Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Vilniaus „Navigatoriai“   1:2
2:1
3:0
1:0
4:1
4:2
2:5
6:2
2:1
3:1
8:1
2:0
3:0
4:2
5:1
4:1
3:0
8:1
4:0
4:1
9:0
3:0
22 20 0 2 85 22 +63 60 browse
2. Naujųjų Verkių FK 2:1
1:2
  3:0
1:3
0:1
2:2
1:0
7:2
3:0
0:0
4:2
0:1
1:2
3:0
2:0
8:2
3:0
3:2
2:2
15:0
4:1
3:0
22 14 3 5 68 23 +45 45 browse
3. Širvintų „Širvinta“ 0:3
0:1
0:3
3:1
  4:0
1:1
2:2
1:1
1:1
2:1
2:1
1:1
1:1
2:0
2:2
2:0
3:0
1:1
1:1
4:1
6:0
3:0
22 10 9 3 42 22 +20 39 browse
4. Kaišiadorių „GB United“ 1:4
2:4
1:0
2:2
0:4
1:1
  0:1
2:1
4:0
3:4
2:0
2:2
8:2
4:7
1:2
2:0
0:0
4:0
5:2
4:1
3:2
9:2
22 11 4 7 60 41 +19 37 browse
5. Šalčininkėlių „Visinčia“ 5:2
2:6
0:1
2:7
2:2
1:1
1:0
1:2
  0:2
1:1
5:0
2:0
2:2
1:1
5:1
5:2
1:2
2:0
0:2
2:1
3:0
3:1
22 10 5 7 46 36 +10 35 browse
6. Vilniaus „Advoco-Griunvaldas“ 1:2
1:3
0:3
0:0
1:1
1:2
0:4
4:3
2:0
1:1
  1:0
2:3
0:3
2:0
1:1
4:2
1:0
1:0
1:2
4:0
4:1
8:0
22 10 4 8 40 31 +9 34 browse
7. Vilniaus „Nerealas“ 1:8
0:2
2:4
1:0
1:2
1:1
0:2
2:2
0:5
0:2
0:1
3:2
  3:1
0:2
2:1
4:6
0:1
3:0
2:1
9:0
2:2
3:0
22 8 3 11 39 45 -6 27 browse
8. Nemenčinės SK 0:3
2:4
2:1
0:3
1:1
0:2
2:8
7:4
2:2
1:1
3:0
0:2
1:3
2:0
  0:3
0:0
1:0
0:0
5:1
2:3
2:2
4:2
22 7 6 9 37 45 -8 27 browse
9. Vilniaus „Viesulas“ 1:5
1:4
0:2
2:8
2:2
0:2
2:1
0:2
1:5
2:5
1:1
2:4
1:2
6:4
3:0
0:0
  1:1
0:0
2:1
2:1
10:1
3:0
22 7 5 10 42 51 -9 26 browse
10. Vilniaus „Vingis“ 0:3
1:8
0:3
2:3
0:3
1:1
0:0
0:4
2:1
0:2
0:1
0:1
1:0
0:3
0:1
0:0
1:1
0:0
  1:2
3:3
2:2
3:1
22 3 7 12 17 43 -26 16 browse
11. Lentvario FK 0:4
1:4
2:2
0:15
1:1
1:4
2:5
1:4
2:0
1:2
2:1
0:4
1:2
0:9
1:5
3:2
1:2
1:2
2:1
3:3
  2:3
3:10
22 4 3 15 30 85 -55 15 browse
12. Vilniaus „Audra“ 0:9
0:3
1:4
0:3
0:6
0:3
2:3
2:9
0:3
1:3
1:4
0:8
2:2
0:3
2:2
2:4
1:10
0:3
2:2
1:3
3:2
10:3
  22 2 3 17 30 92 -62 9 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Vilniaus FK „Medžiai“   2:1
2:1
3:3
1:0
1:0
3:0
3:1
5:1
1:1
2:1
1:3
1:0
4:2
2:1
2:0
1:3
4:1
3:0
1:0
8:3
6:0
8:3
22 18 2 2 64 25 +39 56 browse
2. Mostiškių FK 1:2
1:2
  2:0
