Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Kalvelių „Ave.Ko.“   5:0
1:5
5:2
3:5
5:3
3:2
2:2
3:3
2:1
2:0
3:1
4:1
2:0
5:3
9:4
5:1
3:0
3:3
6:2
2:2
5:2
5:0
22 16 4 2 83 42 +41 52 browse
2. Pabradės SŽK 0:5
5:1
  1:0
2:2
2:4
3:2
1:0
4:1
0:3
3:0
5:1
1:1
2:3
2:0
2:0
9:1
1:1
4:0
0:0
4:2
3:0
4:0
22 14 4 4 58 27 +31 46 browse
3. Vilniaus „Nerealas“ 2:5
5:3
0:1
2:2
  6:2
3:1
3:4
2:0
2:2
3:3
2:1
1:0
3:1
4:1
5:4
5:0
1:3
4:2
1:0
0:1
3:0
2:2
22 13 4 5 59 38 +21 43 browse
4. Vilniaus „Audra“ 3:5
2:3
4:2
2:3
2:6
1:3
  3:3
3:0
5:2
2:0
2:1
2:2
2:2
5:2
10:0
7:1
0:0
3:1
3:1
3:0
4:2
4:3
22 13 4 5 72 42 +30 43 browse
5. Lentvario FK 2:2
3:3
0:1
1:4
4:3
0:2
3:3
0:3
  3:2
3:2
3:0
2:0
3:2
5:4
1:2
3:1
3:3
4:1
4:0
2:2
3:0
7:0
22 12 5 5 59 40 +19 41 browse
6. Vilniaus „Advoco“ 1:2
0:2
3:0
0:3
2:2
3:3
2:5
0:2
2:3
2:3
  2:1
4:0
3:1
1:5
4:3
0:2
3:1
6:2
5:1
1:1
5:0
2:1
22 10 3 9 51 43 +8 33 browse
7. Vilniaus „Ozo tapyrai“ 1:3
1:4
1:5
1:1
1:2
0:1
1:2
2:2
0:3
0:2
1:2
0:4
  1:2
4:3
2:1
2:0
5:2
0:1
1:0
4:1
2:0
3:2
22 8 2 12 33 43 -10 26 browse
8. Vilniaus FK „Orionas“ 0:2
3:5
3:2
0:2
1:3
1:4
2:2
2:5
2:3
4:5
1:3
5:1
2:1
3:4
  1:1
2:1
4:1
4:1
2:4
1:1
3:0
2:2
22 7 4 11 48 53 -5 25 browse
9. Vilniaus „Spartakas“ 4:9
1:5
0:2
1:9
4:5
0:5
0:10
1:7
2:1
1:3
3:4
2:0
1:2
0:2
1:1
1:2
  1:0
5:3
7:4
2:0
5:1
8:4
22 8 1 13 50 79 -29 25 browse
10. Vilniaus „Trivartis“ 0:3
3:3
1:1
0:4
3:1
2:4
0:0
1:3
3:3
1:4
1:3
2:6
2:5
1:0
1:4
1:4
0:1
3:5
  1:0
2:1
3:0
0:0
22 5 5 12 31 55 -24 20 browse
11. Vilniaus „Pionieriai“ 2:6
2:2
0:0
2:4
0:1
1:0
1:3
0:3
0:4
2:2
1:5
1:1
0:1
1:4
4:2
1:1
4:7
0:2
0:1
1:2
  0:2
3:2
22 3 5 14 26 55 -29 14 browse
12. Vilniaus „Carlsberg“ 2:5
0:5
0:3
0:4
0:3
2:2
2:4
3:4
0:3
0:7
0:5
1:2
0:2
2:3
0:3
2:2
1:5
4:8
0:3
0:0
2:0
2:3
  22 1 3 18 23 76 -53 6 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Naujosios Vilnios FK „Granitas“   5:3
4:3
6:0
2:1
7:2
4:2
3:3
7:2
4:1
3:0
4:0
4:0
2:0
9:0
6:1
4:1
7:0
11:0
3:0
8:1
3:0
17:0
22 21 1 0 123 20 +103 64 browse
2. Pabradės „Modulis“ 3:5
3:4
  0:5
2:2
2:1
1:7
3:1
1:4
0:2
3:1
5:2
2:1
3:0
4:2
3:2
4:1
4:3
5:0
7:0
5:3
7:1
3:0
22 15 1 6 70 47 +23 46 browse
3. Širvintų „Širvinta“ 0:6
1:2
5:0
2:2
  2:1
1:2
0:1
4:0
1:1
3:1
1:3
6:2
0:1
3:0
4:0
6:2
4:0
12:2
4:1
2:1
5:1
6:1
