1950 m. pakeista varžybų sistema - vietoje 15 komandų lygos organizuotos dviejų pogrupių po 8 komandas varžybos, vėliau po 4 stipriausias pogrupių komandas finaliniame etape kovojo dėl 1-8 vietos.
Po 1949 m. sezono teisę žaisti aukščiausioje lygoje iškovojo Kauno FSK ir Panevėžio „Strėlė“, tačiau Panevėžio komanda prieš sezoną iširo, todėl į lygą pateko Utenos „Dinamo“. Iširus praeito sezono dalyvei Šiaulių „Vėliavos“ komandai, iš aukščiausiosios lygos neiškrito paskutiniąją vietą užėmusi Panevėžio „Žalgirio“ komanda.
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kybartų „Žalgiris“ | +:- | 7:4 | 3:3 | 5:2 | 7:1 | 3:0 | 11:2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 36 | 12 | +24 | 13 | ||
2. | Šiaulių „Elnias“ | -:+ | 4:2 | 7:0 | 4:2 | 6:0 | 5:0 | 4:1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 30 | 5 | +25 | 12 | ||
3. | Kauno „Kauno audiniai“ | 4:7 | 2:4 | 2:0 | 1:4 | 6:1 | 3:1 | 8:1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 26 | 18 | +8 | 8 | ||
4. | Panevėžio „Žalgiris“ | 3:3 | 0:7 | 0:2 | 3:2 | 5:0 | 1:1 | 3:1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 15 | 16 | -1 | 8 | ||
5. | Vilniaus „Spartakas-2“ | 2:5 | 2:4 | 4:1 | 2:3 | 0:1 | 2:1 | 4:1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 16 | 16 | 0 | 6 | ||
6. | Ukmergės „Žalgiris“ | 1:7 | 0:6 | 1:6 | 0:5 | 1:0 | 2:2 | 5:2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | 28 | -18 | 5 | ||
7. | Marijampolės „Cukraus Fabrikas“ | 0:3 | 0:5 | 1:3 | 1:1 | 1:2 | 2:2 | 8:0 | 7 | 1 | 2 | 4 | 13 | 16 | -3 | 4 | ||
8. | Tauragės „Žalgiris“ | 2:11 | 1:4 | 1:8 | 1:3 | 1:4 | 2:5 | 0:8 | 7 | 0 | 0 | 7 | 8 | 43 | -35 | 0 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. |
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kauno „Inkaras“ | 5:0 | 3:2 | 1:0 | 4:1 | 7:0 | 5:0 | 10:0 | 7 | 7 | 0 | 0 | 35 | 3 | +32 | 14 | ||
2. | Kauno FSK | 0:5 | 2:1 | 3:1 | 0:1 | 2:1 | 1:1 | 3:2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 11 | 12 | -1 | 9 | ||
3. | Klaipėdos „Audra“ | 2:3 | 1:2 | 6:2 | 3:2 | 4:1 | 5:2 | 0:1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 21 | 13 | +8 | 8 | ||
4. | Utenos „Dinamo“ | 0:1 | 1:3 | 2:6 | 5:1 | 2:1 | +:- | 6:0 | 7 | 4 | 0 | 3 | 16 | 12 | +4 | 8 | ||
5. | Vilniaus „Dinamo“ | 1:4 | 1:0 | 2:3 | 1:5 | 2:0 | 5:5 | 1:1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 13 | 18 | -5 | 6 | ||
6. | Kauno ASK | 0:7 | 1:2 | 1:4 | 1:2 | 0:2 | 4:0 | 5:0 | 7 | 2 | 0 | 5 | 12 | 17 | -5 | 4 | ||
7. | Plungės „Spartakas“ | 0:5 | 1:1 | 2:5 | -:+ | 5:5 | 0:4 | 4:0 | 7 | 1 | 2 | 4 | 12 | 20 | -8 | 4 | ||
