juventos-99“ stadionas
Šiaulių „Juventa“
4 : 0
Klaipėdos „Atlantas-2“
2016 m. birželio 11 d. 12.00 val.
Naujosios Akmenės aikštė
Naujosios Akmenės „Cementas“
1 : 1
Biržų „Širvėna“
2016 m. birželio 11 d. 15.00 val.
Plungės centrinis miesto stadionas
Plungės „Babrungas“
3 : 8
Pakruojo FC
2016 m. birželio 14 d. 20.00 val.
Biržų centrinis stadionas
Biržų „Širvėna“
6 : 0
Šiaulių „Juventa“
2016 m. birželio 18 d. 15.00 val.
Radviliškio centrinis miesto stadionas
Radviliškio ŠSPC
4 : 2
Klaipėdos „Atlantas-2“
2016 m. birželio 18 d. 15.00 val.
Pakruojo miesto stadionas
Pakruojo FC
2 : 1
Naujosios Akmenės „Cementas“
2016 m. birželio 19 d. 12.00 val.
Telšių dirbtinės dangos stadionas
Telšių „Džiugas-B“
2 : 3
Gargždų FK „Ąžuolas-Taškas“
2016 m. birželio 22 d. 19.30 val.
Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštė
Klaipėdos „Koralas“
3 : 1
Plungės „Babrungas“
2016 m. birželio 25 d. 15.00 val.
Šiaulių „Juventos-99“ stadionas
Šiaulių „Juventa“
1 : 10
Pakruojo FC
2016 m. birželio 25 d. 15.00 val.
Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštė
Klaipėdos „Atlantas-2“
0 : 4
Biržų „Širvėna“
2016 m. birželio 25 d. 15.00 val.
Naujosios Akmenės aikštė
Naujosios Akmenės „Cementas“
0 : 7
Klaipėdos „Koralas“
2016 m. birželio 26 d. 13.00 val.
Plungės centrinis miesto stadionas
Plungės „Babrungas“
3 : 1
Telšių „Džiugas-B“
2016 m. birželio 27 d. 20.30 val.
Gargždų miesto stadionas
Gargždų FK „Ąžuolas-Taškas“
3 : 2
Radviliškio ŠSPC
2016 m. birželio 29 d. 19.00 val.
Plungės centrinis miesto stadionas
Plungės „Babrungas“
6 : 1
Klaipėdos „Atlantas-2“
2016 m. birželio 30 d. 20.30 val.
Gargždų miesto stadionas
Gargždų FK „Ąžuolas-Taškas“
5 : 4
Šiaulių „Juventa“
2016 m. rugpjūčio 4 d.
Radviliškio ŠSPC
2 : 1
Biržų „Širvėna“
2016 m. rugpjūčio 5 d.
Plungės „Babrungas“
3 : 0
Gargždų FK „Ąžuolas-Taškas“
2016 m. rugpjūčio 6 d.
Naujosios Akmenės „Cementas“
3 : 0
Telšių „Džiugas-B“
2016 m. rugpjūčio 7 d.
Klaipėdos „Atlantas-2“
1 : 2
Pakruojo FC
2016 m. rugpjūčio 7 d.
Šiaulių „Juventa“
2 : 2
Klaipėdos „Koralas“
2016 m. rugpjūčio 10 d.
Gargždų FK „Ąžuolas-Taškas“
2 : 0
Naujosios Akmenės „Cementas“
2016 m. rugpjūčio 13 d. 11.00 val.
Telšių dirbtinės dangos stadionas
Telšių „Džiugas-B“
0 : 1
Šiaulių „Juventa“
2016 m. rugpjūčio 13 d. 15.00 val.
Plungės centrinis miesto stadionas
Plungės „Babrungas“
5 : 0
Radviliškio ŠSPC
2016 m. rugpjūčio 13 d. 15.00 val.
Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštė
Klaipėdos „Koralas“
10 : 0
Klaipėdos „Atlantas-2“
2016 m. rugpjūčio 15 d. 14.00 val.
Naujosios Akmenės aikštė
Naujosios Akmenės „Cementas“
4 : 2
Plungės „Babrungas“
2016 m. rugpjūčio 20 d. 13.00 val.
Šiaulių „Juventos-99“ stadionas
Šiaulių „Juventa“
2 : 4
Gargždų FK „Ąžuolas-Taškas“
2016 m. rugpjūčio 20 d. 15.00 val.
Biržų centrinis stadionas
Biržų „Širvėna“
1 : 2
Klaipėdos „Koralas“
2016 m. rugpjūčio 21 d. 15.00 val.
Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštė
Klaipėdos „Atlantas-2“
9 : 2
Telšių „Džiugas-B“
2016 m. rugpjūčio 23 d. 19.00 val.
Radviliškio centrinis miesto stadionas
Radviliškio ŠSPC
1 : 3
Pakruojo FC
2016 m. rugpjūčio 27 d.
Naujosios Akmenės „Cementas“
4 : 1
Radviliškio ŠSPC
2016 m. rugpjūčio 27 d.
Klaipėdos „Koralas“
1 : 1
Pakruojo FC
2016 m. rugpjūčio 27 d.
Telšių „Džiugas-B“
3 : 3
Biržų „Širvėna“
2016 m. rugpjūčio 28 d.
Gargždų FK „Ąžuolas-Taškas“
3 : 1
Klaipėdos „Atlantas-2“
2016 m. rugpjūčio 29 d.
Plungės „Babrungas“
4 : 2
Šiaulių „Juventa“
2016 m. rugsėjo 2 d.
Šiaulių „Juventa“
1 : 0
Naujosios Akmenės „Cementas“
2016 m. rugsėjo 3 d.
Biržų „Širvėna“
0 : 2
Gargždų FK „Ąžuolas-Taškas“
2016 m. rugsėjo 3 d.
Pakruojo FC
2 : 1
Telšių „Džiugas-B“
2016 m. rugsėjo 9 d.
Naujosios Akmenės „Cementas“
3 : 0
Klaipėdos „Atlantas-2“
2016 m. rugsėjo 10 d.
Plungės „Babrungas“
3 : 0
Biržų „Širvėna“
2016 m. rugsėjo 10 d.
Gargždų FK „Ąžuolas-Taškas“
1 : 2
Pakruojo FC
2016 m. rugsėjo 10 d.
Šiaulių „Juventa“
4 : 2
Radviliškio ŠSPC
2016 m. rugsėjo 11 d.
Telšių „Džiugas-B“
3 : 4
Klaipėdos „Koralas“
2016 m. rugsėjo 15 d.
Radviliškio ŠSPC
4 : 9
Telšių „Džiugas-B“
2016 m. rugsėjo 16 d.
Klaipėdos „Atlantas-2“
1 : 1
Šiaulių „Juventa“
2016 m. rugsėjo 17 d.
Biržų „Širvėna“
2 : 3
Naujosios Akmenės „Cementas“
2016 m. rugsėjo 17 d.
Klaipėdos „Koralas“
1 : 1
Gargždų FK „Ąžuolas-Taškas“
2016 m. rugsėjo 17 d.
Pakruojo FC
7 : 1
Plungės „Babrungas“
2016 m. rugsėjo 18 d. 15.00 val.
Telšių dirbtinės dangos stadionas
Telšių „Džiugas-B“
12 : 0
Radviliškio ŠSPC
2016 m. rugsėjo 23 d.
Gargždų FK „Ąžuolas-Taškas“
5 : 2
Telšių „Džiugas-B“
2016 m. rugsėjo 24 d.
Šiaulių „Juventa“
5 : 1
Biržų „Širvėna“
2016 m. rugsėjo 24 d.
Plungės „Babrungas“
2 : 0
Klaipėdos „Koralas“
2016 m. rugsėjo 24 d.
Naujosios Akmenės „Cementas“
1 : 3
Pakruojo FC
2016 m. rugsėjo 26 d.
Klaipėdos „Atlantas-2“
0 : 3
Radviliškio ŠSPC
2016 m. rugsėjo 27 d.
Klaipėdos „Koralas“
3 : 0
Radviliškio ŠSPC
2016 m. rugsėjo 28 d. 17.45 val.
Pakruojo miesto stadionas
Pakruojo FC
2 : 0
Biržų „Širvėna“
2016 m. rugsėjo 30 d.
Klaipėdos „Atlantas-2“
0 : 3
Plungės „Babrungas“
2016 m. spalio 1 d.
Telšių „Džiugas-B“
0 : 4
Plungės „Babrungas“
2016 m. spalio 1 d.
Radviliškio ŠSPC
2 : 3
Gargždų FK „Ąžuolas-Taškas“
2016 m. spalio 1 d.
Pakruojo FC
3 : 0
Šiaulių „Juventa“
2016 m. spalio 1 d.
Biržų „Širvėna“
3 : 0
Klaipėdos „Atlantas-2“
2016 m. spalio 1 d.
Klaipėdos „Koralas“
3 : 2
Naujosios Akmenės „Cementas“