22 14 2 6 72 30 +42 44 browse
4. Vilniaus „Vingis“ 2:7
2:4
1:2
7:1
1:2
2:1
  4:5
3:1
2:2
4:0
4:4
1:1
3:2
2:2
6:0
2:1
4:0
7:0
3:1
6:2
5:3
1:2
22 12 4 6 72 43 +29 40 browse
5. Šalčininkėlių „Visinčia“ 3:3
2:7
1:3
4:1
1:0
0:4
5:4
1:3
  2:2
4:4
2:2
5:2
0:4
1:3
4:2
6:2
4:0
6:6
4:0
4:2
2:1
4:2
22 11 5 6 65 57 +8 38 browse
6. Nemenčinės SK 1:4
0:3
2:0
1:3
1:1
1:3
2:2
0:4
2:2
4:4
  2:2
3:3
5:4
3:1
2:4
3:1
6:0
2:1
6:1
6:1
1:1
4:0
22 9 7 6 57 45 +12 34 browse
7. Vilniaus „Viesulas-Namila“ 0:4
0:4
2:5
1:2
3:1
2:6
4:4
1:1
2:2
2:5
2:2
3:3
  2:2
2:0
5:1
1:2
7:0
3:0
5:2
8:2
4:2
5:1
22 9 6 7 64 51 +13 33 browse
8. Vilniaus „Stickers“ 0:2
0:9
0:3
2:4
1:0
0:3
2:3
2:2
4:0
3:1
4:5
1:3
2:2
0:2
  2:2
1:1
5:2
0:1
1:3
3:0
2:4
3:3
22 5 5 12 38 55 -17 20 browse
9. Vilniaus „AMSTAFF“ 1:6
1:4
2:3
1:4
0:4
2:6
0:6
1:2
2:4
2:6
4:2
1:3
1:5
2:1
2:2
1:1
  2:2
0:0
1:1
1:1
3:0
3:0
22 4 6 12 33 63 -30 18 browse
10. Vilniaus „Tėvynės Sąjunga“ 0:7
0:11
3:4
0:5
0:4
2:12
0:4
0:7
0:4
6:6
0:6
1:2
0:7
0:3
2:5
1:0
2:2
0:0
  4:1
1:2
1:1
3:1
22 3 4 15 26 94 -68 13 browse
11. Vilniaus KFMK „Geležinis Vilkas“ 0:3
1:8
0:7
3:5
1:4
1:2
1:3
2:6
0:4
2:4
1:6
1:6
2:5
2:8
3:1
0:3
1:1
1:1
1:4
2:1
  3:2
4:4
22 3 3 16 32 88 -56 12 browse
12. Vilniaus „Katastrofa“ 0:3
0:17
1:7
0:3
1:5
1:6
3:5
2:1
1:2
2:4
1:1
0:4
2:4
1:5
4:2
3:3
0:3
0:3
1:1
1:3
2:3
4:4
  22 2 4 16 30 89 -59 10 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Grigiškių „Grija“   1:1
3:0
3:1
0:1
4:1
1:1
1:0
3:1
4:2
2:1
5:0
4:1
3:0
1:0
3:2
2:1
9:0
4:1
3:1
4:1
3:2
3:0
7:0
10:0
9:0
3:0
26 23 2 1 95 18 +77 71 browse
2. Vilniaus „Žaibai“ 1:1
0:3
  2:1
0:1
8:0
5:0
3:2
1:2
3:1
1:0
5:0
3:6
1:0
3:0
3:0
4:1
12:0
4:2
2:1
7:2
2:1
8:2
6:1
7:2
6:0
9:0
26 21 1 4 106 29 +77 64 browse
3. Valčiūnų FK 1:3
1:0
1:2
1:0
  4:0
9:1
0:3
0:4
2:1
1:4
2:0
1:1
4:3
2:0
3:0
2:0
8:0
2:5
4:1
2:1
4:0
2:1
3:0
10:1
12:1
7:0
26 19 1 6 88 32 +56 58 browse
4. Vilniaus „Renne“ 1:4
1:1
0:8
0:5
0:4
1:9
  2:3
2:0
2:0
1:4
2:1
4:0
2:1
1:0
2:1
3:1
8:5
2:0
2:1
2:1
6:4
9:3
8:5
4:0
10:1
12:1
26 18 1 7 87 63 +24 55 browse
5. Vilniaus AFK 0:1
1:3
2:3
2:1
3:0
4:0
3:2
0:2
  1:4
3:2
1:1
1:2
3:0
3:2
1:1
1:1
4:3
4:5
4:1
1:3
5:2
2:1
7:0
5:1
5:0
9:3
26 15 3 8 75 44 +31 48 browse
6. Vilniaus „Olandai“ 2:4
1:2
1:3
0:1
1:2
4:1
0:2
4:1
4:1
2:3
  1:0