8. | Kauno „Spartakas“ | 0:10 | 2:3 | 1:0 | 0:6 | 1:1 | 0:5 | 0:4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 29 | -25 | 3 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. |
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kauno „Inkaras“ | 1:3 4:0 |
7:0 5:1 |
9:2 3:0 |
6:1 8:1 |
1:0 +:- |
5:0 4:1 |
8:1 +:- |
14 | 13 | 0 | 1 | 61 | 10 | +51 | 26 | ||
2. | Šiaulių „Elnias“ | 3:1 0:4 |
8:0 5:1 |
7:0 0:2 |
7:0 2:0 |
2:1 +:- |
5:0 8:0 |
2:1 9:0 |
14 | 12 | 0 | 2 | 58 | 10 | +48 | 24 | ||
3. | Klaipėdos „Audra“ | 0:7 1:5 |
0:8 1:5 |
2:4 +:- |
5:2 -:+ |
3:2 0:2 |
4:3 3:2 |
2:1 3:0 |
14 | 7 | 0 | 7 | 24 | 41 | -17 | 14 | ||
4. | Kauno FSK | 2:9 0:3 |
0:7 2:0 |
4:2 -:+ |
5:3 2:3 |
3:5 7:4 |
0:2 3:3 |
6:4 3:3 |
14 | 5 | 2 | 7 | 37 | 48 | -11 | 12 | ||
5. | Kybartų „Žalgiris“ | 1:6 1:8 |
0:7 0:2 |
2:5 +:- |
3:5 3:2 |
-:+ +:- |
4:3 0:7 |
3:2 4:1 |
14 | 6 | 0 | 8 | 21 | 48 | -27 | 12 | ||
6. | Utenos „Dinamo“ | 0:1 -:+ |
1:2 -:+ |
2:3 2:0 |
5:3 4:7 |
+:- -:+ |
1:6 0:1 |
4:3 9:2 |
14 | 5 | 0 | 9 | 28 | 28 | 0 | 10 | ||
7. | Kauno „Kauno audiniai“ | 0:5 1:4 |
0:5 0:8 |
3:4 2:3 |
2:0 3:3 |
3:4 7:0 |
6:1 1:0 |
1:1 1:2 |
14 | 4 | 2 | 8 | 30 | 40 | -10 | 10 | ||
8. | Panevėžio „Žalgiris“ | 1:8 -:+ |
1:2 0:9 |
1:2 0:3 |
4:6 3:3 |
2:3 1:4 |
3:4 2:9 |
1:1 2:1 |
14 | 1 | 2 | 11 | 21 | 55 | -34 | 4 | ||
Vieta | Komanda | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. |
Vieta | Komanda | 5. | 9. | 10. | 11. | 12. | 14. | 15. | 16. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5. | Ukmergės „Žalgiris“ | 2:5 | 1:5 | 0:1 | 4:0 | 2:2 | 5:0 | +:- | 7 | 3 | 1 | 3 | 14 | 13 | +1 | 7 | ||
9. | Vilniaus „Dinamo“ | 5:2 | 1:0 | 4:1 | 2:0 | 6:0 | 3:0 | +:- | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 3 | +18 | 14 | ||
10. | Kauno ASK | 5:1 | 0:1 | 3:3 | 4:4 | +:- | 2:2 | 8:0 | 7 | 3 | 3 | 1 | 22 | 11 | +11 | 9 | ||
11. | Marijampolės „Cukraus Fabrikas“ | 1:0 | 1:4 | 3:3 | -:+ | 5:1 | +:- | +:- | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | 8 | +2 | 9 | ||
12. | Vilniaus „Spartakas-2“ | 0:4 | 0:2 | 4:4 | +:- | 2:1 | 1:0 | +:- | 7 | 4 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 9 | ||
14. | Plungės „Spartakas“ | 2:2 | 0:6 | -:+ | 1:5 | 1:2 | 4:0 | 1:2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 9 | 17 | -8 | 3 | ||
15. | Kauno „Spartakas“ | 0:5 | 0:3 | 2:2 | -:+ | 0:1 | 0:4 | 3:0 | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | 15 | -10 | 3 | ||
16. | Tauragės „Žalgiris“ | -:+ | -:+ | 0:8 | -:+ | -:+ | 2:1 | 0:3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | 12 | -10 | 2 | ||
Vieta | Komanda | 5. | 9. | 10. | 11. | 12. | 14. | 15. | 16. | Rng. | Prg. | Lyg. | Prl. | + | - | Skrt. | Tšk. |