1:1
4:1
2:1
2:0
3:0
3:2
4:0
6:1
4:1
3:1
6:3
2:2
5:1
5:2
4:3
9:2
7:1
6:2
5:1
22 18 2 2 85 29 +56 56 browse
3. Vilniaus „Žaibai“ 3:3
0:1
0:2
1:1
  1:0
5:3
4:2
2:0
1:1
1:2
2:2
4:0
1:2
5:1
2:1
2:0
1:0
2:0
3:2
6:1
2:1
8:1
22 14 4 4 56 26 +30 46 browse
4. Vilniaus FK „Orionas“ 0:1
0:3
1:4
1:2
0:1
3:5
  2:3
3:4
1:1
1:0
1:1
0:1
3:0
8:3
4:0
1:3
4:0
2:0
3:0
3:1
8:1
3:2
22 10 2 10 52 36 +16 32 browse
5. Vilniaus KFMK „Geležinis Vilkas“ 1:3
1:5
0:2
0:3
2:4
0:2
3:2
4:3
  0:0
0:2
2:1
0:1
2:3
3:0
2:1
1:1
3:2
1:4
1:0
6:0
0:0
5:3
22 9 3 10 37 42 -5 30 browse
6. Vilniaus „Ozo tapyrai“ 1:1
1:2
2:3
0:4
1:1
2:1
1:1
0:1
0:0
2:0
  1:1
1:1
1:1
1:1
0:0
4:1
2:1
8:2
1:2
1:1
1:1
2:0
22 6 11 5 33 26 +7 29 browse
7. Vilniaus „Katastrofa“ 3:1
0:1
1:6
1:4
2:2
0:4
1:1
1:0
1:2
1:0
1:1
1:1
  1:1
2:0
5:0
3:4
4:1
2:3
2:2
2:3
1:1
5:0
22 7 7 8 40 38 +2 28 browse
8. Vilniaus „Stickers“ 2:4
1:2
1:3
3:6
2:1
1:5
0:3
3:8
3:2
0:3
1:1
1:1
1:1
0:2
  1:0
2:3
3:1
5:1
2:1
4:4
4:1
7:3
22 8 4 10 47 56 -9 28 browse
9. Vilniaus „Trivartis“ 0:2
3:1
2:2
1:5
1:2
0:2
0:4
3:1
1:2
1:1
0:0
1:4
0:5
4:3
0:1
3:2
  1:2
6:1
1:2
4:0
2:1
1:0
22 8 3 11 35 43 -8 27 browse
10. Vilniaus „Tėvynės Sąjunga“ 1:4
0:3
2:5
3:4
0:1
0:2
0:4
0:2
2:3
4:1
1:2
2:8
1:4
3:2
1:3
1:5
2:1
1:6
  3:2
3:3
6:2
2:4
22 5 1 16 38 71 -33 16 browse
11. Vilniaus „Pionieriai“ 0:1
3:8
2:9
1:7
2:3
1:6
0:3
1:3
0:1
0:6
2:1
1:1
2:2
3:2
1:2
4:4
2:1
0:4
2:3
3:3
  0:1
0:5
22 3 4 15 30 76 -46 13 browse
12. Vilniaus „AMSTAFF“ 0:6
3:8
2:6
1:5
1:2
1:8
1:8
2:3
0:0
3:5
1:1
0:2
1:1
0:5
1:4
3:7
1:2
0:1
2:6
4:2
1:0
5:0
  22 3 3 16 33 82 -49 12 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Elektrėnų „Versmė“   1:4
5:1
1:1
2:0
0:1
1:1
0:1
3:0
5:0
2:0
2:0
5:2
3:1
1:0
1:1
2:2
4:2
8:1
2:0
7:0
6:0
4:2
22 15 4 3 65 20 +45 49 browse
2. Vilniaus „Imperialas“ 4:1
1:5
  0:3
0:5
2:1
2:3
3:1
0:0
3:0
0:1
2:2
2:1
3:1
3:2
2:1
5:3
3:2
7:2
3:0
10:0
3:0
4:0
22 15 2 5 62 34 +28 47 browse
3. Vilniaus AFK 1:1
0:2
3:0
5:0
  1:1
1:1
5:0
0:1
1:4
2:2
2:1
4:1
1:1
3:2
1:5
3:1
2:1
1:1
1:1
2:0
1:0