0:3
0:1
3:1
1:1
3:2
4:4
6:1
7:1
4:1
5:1
6:3
9:1
8:2
8:0
9:0
26 15 2 9 93 42 +51 47 browse
7. Vilniaus TERA 0:5
1:4
0:5
6:3
0:2
1:1
1:2
0:4
1:1
2:1
0:1
3:0
  0:1
5:0
3:1
0:1
2:0
1:1
1:4
2:0
5:1
7:2
5:0
7:2
5:1
4:1
26 13 3 10 62 44 +18 42 browse
8. Vilniaus „Pressas“ 0:3
0:1
0:1
0:3
3:4
0:2
1:2
0:1
0:3
2:3
1:0
1:3
1:0
0:5
  1:1
1:0
8:1
3:1
1:1
3:3
5:1
3:0
4:0
2:0
5:0
11:1
26 11 3 12 56 40 +16 36 browse
9. Vilniaus „Reaktyvas“ 2:3
1:2
0:3
1:4
0:3
0:2
1:2
1:3
1:1
1:1
1:1
2:3
1:3
1:0
1:1
0:1
  8:1
3:0
2:0
4:2
1:0
1:1
5:0
3:0
6:2
4:1
26 10 5 11 51 40 +11 35 browse
10. Rudiškių „Vėtra“ 0:9
1:4
0:12
2:4
0:8
5:2
5:8
0:2
3:4
5:4
4:4
1:6
0:2
1:1
1:8
1:3
1:8
0:3
  3:3
1:0
4:4
4:2
2:3
8:0
3:0
4:3
26 7 4 15 59 107 -48 25 browse
11. Vilniaus PILK 1:3
1:4
1:2
2:7
1:4
1:2
1:2
1:2
1:4
3:1
1:7
1:4
4:1
0:2
1:1
3:3
0:2
2:4
3:3
0:1
  4:0
2:1
1:2
1:1
3:0
7:2
26 6 4 16 46 65 -19 22 browse
12. Vilniaus „Arpas“ 2:3
0:3
1:2
2:8
0:4
1:2
4:6
3:9
2:5
1:2
1:5
3:6
1:5
2:7
1:5
0:3
0:1
1:1
4:4
2:4
0:4
1:2
  6:0
2:0
2:0
3:1
26 4 2 20 45 92 -47 14 browse
13. Vilniaus „Šaltupys“ 0:7
0:10
1:6
2:7
0:3
1:10
5:8
0:4
0:7
1:5
1:9
2:8
0:5
2:7
0:4
0:2
0:5
0:3
3:2
0:8
2:1
1:1
0:6
0:2
  4:2
0:2
26 3 1 22 25 134 -109 10 browse
14. Vilniaus „Euforija-GV“ 0:9
0:3
0:6
0:9
1:12
0:7
1:10
1:12
0:5
3:9
0:8
0:9
1:5
1:4
0:5
1:11
2:6
1:4
0:3
3:4
0:3
2:7
0:2
1:3
2:4
2:0
  26 1 0 25 22 160 -138 3 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Vilniaus FK „Medžiai“   1:1
3:1
1:3
2:0
3:0
4:2
0:1
5:0
0:3
2:1
2:0
4:1
0:0
4:0
2:3
4:1
2:2
3:1
6:0
5:0
2:0
3:1
3:1
5:2
24 17 3 4 66 24 +42 54 browse
2. Mostiškių FK 1:1
1:3
  4:2
2:3
2:6
3:2
1:3
3:0
2:0
3:2
3:0
1:1
1:0
2:1
5:1
3:1
1:1
3:2
5:0
1:0
4:2
5:3
6:1
7:0
24 17 3 4 69 35 +34 54 browse
3. Baltosios Vokės FK 3:1
0:2
2:4
3:2
  1:1
1:2
4:0
1:0
4:1
5:1
2:2
5:1
1:2
4:2
2:0
3:2
13:2
5:1
4:7
7:3
6:3
9:3
4:2
8:1
24 17 2 5 97 45 +52 53 browse
4. Vilniaus „Liberalų Sąjūdis“ 0:3
2:4
6:2
2:3
1:1
2:1
  1:1
2:0
2:0
0:1
1:2
2:3
4:1
2:0
0:3
0:1
2:1
4:1
4:2
2:0
5:3
2:1
2:1
4:2
24 14 2 8 52 37 +15 44 browse
5. Vilniaus „Imperialas“ 1:0
0:5
3:1
0:3
0:4
0:1
1:1
0:2
  4:1
2:1
2:2
1:2
3:1
1:1
3:7
2:1
2:1
2:3
1:0
4:4
6:2
4:0
2:1
3:1
24 12 4 8 47 45 +2 40 browse
6. Elektrėnų FK „Elektrėnų Versmė“ 3:0
1:2
0:2
2:3
1:4
