Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
1. Kaišiadorių SC „Savingė“   4:3
6:1
6:3
3:3
8:4
9:2
7:5
6:7
8:4
5:3
10:1
13:1
13:4
6:5
8:1
10:1
5:8
6:3
10:4
3:0
20 17 1 2 146 63 +83 52 browse
2. Vilniaus „Spartakas“ 3:4
1:6
  5:5
8:5
9:8
12:4
7:4
5:7
5:4
9:7
6:6
5:3
9:4
9:3
9:3
11:1
4:4
6:3
11:6
3:0
20 14 3 3 137 87 +50 45 browse
3. Vilniaus VDA 3:6
3:3
5:5
5:8
  3:7
10:1
5:3
6:6
6:7
10:4
4:2
11:3
4:2
6:3
7:7
3:0
4:3
6:1
10:3
3:0
20 12 4 4 114 74 +40 40 browse
4. Eišiškių „Eišiškės“ 4:8
2:9
8:9
4:12
7:3
1:10
  9:9
0:3
4:4
11:5
5:5
3:0
3:5
3:0
10:6
3:0
8:4
3:0
10:5
3:0
20 10 3 7 101 97 +4 33 browse
5. Vilniaus FK „Ozas“ 5:7
7:6
4:7
7:5
3:5
6:6
9:9
3:0
  3:8
8:13
2:3
7:8
5:8
5:5
4:2
9:3
8:5
5:2
9:7
3:0
20 9 3 8 112 109 +3 30 browse
6. Vilniaus „Vilniaus Kolegija“ 4:8
3:5
4:5
7:9
7:6
4:10
4:4
5:11
8:3
13:8
  4:2
12:7
9:7
3:0
2:6
4:10
2:4
7:7
3:0
3:0
20 9 2 9 108 112 -4 29 browse
7. Vilniaus „Navigatoriai“ 1:10
1:13
6:6
3:5
2:4
3:11
5:5
0:3
3:2
8:7
2:4
7:12
  3:4
3:0
8:2
14:2
5:4
6:5
9:5
3:0
20 9 2 9 92 104 -12 29 browse
8. Vilniaus „Bekento senjorai“ 4:13
5:6
4:9
3:9
2:4
3:6
5:3
0:3
8:5
5:5
7:9
0:3
4:3
0:3
  9:2
8:9
4:4
0:3
7:4
3:0
20 6 2 12 81 103 -22 20 browse
9. Vilniaus „Snoras-2“ 1:8
1:10
3:9
1:11
7:7
0:3
6:10
0:3
2:4
3:9
6:2
10:4
2:8
2:14
2:9
9:8
  4:3
4:3
7:7
3:0
20 6 2 12 73 132 -59 20 browse
10. Vilniaus „LEU-Šviesa“ 8:5
3:6
4:4
3:6
3:4
1:6
4:8
0:3
5:8
2:5
4:2
7:7
4:5
5:6
4:4
3:0
3:4
3:4
  0:3
8:3
20 4 3 13 74 93 -19 15 browse
11. Dūkštų „Dūkštos-Delta Logistics“ 4:10
0:3
6:11
0:3
3:10
0:3
5:10
0:3
7:9
0:3
0:3
0:3
5:9
0:3
4:7
0:3
7:7
0:3
3:0
3:8
  20 1 1 18 47 111 -64 4 browse
Vieta Komanda 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Rng. Prg. Lyg. Prl. + - Skrt. Tšk.
Rezultatyviausi žaidėjai
Žaidėjas Įvarčiai
G. Skrockas VDA 44
J. Girdijevskij Eišiškės 40
M. Žukovas Savingė 30
R. Jurkevičius Spartakas 24
V. Galeckas Ozas 21
R. Lipnevič Dūkštų SK 20
G. Butavičius Vilniaus Kolegija, Snoras 20
D. Venckus Ozas 20
M. Makutinovičius Vilniaus Kolegija, Snoras 19
S. Podubnas Spartakas 18
Daugiausiai geltonų kortelių
Žaidėjas Įvarčiai
T. Skinder LEU 3
L. Vaitekaitis Savingė 3
V. Romanov Bekento senjorai 3
D. Venckus Ozas 2
A. Žarnovskis VDA 2
Varžybų etapai
PavadinimasVaržybosPradžiaPabaigaDalyviųVeiksmai
2011-2012 m. - 2 lygmuo (Salės I lyga) Salės I lyga 2011 m. lapkričio 29 d. 2012 m. balandžio 12 d. 11