2:0
22 11 7 4 42 26 +16 40 browse
4. Vilniaus „Futboliukas“ 1:0
1:1
1:2
3:2
1:1
1:1
  0:5
0:2
0:2
4:1
2:1
0:4
4:0
3:0
2:2
5:2
1:0
3:0
1:0
4:0
2:3
6:2
22 12 4 6 45 31 +14 40 browse
5. Vilniaus „Renne“ 1:0
0:3
1:3
0:0
0:5
1:0
5:0
2:0
  0:3
14:0
2:1
3:4
0:1
5:2
1:0
1:1
2:7
2:1
2:2
9:0
0:1
4:2
22 11 3 8 55 36 +19 36 browse
6. Baltosios Vokės FK 0:5
0:2
0:3
1:0
4:1
2:2
2:0
1:4
3:0
0:14
  4:1
1:1
2:0
0:3
2:0
0:2
1:3
3:1
7:0
6:0
7:0
1:1
22 11 3 8 47 43 +4 36 browse
7. Valčiūnų FK 0:2
2:5
2:2
1:2
1:2
1:4
1:2
4:0
1:2
4:3
1:4
1:1
  1:1
2:0
3:1
2:1
3:2
2:1
3:1
2:2
4:0
2:0
22 10 4 8 43 38 +5 34 browse
8. Vilniaus „Reaktyvas“ 1:3
0:1
1:3
2:3
1:1
2:3
0:4
0:3
1:0
2:5
0:2
3:0
1:1
0:2
  0:1
0:0
4:1
1:0
4:0
2:0
2:1
2:0
22 8 3 11 29 34 -5 27 browse
9. Vilniaus „Olandai“ 1:1
2:2
1:2
3:5
5:1
1:3
2:2
2:5
0:1
1:1
0:2
2:0
1:3
1:2
1:0
0:0
  2:4
5:1
4:4
2:3
5:0
1:0
22 6 6 10 42 42 0 24 browse
10. Vilniaus „Liberalų Sąjūdis“ 2:4
1:8
2:3
2:7
1:2
1:1
0:1
0:3
7:2
1:2
3:1
1:3
2:3
1:2
1:4
0:1
4:2
1:5
  2:0
5:1
5:0
4:1
22 7 1 14 46 56 -10 22 browse
11. Vilniaus „Pietų IV“ 0:2
0:7
0:3
0:10
1:1
0:2
0:1
0:4
2:2
0:9
0:7
0:6
1:3
2:2
0:4
0:2
4:4
3:2
0:2
1:5
  1:0
3:0
22 3 4 15 18 78 -60 13 browse
12. Vilniaus „Pressas“ 0:6
2:4
0:3
0:4
0:1
0:2
3:2
2:6
1:0
2:4
0:7
1:1
0:4
0:2
1:2
0:2
0:5
0:1
0:5
1:4
0:1
0:3
  22 2 1 19 13 69 -56 7 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Trakų TJFC   2:1
1:1
1:0
7:0
4:0
5:4
4:1
6:3
3:2
5:1
3:1
10:0
4:2
5:0
5:0
4:0
2:1
10:0
5:2
11:0
2:1
4:0
22 21 1 0 103 20 +83 64 browse
2. Vilniaus „Futbolo Broliai“ 1:2
1:1
  4:1
4:2
4:1
2:0
5:2
3:1
3:1
5:1
5:1
1:3
3:6
5:1
4:0
10:0
5:1
4:1
7:0
10:0
2:0
5:0
22 18 1 3 93 25 +68 55 browse
3. Pagirių FK 0:1
0:7
1:4
2:4
  4:2
0:2
4:0
4:5
1:1
5:1
5:2
7:0
3:0
5:0
5:0
4:1
4:1
2:0
5:0
7:2
2:0
4:0
22 15 1 6 74 33 +41 46 browse
4. Skaidiškių FK 0:4
4:5
1:4
0:2
2:4
2:0
  0:0
3:0
2:3
1:0
0:3
8:2
3:0
2:3
5:2
7:3
4:0
5:2
1:1
13:1
6:2
3:0
22 12 2 8 72 41 +31 38 browse
5. Vilniaus PILK 1:4
3:6
2:5
1:3
0:4
5:4
0:0
0:3
  3:1
5:3
2:3
4:2