1:5
0:2
1:0
1:4
1:2
  0:0
1:0
1:4
2:1
2:1
5:0
2:1
2:1
3:0
4:1
1:3
5:1
2:1
6:0
24 13 1 10 47 38 +9 40 browse
7. Vilniaus „Futboliukas“ 0:2
1:4
0:3
1:1
2:2
1:5
2:1
3:2
2:2
2:1
0:0
0:1
  1:0
2:3
0:0
3:1
3:0
2:0
0:3
5:1
1:1
6:0
0:0
4:2
24 10 7 7 41 35 +6 37 browse
8. Vilniaus „Pietų IV“ 0:0
0:4
0:1
1:2
2:1
2:4
1:4
0:2
1:3
1:1
4:1
1:2
0:1
3:2
  1:1
3:3
2:1
0:2
6:2
4:1
3:1
9:0
3:1
8:0
24 10 4 10 55 40 +15 34 browse
9. Skaidiškių FK 3:2
1:4
1:5
1:3
0:2
2:3
3:0
1:0
7:3
1:2
1:2
0:5
0:0
1:3
1:1
3:3
  7:1
3:2
1:2
1:0
1:0
2:2
6:1
6:2
24 10 4 10 53 48 +5 34 browse
10. Vilniaus „Setas“ 2:2
1:3
1:1
2:3
2:13
1:5
1:2
1:4
1:2
3:2
1:2
1:2
0:3
0:2
1:2
2:0
1:7
2:3
  2:0
1:1
1:3
5:3
2:4
2:0
24 5 3 16 36 69 -33 18 browse
11. Vilniaus „Viesulas-2“ 0:6
0:5
0:5
0:1
7:4
3:7
2:4
0:2
0:1
4:4
0:3
1:4
3:0
1:5
2:6
1:4
2:1
0:1
0:2
1:1
  0:3
1:1
3:0
4:0
24 5 3 16 35 70 -35 18 browse
12. Vilniaus „Rytas“ 0:2
1:3
2:4
3:5
3:6
3:9
3:5
1:2
2:6
0:4
3:1
1:5
1:1
0:6
1:3
0:9
0:1
2:2
3:1
3:5
3:0
1:1
  4:0
2:3
24 4 3 17 42 84 -42 15 browse
13. Vilniaus „Vova“ 1:3
2:5
1:6
0:7
2:4
1:8
1:2
2:4
1:2
1:3
1:2
0:6
0:0
2:4
1:3
0:8
1:6
2:6
4:2
0:2
0:3
0:4
0:4
3:2
  24 2 1 21 26 96 -70 7 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Rezultatyviausi žaidėjai
Žaidėjas Įvarčiai
V. Mižigurskis Granitas 44
S. Kaušinis Modulis 38
M. Kasperūnas Pietų IV 37
V. Šaveiko Grigiškių FK 36
V. Podberezskij Baltosios Vokės FK 35
E. Skarina Baltosios Vokės FK 30
D. Ovsejuk Ave.Ko. 27
T. Švaikevičius Audra 26
J. Dičkovskij Skaidiškių FK 23
E. Nuobara Renne 22
Daugiausiai geltonų kortelių
Žaidėjas Įvarčiai
G. Gaurilčikas Pietų IV 11
E. Anichovskij Valčiūnų FK 11
K. Truchanovič Viesulas 10
R. Klimentjevas Pietų IV 9
L. Kondrotas Katastrofa 8
Varžybų etapai
PavadinimasVaržybosPradžiaPabaigaDalyviųVeiksmai
2014 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A1 divizionas) SFL 2014 m. balandžio 13 d. 2014 m. lapkričio 9 d. 12
2014 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo A2 divizionas) SFL 2014 m. balandžio 13 d. 2014 m. lapkričio 7 d. 12
2014 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B1 divizionas) SFL 2014 m. balandžio 10 d. 2014 m. lapkričio 9 d. 14
2014 m. - 5 lygmuo (SFL Ergo B2 divizionas) SFL   2014 m. lapkričio 22 d. 13