5:4
2:0
3:6
2:1
6:1
0:2
4:2
6:1
3:2
2:0
22 12 1 9 59 57 +2 37 browse
6. Vilniaus „Vova“ 2:3
1:5
1:3
1:5
1:1
1:5
3:2
0:1
1:3
3:5
  3:0
0:0
2:0
3:1
2:1
1:0
0:0
4:3
3:2
1:0
1:0
2:1
22 11 3 8 36 41 -5 36 browse
7. Rudiškių „Vėtra“ 1:3
0:10
1:5
3:1
2:5
0:7
3:0
2:8
3:2
2:4
0:3
0:0
  3:3
3:1
1:2
5:1
10:0
4:1
2:1
6:4
4:1
1:0
22 11 2 9 56 62 -6 35 browse
8. Vilniaus „Viesulas-2“ 2:4
0:5
6:3
1:5
0:3
0:5
0:3
3:2
4:5
0:2
0:2
1:3
3:3
1:3
  1:1
5:1
0:0
2:2
2:0
1:1
1:2
4:0
22 5 5 12 37 55 -18 20 browse
9. Vilniaus „Euforija-GV“ 0:5
0:4
0:4
0:10
0:5
1:4
2:5
3:7
6:3
1:2
1:2
0:1
2:1
1:5
1:1
1:5
  4:0
1:3
3:3
1:0
3:1
3:1
22 6 2 14 34 72 -38 20 browse
10. Pabradės SŽK-2 1:2
0:10
1:5
1:4
1:4
0:2
0:4
2:5
1:6
2:0
0:0
3:4
0:10
1:4
0:0
2:2
0:4
3:1
  2:1
0:4
2:2
1:0
22 4 4 14 23 74 -51 16 browse
11. Vilniaus „Arpas“ 2:5
0:11
0:7
0:10
0:5
2:7
1:1
1:13
2:4
1:6
2:3
0:1
1:2
4:6
0:2
1:1
3:3
0:1
1:2
4:0
  2:1
2:1
22 3 3 16 29 92 -63 12 browse
12. Vilniaus „Setas“ 1:2
0:4
0:2
0:5
0:2
0:4
2:6
0:3
2:3
0:2
0:1
1:2
1:4
0:1
2:1
0:4
1:3
1:3
2:2
0:1
1:2
1:2
  22 1 1 20 15 59 -44 4 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Rezultatyviausi žaidėjai
Žaidėjas Įvarčiai
M. Bajoriūnas Navigatoriai 34
E. Grudinskij Medžiai 28
D. Žukauskas Futbolo Broliai 28
V. Podberezskij Baltosios Vokės FK 26
V. Krasockij Mostiškių FK 25
J. Zagurskas VJFK 23
M. Daukša Vėtra 22
K. Godlevskij Skaidiškių FK 20
V. Voinič Renne 19
D. Govorkov Stickers 19
Daugiausiai geltonų kortelių
Žaidėjas Įvarčiai
D. Tamašauskas Širvinta 8
R. Vrublevskis Naujųjų Verkių FK, Audra 7
A. Eidukaitis Tėvynės Sąjunga 6
J. Montvidas Pionieriai 6
L. Laurinavičius Nerealas 6
Varžybų etapai
PavadinimasVaržybosPradžiaPabaigaDalyviųVeiksmai
2015 m. - 5 lygmuo (SFL IV lyga) SFL 2015 m. balandžio 18 d. 2015 m. spalio 26 d. 12
2015 m. - 6 lygmuo (SFL V lyga) SFL 2015 m. balandžio 18 d.   12
2015 m. - 7 lygmuo (SFL VI lyga) SFL 2015 m. balandžio 18 d. 2015 m. lapkričio 4 d. 12
2015 m. - 8 lygmuo (SFL VII lyga) SFL 2015 m. balandžio 18 d.   12